INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajde Loris, skine se s ove teme. Dosadio si svima, nitko te ne shvaća ozbiljno nego kao harlekina.

Evo obrisao sam svoj Avatar, zadovoljan ?
Nego što si ono ozbiljno napisao o INGRI ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Sorry al budale su trenutno svi koji su kupovali jer niti jedan se ne može pohvalit da je u plusu. Izašao sam na 53kn. Bio sam budala. 10 puta pisao da pada prema 30kn. I opet bio budala i druker.

A očito je,trenutno budala može biti samo onaj tko je prodao ispod 33kn.
A do kraja idučeg tjedna možda niti on neće biti. Pa pozdravljam sve sretne budale i tužne pametnjakoviće.


Istina jesi.
I svaka ti čast!
Namirisao si ovo i to je oke.
Ali kolega ako se ne mislite vraćati a tako govorite čemu onda kontra ingre?

[/quote]

Još ga jako boli pa bi htio da propadne pa da se može tješiti kako je dobro napravio.

bit će bolje................



Ajde Loris, skine se s ove teme. Dosadio si svima, nitko te ne shvaća ozbiljno nego kao harlekina.

Evo obrisao sam svoj Avatar, zadovoljan ?
Nego što si ono ozbiljno napisao o INGRI ?
[/quote]

Ništa, ali bar je imam i ne meljem bez veze sve najgore o njoj. Niti drukam na 40-50.
A ti ovo svoje zoveš ozbiljnim pisanjem?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

…ljudi moji čega se sve ovdje nakot.. pardon izrodilo…pišu likovi koji na Ingri nisu pisali mjesecima ili nikada, a sada su tu…HMMMM… i još daju savjete starosjediocima da prestanu pisati pozitivne poglede na Ingru…ne žele valjda spasiti sebe? da ih ne nagovorimo slučajno da je Ingra dobra pa će i oni kupiti???…ili su samo dušebrižnici??? hehehe, kako da ne , pun ih je svijet, zato i ide u propast…dok se manjina bezdušno bogati propadljivim stvarima…najbolji su oni koji kao imaju Ingru ali će u PON. da prodaju po 30…HEHEHEHEHEH…zar toliko nisko možete ići???…ne mislim cijenom već ljudskom taštinom… "Mrak je pokrio zemlju i tama narode…", zar se imamo više čemu čuditi???…budući da se INGRA odbila od 31,xx i vide da je ne mogu dogurati do 30 sada uz pomoć "ISKRENIH TIPOVA" pokušavaju to isto…nažalost kao i do sada biti će naivaca koji će prodati, no to je njihova stvar..sva sreća Ingra nije pod državnom upravom pa neće moći manipulirati stečajem kao kod DKVS…što nije trebala rasprodaja polovinom 5 mjeseca???…onaj tko ne vidi da je cijela Burza u banani a ne samo Ingra onda neka proda i neka kupi nešto što će sigurno rasti 100% u sljedećih 6 mjeseci…koja je to dionica??’ niti jedna-MOŽDA-ili puno njih među kojima i Ingra…MOŽDA???…novi likovi na temi INGRE- ako ste već humanitarci, pokupite koji žiro račun od udruga kojima treba pomoć i pošaljite koju kunu što ste zaradili na Burzi u zadnjih 2 godine, a nas vjerne Ingraše pustite da s njom idemo kud god išla -ili na 30 ili na 60, ili na 10 ili na 100…pozz svim iskrenim ljudima sa ili bez Ingre…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Još ću jedan put ukratko: ingra ima po finacijskom izvještaju imovinu vrijednu ( ili vrijednost ingre) je oko 1 800 000 000 kuna , imaju dugove u vrijednosti oko 9oo mil kuna imaju ugovorene poslove . Još jedan put ingra je prošlu godinu u redovnom poslovanju ostvarila dobit od 30 mil kuna. osnovno je
arena vrijedi brat bratu 80mil eura dvori lapad minimum 40 mil eura ukupno 120 mil eura ili
876 mili kuna. Jel ovo lažno ili istinito, ko koga mulja il ko kome podmeće klipove

predlažem otvaranje nove teme na kojoj bi pisali samo iskreni ingraši , a ovi što su na čaju od bunike i ovi neiskreni nek piskaraju ovdje [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan




Ajde Loris, skine se s ove teme. Dosadio si svima, nitko te ne shvaća ozbiljno nego kao harlekina.

