INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova priča mi sliči na onu s IGH-a kada je pala na 14xx kn.
Inverter,fiuman i ostali, zanimaju me vaši tergeti kupovine i jeli ih uopće imate i da li je želite kupovati.
Ako ne želite ne vidim razlog zbog kojeg ste ovde,ne vjerujem da je to radi toga da upozorite druge na moguće gubitke, ako je ,onda vam na PM pošaljem adrese humanitarnih organizacija gdje će Vaše vještine doći do izražaja.

bit će bolje................



Vezano na ovu dionicu……između ostalih……sve mi ide po planu/želji….. [thumbsup]

kako bi rekli sve ide kao podmazano [thumbsup]
[/quote]

A da kupite koju dionicu INGRE, pa vam krene još bolje ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ma bravo, ovdje sve genijalac do genijalca, koliko god da cijena pada, sve bolje i bolje.
Svi sretni nadokupljuju unedogled, provaljuju se kojekakve igre i igrice velikih igrača i
mudro se već mjesecima kupuje na dnu.
Istinabog to dno ide svakim danom sve niže, ali tko te pita.
Druga vrsta mudraca vrlo jasno vidi da sve to ide u stečaj i iako nemaju, a ni u ludilu ne misle ni
imati ovu dionicu, nedaju se s teme i danonoćno se žrtvuju za spas dioničara Ingre preklinjući ih
da bježe dok se još može.
Bit će da je istina kao i obično negdje u sredini – ronjat će ovo po dnu još duže vrijeme, u stečaj
neće jer za to nitko nema interesa, a kad se sredi kredit i dobiju neki malo veći poslovi krenut će pomalo gore, ali nažalost ništa spektakularno.



@filija

ne znam kako sebe možeš nazivati pozitivom kad si ljudima preporučivao Ingru na 50 kn, pa mnogi koji su te poslušali sada bilježe ogroman minus od -40% tako da vjerujem da loše ocjene tebi daju upravo ingraši koje si da kupuju skupo Ingru na 50 kn.
zato tvoja "pozitiva" ispada teška negativa, a svi koji su pisali na 50 kn da će Ingra jače potonuti iz ove perspektive ispadaju puno veći realisti i pozitivci od tebe.
to su činjenice i zato prestani pisati gluposti o sebi kao o pozitivcu [bye]

…molio bi te da nađeš tu moju preporuku na 50kn ili dalje baljezgaš…moje preporuke su išle od 37kn…ako baš hoćeš istinu…hajde da te vidim dušebrižniče koji manipuliraš i želiš da ti ljudi prodaju sa minusom a onda ćeš se ti za koji mjesec hvaliti kako si kupio pri dnu…nisi ni prvi ni zadnji, stoga si proziran…ipak ako ti to uspijeva, tko je kriv lakim ručicama, samo ih šišaj i ti i ostali iz konzorcija i ostali drukeri…pa i mi vjerni Ingraši uhvatimo po nešto… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ova ingra je stvarno posebna biljka.
Ta dionica ne reagira na ništa na što druge "normalne" dionice redovno reagiraju.

Zašto, pojma nemam, a ako netko zna neka se izjasni, po mogućnosti sa nekim razumnim argumentom.

Ponavljam ono šta sam ustvrdio još neki dan,
držati nekvalitetnu dionicu na plitkom nelikvidnom i manipulativnom tržištu i oslanjat se na tehničku analizu i neku procjenu svoju, … očito nije baš prepametno.

Tako se bar pokazuje.

Pitanje je kamo dalje?
Nadam se da će ova agonija na ingri napokon prestati, bilo bi već i vrijeme!

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Ova priča mi sliči na onu s IGH-a kada je pala na 14xx kn.
Inverter,fiuman i ostali, zanimaju me vaši tergeti kupovine i jeli ih uopće imate i da li je želite kupovati.
Ako ne želite ne vidim razlog zbog kojeg ste ovde,ne vjerujem da je to radi toga da upozorite druge na moguće gubitke, ako je ,onda vam na PM pošaljem adrese humanitarnih organizacija gdje će Vaše vještine doći do izražaja.

ma dajte kolega, kad niste imali ingru drukali ste za pad, sad ste se prerano ukrcali pa bi zabranili ljudima da pišu kritički jer ingra i dalje pada, a minus vam raste!

p.s. ingru ću kupovati, ali ne iznad 30 kn. 25-27 bit će OK za prvu rundu, a ovisno o stanju na burzi možda mi dokup bude na 20-23 kn [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...




