INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pohlepa je digla cijenu ove dionice u nebesa prije malo više od dvije godine. Pohlepa spušta istu tu dionicu prema dnu. Niti je onda INGRA vrijedila onoliku lovu, a isto tako niti sada ne vrijedi ovoliko malo. Istina je uvijek tu negdje u sredini.
E sada što je netko kupovao na vrhu, a netko kupuje sada, više je stvar "vremena i zgode", nego nečijeg poslovnog umijeća.
Mnoge negativne stvari kako u svijetu, tako i na našem tržištu su se poklopili tako da je i cijena tu gdje je. Ulaz mi je za sada 35 kuna, i mogu vam reći da nisam nimalo zabrinut za budućnost ove firme, ali isto tako moram priznati da se moglo ući i niže i za istu količinu novca kupiti i koja tisuća više.
Svi koji ovdje negativno pišu, u stvari pišu iz vlastite koristi, a malo tko od njih ne želi imati ovu dionicu, samo što je i normalno ne žele "platiti članarinu".
Ako samo 3 – 4 osobe (pravne i fizičke) prikupljaju ovu dionicu, onda je broj koji će uspjeti pojedinačno prikupiti zanemariv. Kada se sve oduzme i zbroji samo će rijetki profitirati, a i to više iz razloga "vremena i zgode"!
Oteli su Vam novac, otimaju Vam i dionice. Ispast će te "dvostruke ovce".
Ovo potpisujem dugogodišnjim nickom, Vaš bananarama. [kiss]

…meni će biti drago kada ovi što kupuju danas budu u dobitko 100%…zašto biti ljubomoran na nečiji uspjeh…neka što više ludi bude sretno a ako će ih novac usrećiti i biti najvažnije u životu, onda neka im tako bude…zašto bi ja bio protiv toga???…meni osobno novac nije najvažniji iako to ovdje mnogi ne shvaćaju, ali i to je njihovo pravo zar ne?…uživajte…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…od pocetka ovog 34-ero dnevnog pada u prosjeku gubimo na cijeni od ~0.7% dnevno…polugodisnje izvjesce se moze ocekivati tek krajem 7. mjeseca (ako se udostoje objaviti ga) a do tada ima jos dobrih 37 radnih dana…i sada ako nastavimo s ovim padom od ~0.7% dnevno, racunajuci od danas pa kroz tih 37 radnih dana, dolazimo do razina od upravo spomenutih 22-23kn…a sto ako i onda objave opet neko negativno izvjesce…no samo u slucaju ako i ne krahiraju do tada…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

bananarama, čestitka za iskrenost, ali, uvijek ima ali. Ulazak na 35 ili na 25 u jednoj situaciji može biti svejedan. Ukoliko dođe do bankrota, nebitno je po koliko ste kupovali. Već sam napisao, ja pratim ovaj ticker i ne vjerujem u bankrot samo sam jako pažljiv i čekam da burza, a bogami i ova dionica pokažu znakove oporavka, kako oni nedostaju već dulje vrijeme, za sada sam samo promatrač, pa da je dionica i na 25 ja momentalno nebih ušao. Znači ne radi se o drukanju ka dole, nego treba realno sagledati činjenice, a one momentalno ne idu u prilog ovoj dionici.


hrpa uzludnih postova kojima se tjesite od 45 kuna pa na dolje , iz aviona je vidljivo da ide na sigurnih 23 kuna i to vrlo brzo, a o kvaliteti i sadasnjoj situaciji ingre ne bih jer to nitko od vas ne zna sigurno.

otkud si ti sad izvukao 23 kn????? [lol] [lol] [lol] koliko vidim utvrda 30 kn dobro drzi zasad…..ipak je okrugla brojka….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




kolega filija, ja sam sada već ozbiljno zabrinut i uvjeren kako ste sa nečije strane ili plačeni ili ste jedan od onih drukera koji rasprodaje dionice pa pokušava spasiti što se spasiti dade. Nevjerojatno je koliki trud ulažete u dokazivanje vrijednosti ingrinih dionica. Impresioniran sam!

…i ja sam impresioniran vašim neumornim drukom na pad i promjenama imena…budite pošteni pa nam recite kako ste se prije zvali…ja vjerujem da Ingra vrijedi inače ne bi svaku kunu davao u nju, a vi kako hoćete…
[/quote]
kolega filija, iz napisanoga se može razaznati kako ne govorite istinu. Već sam jednom napisao, ali očito se moram ponavljati. Na vašem mjestu ( hvala bogu nisam u ingri ) svakim danom bih dokupljivao ingru i molio boga da sutra još dodatno padne kako bi dokup bio kvalitetan, s obzirom da vi radite upravo suprotno i svakim danom iskazujete određene frustracije pri padu dionice, siguran sam kako ste sada u već ozbiljnom gubitku i bojite se da se on ne poveća.
[/quote]

…kolega odlučite se zbog čega sam u frustraciji, da li zbod ptodaje ili kupnje…ako ne dokupljujem već prodajem a svaki dan je niže zar bi trebao biti frustriran???…ako dokupljujem svaki dan povoljnije zar bi trebao biti frustriran???…očito ste vi frustrirani jer nemate više smisla sastaviti niti par suvislih rečenica…sami ste sebi kontradiktorni…smirite se biće Ingra opet trocifrena…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

sve tržišne okolnosti idu u prilog INGRA da se oporavi, a dionica samo dalje tone…

Igleda da jedino još mi neznamo da od kredita nema ništa, navodno Splitska banka u slićnim situacijama ide uvijek na ovrhu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…Dax se zazelenio i prije nego što sam mislio…a kod nas kakva će biti reakcija???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

vidiš vidiš, treba to vidjet, a i uzet krizu na Korejskom poluotoku u obzir…

…najveci rusitelji ove dionice su vrlo moguce upravo oni koji su je danas kupovali u nadi da su obavili neki dobar posao, a ti isti ce vec sutra htjeti sto hitrije da je se rijese kad vide da nista od toga…

Optimist - loše informirani pesimist

loris-Igleda da jedino još mi neznamo da od kredita nema ništa, navodno Splitska banka u slićnim situacijama ide uvijek na ovrhu ?
…ne pričaj gluposti i ne igraj se kontrašpijunaže…prodao si a foliraš da radiš kontru…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close