INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hrpa uzludnih postova kojima se tjesite od 45 kuna pa na dolje , iz aviona je vidljivo da ide na sigurnih 23 kuna i to vrlo brzo, a o kvaliteti i sadasnjoj situaciji ingre ne bih jer to nitko od vas ne zna sigurno.


Netko je dobro novce potrošio da spusti cijeni čak je prodao 3 dionice ispod 30, da li će uspijeti ?
Ask je povečan ispod 30 za 1500 komada

Još ne razlikuješ bid (kupnja/cijena-ponuda za kupnju) od aska (prodaja/cijena koja se traži na prodaji)?
Kupnje: Cijena Količina
30,00 87
29,91 15
29,90 400
29,86 300
29,85 250
29,84 55
29,83 300
29,81 400
29,74 75
29,72 250
Prodaje: Količina Cijena
250 30,15
277 30,48
321 30,49
405 30,50
32 30,78
197 30,79
509 30,80
69 30,88
950 30,89
500 30,90

marcello

…gledam i više se ne čudim ničemu… bez problema mogu zamislit cijenu na 27 Kn…


kolega filija, ja sam sada već ozbiljno zabrinut i uvjeren kako ste sa nečije strane ili plačeni ili ste jedan od onih drukera koji rasprodaje dionice pa pokušava spasiti što se spasiti dade. Nevjerojatno je koliki trud ulažete u dokazivanje vrijednosti ingrinih dionica. Impresioniran sam!

…i ja sam impresioniran vašim neumornim drukom na pad i promjenama imena…budite pošteni pa nam recite kako ste se prije zvali…ja vjerujem da Ingra vrijedi inače ne bi svaku kunu davao u nju, a vi kako hoćete…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…kako ste svi hrabri drukeri kada vam prolazi drukanje, ali niste vi toliko zaslužni koliko tržište vani kao i oni koji prodajom namjerno ruše i povuku ovčice…sve je to legalno naravno jer je burza špekulativno tržište…no kada se situacija okrene onda kukavički(da ne kažem nešto drugo), mijenjate ime i onda ste opet onaj koji zna da ide gore u nebesa i kao vi ste face dok istodobno trljate ruke radi zarade…vi pišite što hoćete ali ja sam u 3 godine na forumu vidio da je tako, a ime nisam promijenio od početka…ako sam u minusu barem imam dostojanstva i opet mirno spavam…novcima se ne može sve kupiti zar ne…neka svatko radi što hoće, ja i dalje idem svojim purem…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

nadam se da je 20kn dno…
doduše bilo je 2005. i ranije po 10 i po 15kn, a ingra je danas u puno gorem stanju nego 2005.
ha što reći, nikad se ne zna…dugoročno, ako će se gubici i pad prihoda nastaviti, sve je moguće.
sada je problem u tome što se ne možeš uhvatiti ni za jednu slamku optimizma na ingri, sve gore i gore…stečajevi, gubici, nema posla, odustali od elektrana, arena na bubanj??? da je bar nešto pozitivno!


nadam se da je 20kn dno…
doduše bilo je 2005. i ranije po 10 i po 15kn, a ingra je danas u puno gorem stanju nego 2005.
ha što reći, nikad se ne zna…dugoročno, ako će se gubici i pad prihoda nastaviti, sve je moguće.
sada je problem u tome što se ne možeš uhvatiti ni za jednu slamku optimizma na ingri, sve gore i gore…stečajevi, gubici, nema posla, odustali od elektrana, arena na bubanj??? da je bar nešto pozitivno!

ne lupetaj gluposti i prestani tako prozirno lagati i obmanjivati.


…napokon…još jedan puknuo i prodao…već je postalo dosadno…

filija ovo si meni napisao kada sam prodao 3000 komada pa 33.5 prije 18 dana.

sada ih mogu kupit 3300 za iste novce , a uskoro 3600 za istu kolicinu novaca.



…napokon…još jedan puknuo i prodao…već je postalo dosadno…

filija ovo si meni napisao kada sam prodao 3000 komada pa 33.5 prije 18 dana.

sada ih mogu kupit 3300 za iste novce , a uskoro 3600 za istu kolicinu novaca.

[/quote]

…nećeš kupiti…čekati ćeš 25 ali ćeš kupiti na 34…takav si i to se neda popraviti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

u privitku graf s prikazom trenutnog stanja…trenutno imamo pad od ~23% u samo 34 trzisna dana ili sto je ~14% pada racunajuci od proslog dna ostvarenog 9.3.2009…a sto cini prosjek od oko -0.7% pada dnevno…a nazire li se kraj ovoj agoniji…pad na razinu od 23, kako neki ovdje najavljuju, bio bi pad od jos dodatnih ~23% sto bi tek bila najava prave katastrofe…no do kraja mjeseca ima jos dosta vremena a i situacija na svjetskim trzistima bas nije ruzicasta…pa sta kazete, oce li mozda i tih 23 biti nemoguce doseci…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist



kolega filija, ja sam sada već ozbiljno zabrinut i uvjeren kako ste sa nečije strane ili plačeni ili ste jedan od onih drukera koji rasprodaje dionice pa pokušava spasiti što se spasiti dade. Nevjerojatno je koliki trud ulažete u dokazivanje vrijednosti ingrinih dionica. Impresioniran sam!

…i ja sam impresioniran vašim neumornim drukom na pad i promjenama imena…budite pošteni pa nam recite kako ste se prije zvali…ja vjerujem da Ingra vrijedi inače ne bi svaku kunu davao u nju, a vi kako hoćete…
[/quote]
kolega filija, iz napisanoga se može razaznati kako ne govorite istinu. Već sam jednom napisao, ali očito se moram ponavljati. Na vašem mjestu ( hvala bogu nisam u ingri ) svakim danom bih dokupljivao ingru i molio boga da sutra još dodatno padne kako bi dokup bio kvalitetan, s obzirom da vi radite upravo suprotno i svakim danom iskazujete određene frustracije pri padu dionice, siguran sam kako ste sada u već ozbiljnom gubitku i bojite se da se on ne poveća.




…napokon…još jedan puknuo i prodao…već je postalo dosadno…

filija ovo si meni napisao kada sam prodao 3000 komada pa 33.5 prije 18 dana.

sada ih mogu kupit 3300 za iste novce , a uskoro 3600 za istu kolicinu novaca.

[/quote]

…nećeš kupiti…čekati ćeš 25 ali ćeš kupiti na 34…takav si i to se neda popraviti…
[/quote]
pa da kupi i po 34 opet je kupio jeftinije od tebe

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close