Vezano na ovu dionicu……između ostalih……sve mi ide po planu/želji….. [thumbsup]

kako bi rekli sve ide kao podmazano [thumbsup]
[/quote]

A da kupite koju dionicu INGRE, pa vam krene još bolje ?
[/quote]

neki skrivaju cash ko zmija noge, htjeli bi da raste, a ne bi kupili nego čekaju sve niže…
neće ova dionica rasti dok se ne promijeni mentalitet škrtih dioničara ingre, samo se prodaje i čeka niže i tako ukrug, nitko ne bi ingru platio ni kune više kad zna da može niže…
ali bi se zato vrlo rado iskrcali ako se digne na 40

.
[/quote]

ma dajte kolega, kad niste imali ingru drukali ste za pad, sad ste se prerano ukrcali pa bi zabranili ljudima da pišu kritički jer ingra i dalje pada, a minus vam raste!

p.s. ingru ću kupovati, ali ne iznad 30 kn. 25-27 bit će OK za prvu rundu, a ovisno o stanju na burzi možda mi dokup bude na 20-23 kn [thumbsup]
[/quote]



Ova priča mi sliči na onu s IGH-a kada je pala na 14xx kn.
Inverter,fiuman i ostali, zanimaju me vaši tergeti kupovine i jeli ih uopće imate i da li je želite kupovati.
Ako ne želite ne vidim razlog zbog kojeg ste ovde,ne vjerujem da je to radi toga da upozorite druge na moguće gubitke, ako je ,onda vam na PM pošaljem adrese humanitarnih organizacija gdje će Vaše vještine doći do izražaja.

ma dajte kolega, kad niste imali ingru drukali ste za pad, sad ste se prerano ukrcali pa bi zabranili ljudima da pišu kritički jer ingra i dalje pada, a minus vam raste!

p.s. ingru ću kupovati, ali ne iznad 30 kn. 25-27 bit će OK za prvu rundu, a ovisno o stanju na burzi možda mi dokup bude na 20-23 kn [thumbsup]
[/quote]

pripremi cash jer vrlo brzo ces je moci kupit po tim cijenama.

losa je situacija,vrlo losa opcenito ne samo ingra

Pa kaj misliš da je to pogrešno? Što manje keša a više dionica, ha —-haaa! [cool]

marcello



Ova priča mi sliči na onu s IGH-a kada je pala na 14xx kn.
Inverter,fiuman i ostali, zanimaju me vaši tergeti kupovine i jeli ih uopće imate i da li je želite kupovati.
Ako ne želite ne vidim razlog zbog kojeg ste ovde,ne vjerujem da je to radi toga da upozorite druge na moguće gubitke, ako je ,onda vam na PM pošaljem adrese humanitarnih organizacija gdje će Vaše vještine doći do izražaja.

ma dajte kolega, kad niste imali ingru drukali ste za pad, sad ste se prerano ukrcali pa bi zabranili ljudima da pišu kritički jer ingra i dalje pada, a minus vam raste!

p.s. ingru ću kupovati, ali ne iznad 30 kn. 25-27 bit će OK za prvu rundu, a ovisno o stanju na burzi možda mi dokup bude na 20-23 kn [thumbsup]
[/quote]

Malo ste polupali lončiće ali nema veze.
Moje jedino drukanje ako se to može tako nazvati je post kada je bila na 53 kune kada sam napisao da se vidi da će još padati.

bit će bolje................

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-smijesan-promet,-crobex-spusten-ispod-2.000,79799.html
Ovo sve govori. Sve je manje "ovčica" koje žele prodati u bescjenje! Medo će morati malo skuplje platiti med! [cool]

Lipi članak. Bitno da je ingra istaknuta ko najveći gubitnik.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close