INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo zvuci pre glupo.Sta je sve manje ovcica?kakvo bescjenje? svaki dan prodje 4 000+ dionica po ovim cijenama,kako je to sve manje?

Oteli su Vam pare, ostale su Vam dionice! Pa zar želite da Vam i njih otmu!
Pozdrav svim "novoregistriranim" drukerima! Ovdje novi nickovi niču kao folk pjevači u Srbiji i to turbo-drukeri. [cool]

idesssss…..a kad krenu pucat oni sa 10 000 kom i vise….al to ce tamo ispod 20 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sve je o.k.
Samo jedno pametno objašnjenje :
šta fondovi čekaju?????
Ako im treba posudit 500 eura, ja ču to učiniti…???
Ili sa cijelim novcem brane samo HT

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


idesssss…..a kad krenu pucat oni sa 10 000 kom i vise….al to ce tamo ispod 20 kn

Na 20 neće definitivno, ali cca 23-25 je izgleda cilj ili gotovo prepoloviti vrijednost temeljnog kapitala.
U tom slućaju slika je jasno, odnosno aktualni špekulant igra na sve ili ništa, 50% za enormnu zaradu ili 50% za gubitak s INGRom u stečaju .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…molim nekoga iz konzorcija ili dobru ovčicu da prospe po ovih 1000kom na kupnji…hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-smijesan-promet,-crobex-spusten-ispod-2.000,79799.html
Ovo sve govori. Sve je manje "ovčica" koje žele prodati u bescjenje! Medo će morati malo skuplje platiti med! [cool]

ajde ne pričaj gluposti!!
moli se rađe da se neko pred zatvaranje ne istrese na 30 kn jer će popucati sva sila margina, a onda će sutra biti pokolj neviđen odmah na otvaranju!!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Ne razumem što je tu nekima smešno, ovo lovi momenat za dole i tehnički se ne vidi neka razina na kojoj bi se moglo stabilizovat.

Na ceni od 31,5 market kapitalizacija je preko 235 miliona, a to nije baš tako malo. Htedoh reći, ako investitori procene da bi ovo moglo u bankrot onda će vrlo verovatno market kapitalizacija pasti na mnogo nižu razinu.

Čekaju se dobre vesti, a njih nema na vidiku.

Za ove koji čekaju investicione fondove, čini mi se da je za njih to već odavno svršena priča, a ionako su u prvome planu kreditori, a akcionari tu nemaju što tražiti dok se ovi prvi ne namire.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

…kolega fotije sad mi je jasno zašto imaš crvenu zvezdu a iskustvo ti je dugotrajno…ma kakva tehnička analiza, ovo nema veze sa TA niti ikakvim crtkarijama…ovo je psihička analiza…tko preživi neka priča…a da je smešno, smešno je ,ali ne za dugo za one koji prodaju… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kao da netko zna da INGRA kredit neće dobiti ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



idesssss…..a kad krenu pucat oni sa 10 000 kom i vise….al to ce tamo ispod 20 kn

Do jucer su kupovao ingru i bila ti je super, gurao si se na kupnju hdela po 230…
Smješan si , ljudi ti se smiju…

Daj budi malo dosljedan…

Meni niti ingra niti hdel niti thnk niti igh NE valjaju, ali tako pišem već godinu dana, ne mjenjam mišljenje kao čarape..
Cocjek si sa više lica, prava "stolica"
[/quote]
znas onu….nek je meni crkla krava…glavno da susedu krepaju 2
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ma moja crvena zvezda neće pomoć ovoj akciji.

Ja bi Ingru kupovo tek kad bi video da se događa oporavak, a momentalno bi to značilo rast cene iznad 38. Trenutno je ona za prodaju.

Ne razumem zašto investitori ne uvažavju trend, već se ponašaju kontra njega. Zlatno je pravilo da se ne lovi padajuće sečivo jer nikad ne znaš kak ćeš da ga uvatiš i lako bi mogo da se iskasapiš.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close