INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




kakva dijonica takvi i postovi [proud]

ima nešto u tome…pogledao sam malo gdje piše velika većina nickova koji se javljaju na ingri.
sve neke firme na rubu bankrota (validus, đakovština, optima, hgspot..)

[/quote]

svaki "uglednik" ima pokoji nick u rukavu za druk na gore navedenim zlatnim kokama i neumorno pisu, a mene se proziva da rusim ugled ingre i pisem gluposti,…

ja samo spustam I(n)GRU na razinu gdje joj je mjesto [embarass]
[/quote]
naravno…samo treba drukat up up..i stotke su zajamcene..makar bilo sve u raspadu… [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uz trenutnu prosjecnu cijenu 31.22, danas bio mogla napokon ingra ispod 30kn

idući tjedan će bit bolje...

Stvarno izgleda da je sve u raspadu.Ali samo izgleda.
I stvarno će nešto propasti 100%.Firma će otići u stečaj.Ali će netko od toga ostvariti korist.I mi
trebamo pokušati uložiti u toga koji će profitirati,jer je u ovom trenutku isto diskontirane cijene.
I danas sam 100% u dionicama.Logično.Nikada nije bilo jeftinije.A da li će danas biti jeftinije nego
što je bilo u petak.Izgleda da hoće.Recimo to očekujem na Validusu.A ja kupujem kada vlada
panika i prodajem kada je euforija.Suprotno od većine.I to funkcionira odlično.Ja derem
crobex,fondove,oročenja na banci .Ostvarujem veliki profit.I nadam se da će još dugo vremena
cijene dionica biti ovako nisko kao sada i da nema straha od velikog gubitka.
Ja sam ulazio na tržište kapitala 2007 na crobex 4.200.A sve mi je izgledalo nemoguće skupo,ali sam
ipak krenuo.A sada mi puno toga izgleda strahovito jeftino,a kako i nebi kada imam niz firmi koje
posluju slično kao 2007,samo postoji jedna mala razlika.U povoljnim prilikama dionice se mogu kupiti desetak puta jeftinije nego tada.
A nisu likvidne.A kako će biti likvidne kada to prodaje netko tko pojma nema,ili ga je stislo,ili ne
vidi perspektivu itd.A ja srpljivo čekam i skupljam.
U tri godine 100% je puno,ali kod ovakvih bisera to se zna skinuti i u nekoliko mjeseci.

@lopina:
U dobrom nizu si. Prvo Đakovština, pa Validus, pa Ingra, ha?


ja sam uzeo

21.05.

usput pokupilo me djelom na kupnji,za danas dosta,sutra čemo za kunu niže…


hahaha.al neko grca u minusu, vidim da nekima više nije svejedno… jel ono jutros trebalo biti na 37

a ti?
si kupio kn nize?
[/quote]
ja sam uzeo,al ja sam friški, a koliko su u minusu oni sto su uzimali preko 40kn
[/quote]
07.06

uz trenutnu prosjecnu cijenu 31.22, danas bio mogla napokon ingra ispod 30kn

stari tebi treba pomoc.
uzmi i elevatoora sa sobom….moze i loris-a…gusite temu sa svojim .izda.ijama

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kad je to bilo,jel ti vidiš datum

21.5.

idući tjedan će bit bolje...

U Aziji je rasulo. Čeka nas još jedan tmuran dan 🙁

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]


kad je to bilo,jel ti vidiš datum

21.5.


aj prestani ..at
svako s imalo mozga moze vidjet di je tvoji 90 % postova stavljeno i u kojem tonu
a samo dokaza radi evo i privitka di se vidi kad si radio dokup….a sad nevalja
ti je Inverter nekaj u rodu?
punite GAPOve?
kaj nije dno trebalo biti na 32,80 IVE? [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.reuters.com/article/idCALDE65606I20100607?rpc=44

nece biti samo azija cijeli svijet narednih par tjedana ,
svaki dan ce biti sve gore.

sta vise vrijedi 30 kuna nobvca ili dionica ingre s obzirom da globalno stanje je svaki dan sve losije i ponavlja se 2008 crobex 1600.procitajte analizu tjedna vec ga vide na 1800 znaci da je to sigurno



kad je to bilo,jel ti vidiš datum

21.5.


aj prestani ..at
svako s imalo mozga moze vidjet di je tvoji 90 % postova stavljeno i u kojem tonu
a samo dokaza radi evo i privitka di se vidi kad si radio dokup….a sad nevalja
ti je Inverter nekaj u rodu?
punite GAPOve?
kaj nije dno trebalo biti na 32,80 IVE? [lol]
[/quote]
čemu nervoza…veliki minusi… … nema rasta do kraja 8mj.

idući tjedan će bit bolje...


Stvarno izgleda da je sve u raspadu.Ali samo izgleda.
I stvarno će nešto propasti 100%.Firma će otići u stečaj.Ali će netko od toga ostvariti korist.I mi
trebamo pokušati uložiti u toga koji će profitirati,jer je u ovom trenutku isto diskontirane cijene.
I danas sam 100% u dionicama.Logično.Nikada nije bilo jeftinije.A da li će danas biti jeftinije nego
što je bilo u petak.Izgleda da hoće.Recimo to očekujem na Validusu.A ja kupujem kada vlada
panika i prodajem kada je euforija.Suprotno od većine.I to funkcionira odlično.Ja derem
crobex,fondove,oročenja na banci .Ostvarujem veliki profit.I nadam se da će još dugo vremena
cijene dionica biti ovako nisko kao sada i da nema straha od velikog gubitka.
Ja sam ulazio na tržište kapitala 2007 na crobex 4.200.A sve mi je izgledalo nemoguće skupo,ali sam
ipak krenuo.A sada mi puno toga izgleda strahovito jeftino,a kako i nebi kada imam niz firmi koje
posluju slično kao 2007,samo postoji jedna mala razlika.U povoljnim prilikama dionice se mogu kupiti desetak puta jeftinije nego tada.
A nisu likvidne.A kako će biti likvidne kada to prodaje netko tko pojma nema,ili ga je stislo,ili ne
vidi perspektivu itd.A ja srpljivo čekam i skupljam.
U tri godine 100% je puno,ali kod ovakvih bisera to se zna skinuti i u nekoliko mjeseci.

Ne znam bas Lopina koliko si uspjesan i koliko ”deres”..
Imas li ti uopce koju dionicu koja nije srot ili pred stecajem?
Ne zelim vrijedjati,samo me iskreno zanima.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

kad mislis da ivedome nije u pravu,reci ti onda kud će ingra danas?’ možda open na 38???
samo da znaš u kakvom je rasulu ova firma…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close