Evo obrisao sam svoj Avatar, zadovoljan ?
Nego što si ono ozbiljno napisao o INGRI ?
[/quote]

Ništa, ali bar je imam i ne meljem bez veze sve najgore o njoj. Niti drukam na 40-50.
A ti ovo svoje zoveš ozbiljnim pisanjem?
[/quote]

Kaži nešto, slobodno, pa zato smo ovdje, da razmijenimo ideje i stavove .
Ja sam siguran da znaš puno više od mene još kada bi to podijelio s nama bilo bi nesebično od tebe.

INGRU ima večina nas ovdje, a to što si se na mene istreso INGRI nećeš pomoči da bankrotira, ali niti odmoči da ode na 250 kn.
Svi smo nervozni i tražimo utjehu i nadu u oporavak, OK ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

posjetite dubrovački.hr-ingra tražilica u vezi moguće gradnje stanova u mokšici


predlažem otvaranje nove teme na kojoj bi pisali samo iskreni ingraši , a ovi što su na čaju od bunike i ovi neiskreni nek piskaraju ovdje [lol]

jel može jedan argumentirani potkrijepljen bojkama [pray]

Računica je ovdje sasvim jednostavna, čemu prepirka. Niti jedna druga dionica na ZSE-u trenutno ne pruža veću šansu za zaradom. Naravno može se i izgubiti, ali omjer dobiti i gubitka je recimo nekih 4 naspram 1. Čak i kada bi INGRA otišla u stečaj, to se ne bi dogodilo preko noći, nego bi jači igrači prvo odigrali "posljednji tango", odnosno prvo bi je digli na viši nivo i tamo se istresli.
Onaj tko misli da će se mirovinski fondovi i banke tako lako oprostiti od svoje love, najveća je naivčina ili druker koji želi kupiti što jeftinije. Kako je kolega filija lijepo primijetio da ovdje u zadnje vrijeme niču novi nickovi kao gljive poslije kiše. Iskusni vukovi pišu preko novootvorenih nickova i glume dušebrižnike koji su zainteresirani za dobrobit dugoročnih Ingraša. Dečki takvi dušebrižnici su nas i doveli u ovakovu situaciju širom svijeta. Ako već želite drukati, nije problem, ali pišite pod pravim imenima! Sve same "podvojene" ličnosti! U ponedjeljak Ingra iznad 40 kuna!
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

hidroelektrana lešće je zavšena a gradile su ga ingra i konstruktor. znam za 2 info. : navodno još nije
još nije preuzeta ni plaćena a novinar u limun.hr piše da ove godine ingra može računati s 5,5 mil kuna istina ili laž
auto put jakuševac-velika gorica gradi ingra istina ili laž (ako je istina kolika je vrijednost radova)

ingrin menadžment s igorom vrijedi ili ne vrijedi
unaprijed hvala!
[pray]


Računica je ovdje sasvim jednostavna, čemu prepirka. Niti jedna druga dionica na ZSE-u trenutno ne pruža veću šansu za zaradom. Naravno može se i izgubiti, ali omjer dobiti i gubitka je recimo nekih 4 naspram 1. Čak i kada bi INGRA otišla u stečaj, to se ne bi dogodilo preko noći, nego bi jači igrači prvo odigrali "posljednji tango", odnosno prvo bi je digli na viši nivo i tamo se istresli.
Onaj tko misli da će se mirovinski fondovi i banke tako lako oprostiti od svoje love, najveća je naivčina ili druker koji želi kupiti što jeftinije. Kako je kolega filija lijepo primijetio da ovdje u zadnje vrijeme niču novi nickovi kao gljive poslije kiše. Iskusni vukovi pišu preko novootvorenih nickova i glume dušebrižnike koji su zainteresirani za dobrobit dugoročnih Ingraša. Dečki takvi dušebrižnici su nas i doveli u ovakovu situaciju širom svijeta. Ako već želite drukati, nije problem, ali pišite pod pravim imenima! Sve same "podvojene" ličnosti! U ponedjeljak Ingra iznad 40 kuna!
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

kad se investitori tjese medusobno to je teska faza, kao kad student laze roditeljima da je polozio ispit i pokazuje dupli indeks.

mnoge dionice se nece oporavit ubrzo pa tako i ingra jer trziste ide dole jos 20 % ,a to znaju bas svi tako da cuvajte novce jer ce bit puno povoljnijih prilika , a zbrajat dvorane , arene, lapad to je osnovno skola investitor. burza je psihologija i jeftinim drukovima nece …………………………………………………………………………………

vidimo se na 38 uskoro

New Report

Close