INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je što istina upravo je protiv INGR-e, za sada !
Već mjesec dana trubimo isto, od 40 kn na dolje, a cijena svaki dan po kunu dolje, osim kada svijetski indexi skaču 2-3 posto gore INGRA stacionira i čeka sutra da ide dolje.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

Postanite Eu-robovi


Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]


cuj ,nekakva razina od 36-38 kn se smatrala potporom…ta razina je pukla koda ne postoji….trenutno se trazi novo dno….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]

…pa vidjeli da je došla sa 31 na 33 u jednom danu pa krenuli u oštri protivnapad, a drukeri im pripomažu kao i svi oni koji su prodali na 31,xx-33…pa bi da uđu jeftinije i smanje gubitak a opet da su u omiljenoj dionici čija je perspektiva rasta do 200% i to u bržem roku…svi oni to znaju zato i je ova žestoka borba da namame one koji će prodavati i pružiti im šansu za ostvarenjem planova…ali biće panike na kupnji i nevjerica da im odeeeee cijena visoko visoko…svi će oni, a ima ih sve više, dizati INGRU i iznova potvrđivati njen rast-oporavak na odavno realne cijene…naravno oni koji su planirali rušenje će pokupiti najviše na najnižim cijenama dok će ovi mali sa po 500-1500 dionica loše proći-kupovat će je po većoj cijeni od prodane… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]

nije psihoza , ali ako dionica vec godinu dana pada , a pocela je sa vrijednosti od 70 kuna ,a sada je 30 sta ti to znaci. financijska izvjesca luduju od miljunskih dugova i minusa.

Uvijeren sam da smo sutra idemo sa 2x,xx Možda čak i danas na zaključenju dana ..
Prodao i čekam Vas niže [bye]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav


Ako ode ingra u stecaj nije samo problem Ingra vec utjecaj defaulta na obveznici i komercijalnim zapisima na cijene ostalih obveznica i zapisa hrvatskog trzista kapitala.

A tu onda nije problem 200-300 milja kuna vec 2-3 milijarde kuna.

ovo je jedini razlog zasto nece u stecaj.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]


nema potrebe za čuđenjem kolega-to su uvjek prisutni događaji na ovoj temi,jedino što sad većina svaća da od ove firme nemaju što očekivati u skorijoj budućnosti ,već će se lagano pretvoriti u dugoročne investitore i čekati svoju cjenu ulazka -jedan duži period.

Nažalost ova dionica i njena cijena je probila sve otpore prema dole i došla do ATL-ovo može ispod 30 kn -prelagano i dugotrajno-stoga oprez.

jedino se nadam da će osobe koje su drukale već od negdje-35 -40-45-50-55-60-65 kn prije 6-7 mjeseci uvidjeti svoje greške i zablude i izviniti se onima koje su navukli svojim pisanjem i hvalospjevima na kupnju ove dionice gdje već u ovom trenutku nakon nekoliko mjeseci broje podeblji minuc u %-40 do 50%- još jednom napominjem oprez- em što je nekvalitetna dionica firme koja je suočena sa problemima o kojima možemo čitati na portalima,poslovnoj bilanci,dugovanjima,em što pripada takvom sektoru koji je u ozbiljnoj krizi,nemogućnošću naplate potraživanja i prodaje nektretnina ,tako i sa slabljenjem profita u nekoliko Q-razdoblja.

najbolji mi je dio, priča se u Zagrebu
kod nas u Ćićimaći se ništa ne priča

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u Europi je zeleno, a mi tonemo kao kamen. mislio sam dokupiti danas,ali se ne usudim jer će sutra biti još jeftinije,lako moguče po 30 kn ili niže [sealed]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


meni je jedan kolega rekao u povjerenju da se priča da ingra ide u stečaj
jel još neko čuo tu priču koja se priča po zagrebu

hvala i pozdrav

…a ja čuo da se priča kako je Alžir dobiven…samo se čeka krcanje a onda objava i veliki profiti odabranih…čuli su to mnogi koji kupuju tisućice…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]

Drukeri su oni koji drze ingru sada i u zadnjih pola godine pa zbog vlastite pohlepe i pucanja na zaradu preko noci sada pokusavaju ocjenama i postovima da zadrze dijonicu na nekakvoj kakvoj takvoj razini….

Za ovu situaciju ste krivi jedino vi dragi kolege jer sami sebe medjusobno uvjeravate u nesto sto ne postoji i nece se dogoditi (u skorije vrijeme),

Npr.jedini razlog zasto bi ingra trebala brutalno rasti je taj DA JE PUNO PALA i vrijedi puno manje nego prije, i drugoga suvisloga odgovora nema.

A zasto je ingra tu gdje je netreba puno pricati, ali je smjesno navoditi kao razloge: pisanje po forumima, il placenim oglasima…..

Ja ovo pisem NE zato sto zelim srusiti cijenu dolje jer meni ni u djep ni iz djepa za razliku od vas, pisem ovo jer sam i ja nekad bio u situaciji da sam gubio pare na ingri dok su drukeri pjevali hvalospjeve ….

Canis Lupus

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close