INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedno je sigurno, sutra na 30 ili niže.
S druge strane vjerovnicima se iplati da INGRA ide u stečaj, iz stečajne mase odlično bi prifitirali ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kao da netko zna da INGRA kredit neće dobiti ?

to si i ja mislim….malo je čudno što su taj kredit najavili još prije koja 2 tjedna i ništa….ma valjda će bit ok [undecid]

Bitno je ne paničariti, dok smo iznad 30 kn ima nade po TA za odbijanac, samo da ne pukne ta brana…
Uostalom držimo se puno bolje od HDEL je u padu skoro -8%

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!




idesssss…..a kad krenu pucat oni sa 10 000 kom i vise….al to ce tamo ispod 20 kn

Do jucer su kupovao ingru i bila ti je super, gurao si se na kupnju hdela po 230…
Smješan si , ljudi ti se smiju…

Daj budi malo dosljedan…

Meni niti ingra niti hdel niti thnk niti igh NE valjaju, ali tako pišem već godinu dana, ne mjenjam mišljenje kao čarape..
Cocjek si sa više lica, prava "stolica"
[/quote]
znas onu….nek je meni crkla krava…glavno da susedu krepaju 2
[lol]
[/quote]
treba znat izac i sa plusom i sa minusom…..a ovi sto vas ohrabruju vam pradaju usput……nego di nam je amilo ????? izgleda da je vani komplet….????? izvuko se macak….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ufff, čim se pojavi malo veći nalog na kupnji netko ga cijelog poklopi. Izgleda da se pojavio veći prodavač, što mi baš nije drago [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

mali sam dioničar i bio sam u posjedu 2000 kom INGR-r-a-e. Iskreno suosjećam sa svima koji su ulazili na 36-38, očito su se navukli kao i ja, jedina razlika je ta kaj sam ja izašao na 36,90 i sada kada promatram situaciju ovako sa strane, nije mi dobro, veliki su ovdje gubici i čini mi se da će ih biti još. Nevjerojatno mi je kako još uvijek postoje optimisti po pitanju ovog tickera. Kolege i poštovani forumaši, bježite van, jer kada se probije 30 mnogi od vas neće više posječivati ni ove forume niti će trgovati dionicama, jer neće imati čime. [sad]

A na temelju kojeg tehničkog indikatora ti vidiš mogućnost za pivot na 30?

Ako može pobliže da pojasniš ili još bolje da okačiš sliku?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

vanhallen @ dolazi voda do grla…..cca 4000 i kusur dionicara,pa prodaja nece prestati dok se barem polovica ne iskipa…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


mali sam dioničar i bio sam u posjedu 2000 kom INGR-r-a-e. Iskreno suosjećam sa svima koji su ulazili na 36-38, očito su se navukli kao i ja, jedina razlika je ta kaj sam ja izašao na 36,90 i sada kada promatram situaciju ovako sa strane, nije mi dobro, veliki su ovdje gubici i čini mi se da će ih biti još. Nevjerojatno mi je kako još uvijek postoje optimisti po pitanju ovog tickera. Kolege i poštovani forumaši, bježite van, jer kada se probije 30 mnogi od vas neće više posječivati ni ove forume niti će trgovati dionicama, jer neće imati čime. [sad]

realno-tužno-istinito

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Meni nije jasno di ćete se svi od srama sakrit ako Ingra recimo ovih dana objavi jaki ugovor i odledti za 60 min. na 50 kuna., a to se može dogoditi svakog trena. Sram vas bilo fondovski ološu !!!

compa, ja se sigurno neću od srama sakriti, ako ingra objavi jaki ugovor, ja ču ponovo uči i probati ušećeriti koju kunicu, ali za sada ne ulazim natrag, nema tih novaca i pametnih savjeta.


Meni nije jasno di ćete se svi od srama sakrit ako Ingra recimo ovih dana objavi jaki ugovor i odledti za 60 min. na 50 kuna., a to se može dogoditi svakog trena. Sram vas bilo fondovski ološu !!!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] …..slažem se kolega

New Report

Close