INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prije otvaranja na bidu je dodatno postavljeno 6000 dionica za pritisak. Ask je cijelo vrijeme isti. Izgleda da se nikom ne isplati ići na 30 ili niže ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…opet psihoanalitičari glavni na forumu…sve znaju, naravno jer su u keshu i čekaju da im se proda jeftino, ali i još bi jeftinije nego što je sada pa prodaju svoje psihoanalize za labave i strašljive…hoće li uspjeti? naravno da hoće jer idu u korak sa svjetskim kolegama tj. šlepaju se uz njih te uz veliku potporu raznih novinarskih analiza čiji je cilj rušenje, uspijevaju ugrabiti mrvice a neki i poveće komade…naravno nema tu neke zamjerke jer je na tržištu sve dozvoljeno i nitko nema pravo da se poziva na moral, poštenje ili šta drugo…ovdje se igra prljavo i to je nepisano pravilo kole svatko zna, ili sazna kad tad, pa tko voli neka izvoli…uzmi ili ostavi…naravno cijela ta mašinerija će jednog dana, kao što je do sada i bilo puno puta, vući pozitivu i dizati indekse u visine što opet nekome neće odgovarati dok drugima hoće…jednostavno to je tako a kako će se tko u tome snaći i koliko će vremena trebati da se vrate minusi ili debelo zaradi to je individualna stvar…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Netko je dobro novce potrošio da spusti cijeni čak je prodao 3 dionice ispod 30, da li će uspijeti ?
Ask je povečan ispod 30 za 1500 komada

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pukla 30 tka [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sa 3 dionice zasad!! [bye]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

29,72

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

neka je pukla ja dokupljujem , ne žuri mi se , znam da ću uskoro prodati skuplje i tako ukrug, pozz [thumbsup]

ode i Ingra u mp3 kao VLDS. game over???????

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

kolega filija, ja sam sada već ozbiljno zabrinut i uvjeren kako ste sa nečije strane ili plačeni ili ste jedan od onih drukera koji rasprodaje dionice pa pokušava spasiti što se spasiti dade. Nevjerojatno je koliki trud ulažete u dokazivanje vrijednosti ingrinih dionica. Impresioniran sam!

pola ingre je već pod stečajem ili u blokadi- ingra gradnja, marvovo adg, mavrovo inženjering…
ingra je u gubitku s poslovanjem i ima drastičan pad prihoda.
banke se nećkaju bi li im dale kredit ili ne, a meni se čini da im je ipak u interesu stečaj i preuzimanje arene po puno manjoj cijeni nego koju Oppenheim uvjetuje…recimo 30-40 milja eura umjesto 100.
tako vam je to kad smo rasprodali banke strancima…nije njima u interesu opstanak ingre.

vidi se dno prema 31 [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Zagrebačka burza: Čeka se pad CROBEX-a ispod 1.900, a onda u shopping
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ceka-se-pad-crobex-a-ispod-1.900%2c-a-onda-u-shopping,80617.html

"Dionice možda doista nisu dovoljno jeftine na ovim razinama. U redu, neke vjerojatno i jesu, ali većina ih još drži cijene koje ne odgovaraju njihovom trenutnom poslovanju i poziciji na tržištu.

Uzmimo za primjer Ingru (ZSE:INGR-R-A) i Tehniku (ZSE:THNK-R-A) koje su najviše propatile posljednjih tjedana. Obje kompanije sudarile su se s problemom likvidnosti ove godine. Novi poslovi dolaze nma kapaljku, a i kad ih ima, dolaze problemi, poput Cvjetnog prolaza gdje je Tehnika glavni izvođač. Ingra je sklopila nešto poslova u Alžiru i Iraku, ali Arena ostaje pitanje svih pitanja. Hoće li i ona na bubanj zbog problema s likvidnošću i kakva se cijena zan nju uopće može isposlovati u ovim tržišnim okpolnostima. Probleme s blokadom računa koje je krajem prošlog tjedna priznao Konstruktor, moglo bi imati još kompanija u građevinskom sektoru, ako ništa drugo na mnogim su poslovima kompanije koje kotiraju na burzi podizvođači koje je angažirao upravo Konstruktor. Padu cijena ovih dionioca tu nije kraj, ako ništa drugo, pogledajte pad cijena nekretnina u Zagrebu i drugdje, što, naravno, prati i pad cijena izvođača radova i niže marže."

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close