INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stalno gledamo s pozicije vlasnika dionice ili prodavatelja, ali ako pogledamo s pozicije kupaca pa to je sve još preskupo u odnosu na stanje kompanija koje se kupuju.

however, ova cijena INGRE je sada smiješna i za duplo veći kredit nego imaju .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

netko se ukrcao? [undecid]


Nadam se, da je jedan veći dio dioničara INGRE prošli tjedan pročitao moj post o 25 kn!?

Sada kad je značajno procurila ispod 30kn, i prodaja do 30 kn je enormna, teško će ovo ljeto više lizat 30 kn.

ps Možda kakav posao iskrsne u Alžiru

Ma da u Alžiru, Babudabiju i Kaksezovestanu [lol] Milijarde su u igri, a Ingra je zapeti šprih. Svi će ga htjeti, ali ga biti više neće.


…gledam i više se ne čudim ničemu… bez problema mogu zamislit cijenu na 27 Kn…

…eto nažalost bio sam u pravu…ako probijemo 27 moglo bi biti svega i svačega…mislio sam da nikada neću ovo reći ali i stečaj me nebi iznenadio [cry]
…ali da ne ispadne jeftini druk danas sam napravio još malo dokupa u nekoj luđačkoj nadi da se sve može promjenit…pa da vidimo…

nekako mi sve ovo miriši na kreiranje panike u cijelom svijetu e da bi se ekipa jeftino ukrcala ovaj tjedan, a nakon toga u miru posvetila gledanju SP-a u nogometu. naravno, euro će i dalje biti u banani, još neke europske zemlje pred dužničkom krizom, naftna mrlja u Meksičkom zaljevu sve veća i veća, ali mi se nekako čini da od ponedjeljka sve to neće biti tako bitno. [cool]

ingra ima imovinu dug je pokriven nekretninama i najmom za koje jamči država i zg a cijena doduše može još pasti mali će popušit ka i uvik ja ostajem in (računica arena 90 dvori lapad 40 mil eura) dug ingre oko 130 mil eura firma radi i radit će i vani i doma sretno svima

Sada je prolomni trenurak, da li će netko forsirati blokadu ili će popustiti ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

neka nas Opehnheim poštedi ove agonije i konačno proglasi kapitulaciju…


nekako mi sve ovo miriši na kreiranje panike u cijelom svijetu e da bi se ekipa jeftino ukrcala ovaj tjedan, a nakon toga u miru posvetila gledanju SP-a u nogometu. naravno, euro će i dalje biti u banani, još neke europske zemlje pred dužničkom krizom, naftna mrlja u Meksičkom zaljevu sve veća i veća, ali mi se nekako čini da od ponedjeljka sve to neće biti tako bitno. [cool]

čini ti se tako zato što si kupio dionice ingre…NHF [bye]

pa decki pa ovo pucaju margin krediti šta se bojite jel vidite da u cijeloj evropi padaju burze

Trenutno se odvija klasičan, školski i profesionalno odrađen prekrcaj iz "malih posuda" u "veliko bure"!
Curnulo je malo i u moju "posudicu"! Broj malih dioničara u ovom tjednu će se smanjiti za otprilike 10 – 15 %. Tko ne vjeruje neka kupi cd! [thumbsup]


Trenutno se odvija klasičan, školski i profesionalno odrađen prekrcaj iz "malih posuda" u "veliko bure"!
Curnulo je malo i u moju "posudicu"! Broj malih dioničara u ovom tjednu će se smanjiti za otprilike 10 – 15 %. Tko ne vjeruje neka kupi cd! [thumbsup]

ima ga inverter ali verziju 1.0. Ne znam kupuje li i novija izdanja.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close