INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…realno gledajuci, kako vec imamo ionako dovoljan broj dobrih gradjevinara a koji stoje sa zaduzenjima ipak mnogo bolje od ovog posrnulog diva, mozda bi stecaj bio i neko najbolje rjesenje za neke…a vjerojatno najvise za one koji su u obvezi placati ne tako malu rentu za Arenu jos nekih 28 godina po 7 milja € godisnje…no ipak bi tom prilikom onda najvise nastradali mali…ali ionako u ovakvoj situaciji tko hebe male…

Optimist - loše informirani pesimist

…ošišali su vam vunu a sad vam dokrajčuju i kožu…a kad vam popapaju i meso onda vama ostaju kosti a oni odoše po dobit od 200%…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

e ovdje već ozbiljnije pucaju margini , zovu li vas brokeri [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


goldy@ vise njih igra zajedno…

…konzorcij, znamo to odavno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Igra se približava kraju. Nakon ovog današnjeg igrokaza i utovara možemo očekivati rasplet. Dali će za ingru biti pozitivan ili negativan o tom potom…..
Zakupoprimac će bez obzira kome plaćati narednih godina zakup prema ugovoru i tu nema promjene.
Tko će ubirati zakupninu u slučaju negativnog scenarija će se vidjeti, a do tada ne treba gubiti nadu u pozitivan ishod.


Nema ovdje više povratka, bar ne zadugo [angry]

vjerojatno si ovo napiso na brzinu , al sama rečenica nema nikakvog smisla [huh]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

kupio…. da vidimo dal ce opet bit clanarina…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/71710/Eurozona-nece-prezivjeti-ni-sljedeci-tjedan.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



goldy@ vise njih igra zajedno…

…konzorcij, znamo to odavno…
[/quote]
Ej filija!
Usrečija sam se šta sam izašao iz INGR-e…
a ušao u maximalnu u petak u VLDS… [lol] Ide me i gotovo
Vidite da može i puno gore ..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

jjure, 07.06.2010. u 15:36
kupio…. da vidimo dal ce opet bit clanarina…. cool

pa to je stari dobri običaj ovdje na ingri , a znaš da se kaže bolje da propadne selo nego običaj [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


e ovdje već ozbiljnije pucaju margini , zovu li vas brokeri [undecid]

ako ostane ova cijena, sutra ujutro na otvaranju bit će gadno kad počne prolom margina [shocked]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Kokpit…ovo sa margin- kreditima …..mi nije jasno….kaj nisu popucali ti krediti , još kad je
Igra prošle godine pala na 27,00 kn…otprilike?
I drugo…gdje i je i tko mogao dobiti margin kredite / OSIM BROkERA !!! / u bankama….
u to vrijeme ..???
Ako brokerima puca po šavovima….onda je to druga priča…. ne vjerujem da je bilo tko od
investitora manjih , koji su izgubili novac ..na tim cijenama / 27,00/ ulazio u margin kredite—

Centar banka je sređivala margine cijelo vrijeme….ALI , BROKERIMA !!!
Raspadaju se financijske konstrukcije BROKERIMA…. a fondovi, banke i ostali ..to dobro znaju–
I NE BRANE CIJENE…… ?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close