INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kufa je u pravu. Kupuješ kad vidiš da za to ima veoma doba razlog, a ne padu kad firmi preti bankrot.

Zar tebi compa to nije logično? Ponašaš se u skladu s trendom, a ne ideš protivno njemu…

Ima situacija kad je dobro raditi i protivno trendu, ali ova čini mi se s obzirom na težinu cele situacije i realne pretnje bankrota nije takva.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ovo rešetanje po kupnji ne prestaje! valjda će se sad zaustaviti inače već danas testiramo branu na 30 kn [shocked]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

evo ja malo čoknio

bit će bolje................

U kupnji je sve manje dionica, a u prodaji više.
Drugim riječima samo se prodaje ?
Još jutros je u kupnji bilo cca 8000 do 31 kunu, sada ih je 2800.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

samo da sutra EU ne otvori crveno jer smo onda opet nahebali s najvećim % pada [pray]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Compa,ti se mozes sramiti sto navlacis ljude u ovu dionicu!Daj Boze da objave neki ugovor,to je super vijest i za radnike u ingri i njihove obitelji.Ali nema tu sta ali. Sta ako ja kupim hgspot danas i neki ga spekulant digne opet 50 % u 2 dana?
Kuzite na sta ciljam? Sta ali i 5 kuna ti moze kupiti salicu kave.

…vidim da su još neke ovčice sa foruma jeftino prodale vunu…ali nije mi jasno tko kupuje ako to ide na 0…kupuju se tisućice…tko je taj blesavac??? ili nešto zna, a i zašto lupati po asku kad ima ovčica koje daju na bidu a razlika je 50 lipa po dionici a to na tisućicama nije mala ušteda…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

INGR-u može spasit samo ALŽIR!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Meni nije jasno di ćete se svi od srama sakrit ako Ingra recimo ovih dana objavi jaki ugovor i odledti za 60 min. na 50 kuna., a to se može dogoditi svakog trena. Sram vas bilo fondovski ološu !!!

ide ingra debelo ispod 30 kuna , nemojte cekat i ja sam prodao preko 8000 komada od 37 do 34 kune, nema ovdje zaustavljanja ,a novih poslova nece biti kriza je velika .cuvajte novce, ja svoje ne zaradjujem lako ,a ne znam za vas.

nego momci imatel vi pare za ovo planinarenje???? [lol] [lol] [lol] [proud] eto mene sutra unutra na 24,98 [thumbsup]

Canis Lupus

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Kakav je ovo presing protiv dionice Ingre:
– mediji sa svih strana tuku po Ingri
– forumaši tuku po firmi i upravi na forumu
– nastala je totalna psihoza protiv ove dionice
– mali ulagači kojih ima u ovoj dionici više nego u ijednoj drugoj u očaju rasprodaju dionice od straha da ne ode na tih famoznih 20 kn o kojima drukeri danima trube

sve skupa [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…nije mi jasno kako možete misliti da stanje u firmi ovisi o stanju na cijeni dionice…možete vi nju prodavati i po 20 kn, ali to ne znači da je INGRA propala…od kuda vam takve ideje-još bolje, zaista je plitak onaj tko tako razmišlja i na temelju toga prodaje…INGRA je velika i respektabilna firma…kriza je za sve i svi su u istoj kaši…a koja to dionica ne pada???…trgovanje dionicama je špekulativan posao, a kad ima onih koji jeftino prodaju zašto to ne kupiti jeftino…i ja na placi radije platim istu kvalitetu jabuka po 3 kune a ne po 6…ako tko daje ja kupujem, iako to ne znači da su jabuke loše…samo naprijed…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close