INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo još jedan hrabri 1480- na 31,01 ode nije bio ni koju sekundu?
Jeu ti na bidu kamikaze ili [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

krenuo je stampedo, sad više nema veze ide stečaj ili ne jer će samo krdo stjerati cijenu ispod 30 kn [angry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

jeftinije je pokvarenim stranim bankama uzet arenu na stečaju po bidu nego je plaćat kolko im Oppeheim odredi po asku….no možda pada zbog margina, ko bi znao

Posljednja obrana je izdržala, danas, sutra napad [smiley]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Gdje je onaj Gotovina?ne javlja se?
Zanima me samo kako se on osjeca ako je stvarno all in u ingri? ili oni koje je navukao ?
I onda smo mi zlonamjerni…ja sam prodao s minusom jos na 39 i ne mogu vam opisati koliko sam sretan. Ne bih u ovaj drek vise ugazio da mi ga date za 2 kn.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Gdje je onaj Gotovina?ne javlja se?
Zanima me samo kako se on osjeca ako je stvarno all in u ingri? ili oni koje je navukao ?
I onda smo mi zlonamjerni…ja sam prodao s minusom jos na 39 i ne mogu vam opisati koliko sam sretan. Ne bih u ovaj drek vise ugazio da mi ga date za 2 kn.

Što si tu onda, te u koj drek si sada ugazio, HT ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…. i …..

…promet odličan…dobar znak da je konzorcij danas ošišao mnoge ovčice tako da je vrijeme da okrene taktiku…dalo se i naslutiti završetkom trgovanja… a vi ovčice drugi put slušajte pasrira, inače će vam zločesti vukovi odrati i kožu a ne samo vunu ošišati… PS: koliko ću samo kečeva dobiti za ovo [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


daj probajte smislit neki bolji druk od Alžira, taj je već prežvakan

…a vi bolji od stečaja…ipak je Alžir u igri a stečaj niti pod razno…to znaju i drukeri ali dobro dođe kao mamac za psihološki slabe…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Pa tko zna možda je dobro ako ode do 20,xx možda nam se Marijan vrati [lol]
Gudio sam i dobivao na dionicama,al ova je SIGURNO DUGOROČNA.
Hoče li uprava napokon nešto i priznat?
[lol] [proud]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

kakove su to glupostiu da ce ingra u stecaj??

Navuklo se ovdje raznih likova, lupetaju li ga lupetaju, a kolege iz konzorcija kupuju li ga kupuju. Što idemo niže, nervoza sve veća. Treba pokupovati sve one dionice s kojima je konzorcij danima rušio. Ima tu i par "brokerčića" kojima oči već svjetlucaju kao kopačima zlata u vremenu zlatne groznice. [shocked] [shocked] [shocked] [thumbsup]

New Report

Close