INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

Reklo ti u povjerenju da se priča po Zagrebu , he-he-he , najjača danas.



meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

…a ja čuo da se priča kako je Alžir dobiven…samo se čeka krcanje a onda objava i veliki profiti odabranih…čuli su to mnogi koji kupuju tisućice…
[/quote]
Dobro ti to čuješ filija [lol] , a da poslušaš malo bolje , možda čuješ samo jeku [lol]
Opet sam platio članarinu…al mislim ako prođe moj nalog na 28,xx da ču opet platit članarinu [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

Reklo ti u povjerenju da se priča po Zagrebu , he-he-he , najjača danas.
[/quote]

pa što se čudite svi?!! ako Ingra ne dobije kredit, ide u stečaj, to je jasno svakom analfabeti na TK.imaju ogromne kratkoročne i srednjeročne obaveze koje ne mogu plaćati, kredit im je zadnja slamka spasa. kredit znači da je Ingra dobila vrijeme još godinu dana životariti i pokušat se izvući, ako kredita ne bude, sve je gotovo, BANKROT!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!



meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

…a ja čuo da se priča kako je Alžir dobiven…samo se čeka krcanje a onda objava i veliki profiti odabranih…čuli su to mnogi koji kupuju tisućice…
[/quote]
super informacija-to ti je dobra prilika da uzmeš margin- a onda ga se riješiš na 25-26 kn uz nadoplatu-dajte molim vas pustite te priče na miru..




meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

…a ja čuo da se priča kako je Alžir dobiven…samo se čeka krcanje a onda objava i veliki profiti odabranih…čuli su to mnogi koji kupuju tisućice…
[/quote]
Dobro ti to čuješ filija [lol] , a da poslušaš malo bolje , možda čuješ samo jeku [lol]
Opet sam platio članarinu…al mislim ako prođe moj nalog na 28,xx da ču opet platit članarinu [lol]
[/quote]

…samo ti plaćaj članarine, na kraju nećeš imati ni da bude po 10… [lol] …a jeka proizilazi iz originala, ako nisi znao…a dok ti budeš čuo jeku mi smo već preko 40…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Najgore je što je već prošlo 13.000 komada ispod 32 kn, pa čim skoči par lipa većina će se od njih početi iskrcavati da trejdom zaradi za burek….koja je ovo burza, Bogu za plakat

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

daj probajte smislit neki bolji druk od Alžira, taj je već prežvakan


meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

Koliko ti još fali za dokup ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Auuu..satrlo sve do 31 kn [shocked]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

majko mila -5.98 %
mislim da ako ode ispod 30 ide bankrot

Netko stavio nalog na 31,30 , htio napisati da neče dugo tamo ostati…
Prije nego napisao pomelo ga do 31… [lol]
Mislim da li da povučen svoj nalog koji je na samom dnu kupnje?

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


daj probajte smislit neki bolji druk od Alžira, taj je već prežvakan

evo ti bolji 31.00 kuna pa mi pricajmo bajke , a novac se topi brzinom sladoleda na alzirskom suncu

New Report

Close