INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


7.2 milo eura dobivaju od arene a kamata će vjerojatno (7.2 %)biti na tim razinama a što znači da je ingra u biti prodala arenu za 100 mil eura a već su dobili ili dobiti će 14.4 miliona sve skupa 114 miliona……. JOš da se pojavi kakav ženik na vratima cijena bi bila minimum 100 kuna dionica

Agrokor plaća 10%. Na cijeli kredit skoro 11% jer su izdali obveznice ispod nominale. Zašto misliš da će Ingra proći jeftinije?

plavi čovjek je tu kad ga spomeneš , ko duh iz aladinove svjetiljke [lol] . nhf , ne znam koji su ti motivi da pišeš ovdje , al za obveznice si u pravu . to je trenutno najbolji indikator kud će ova firma i dionica [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

…ni danas ništa novo…neki komentari čista bljuzga…najbolji su ovi koji kao imaju Ingru ali nevalja niš pa bu je prodali…hehehe, jooj nemojte više-prodajte samo prodajte, ima onih koji znaju što sada kupuju…eto ni kredu koju dobivaju NEVALJA…vjerovatno će se uskoro pojaviti vijest da pucaju temlji Arene…pa onda da uprava ima neizlječivu bolest…pa???, nisam toliko dosjetljiv ali biće i još nekih dugova za sir i salamu u Konzumu, pa će Todorić uzeti Arenu u zakup…i td…stvarno ste smiješni sa svojim drukovima, a još smješnije je što kod nekih još pale…osim ako se ne vrši međusobna prodaja…ajd uživajte lijep je dan…pozzz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

šta ste već ispucali jedinice [lol]
vidim da me neko kiti školskim ocjenama , al kažem nije mi namjera crnit dionicu , nego podvlačim crtu i brojim mrtve . ovo je moje (doduše subjektivno ko i svačije) mišljenje o trenutnoj situaciji ingre . još uvijek sam dioničar i čak još imam neke naloge na kupnji , al su tako nisko da ako prođu onda nema druge nego čekat imenovanje stečajnog upravitelja . ko kanarinac u rudniku – dok cvrkuće ne boj se metana [lol]

isto te baci ovaj čaj od bunike u neko čudno raspoloženje ako pretjeraš [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


…ni danas ništa novo…neki komentari čista bljuzga…najbolji su ovi koji kao imaju Ingru ali nevalja niš pa bu je prodali…hehehe, jooj nemojte više-prodajte samo prodajte, ima onih koji znaju što sada kupuju…eto ni kredu koju dobivaju NEVALJA…vjerovatno će se uskoro pojaviti vijest da pucaju temlji Arene…pa onda da uprava ima neizlječivu bolest…pa???, nisam toliko dosjetljiv ali biće i još nekih dugova za sir i salamu u Konzumu, pa će Todorić uzeti Arenu u zakup…i td…stvarno ste smiješni sa svojim drukovima, a još smješnije je što kod nekih još pale…osim ako se ne vrši međusobna prodaja…ajd uživajte lijep je dan…pozzz…

Sjajan argument. Neoborivo.

Nego, nisi mi odgovorio neki dan – jesi li bio dovoljno pametan i sklonio se od zla kao što ti piše u potpisu?


7.2 milo eura dobivaju od arene a kamata će vjerojatno (7.2 %)biti na tim razinama a što znači da je ingra u biti prodala arenu za 100 mil eura a već su dobili ili dobiti će 14.4 miliona sve skupa 114 miliona……. JOš da se pojavi kakav ženik na vratima cijena bi bila minimum 100 kuna dionica

ne!
kolega još nismo dobili kredit..tek smo u pregovorima..lp
kada ga dobijemo vidjet ćete na burzi reakciju..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


kolega ako je sindicirani kredit defakto prodaja arene onda nisu dobili ni blizu 100 mil€ . net present value , tj sadašnju vrijednost ćete dobit kad diskontirate iznos kredita s kamatnom stopom za koju ni ja ni vi ne znate kolka će bit . ne pokušavam vam nabit nikakve crnjake , ja još uvjek imam ingru za koju sam računo da sam povoljno kupio , a ispalo je da me je neko nakitio na cijeni cca 35+ . znam da se ni taj neko nije usrećio s tih 35 kn , al ako je to sve što dobijaš od ove dionice onda ću s zadovoljstvom prodat po bidu ovo što imam i reć ingri sajonara u ovom životu [undecid]

Zahvavali se Filiji i BigBossu, bili su i mene nakitili na 41 kn, ali sam im vratio sve dionice po 38 kn s plaćenom članarinom!
Surađujemo mi već dugo zadnji put sam ja njih kitio s na 58kn, kupljenim po 39kn! [wink]

molim da mi netko objasni kako to da su dionice u padu, a crobex u plusu ? [wink]


molim da mi netko objasni kako to da su dionice u padu, a crobex u plusu ? [wink]

Ne znamo ni mi!

1. Banke u Hrvata su pune para koje nemaju kome plasirati osim naravno big bossu todoriću koji je već toliko izložen prema bankama da kod njega vrijedi ona " too big to fall ".
Novaca ima a boje ga se dati bilo kome već čekaju priliku kao što je Ingra da plasiraju kapital.
Firma sa kvalitetnom imovinom kao što je Arena, poslovima u inozemstvu i što je najbitnije jedina građevinska firma koja je smanjila troškove, broj zaposlenih i započela fin. konsolidaciju.

2. Banke neće dati kredu ako Ingra nema osigurane poslove na kojima će nešto i zaraditi i bankama vratiti kredu. Za sve se danas traži poslovni plan koji mora biti utemeljen na realnim postavkama a ne bajkama.

3. Prema tome treba zbrojiti ove dvije stavke i rezlutat je jasan. Ingra završava restrutkuriranje, dobija traženi kredit, ugovara nove poslove u Alžiru i Iraku itd.

Samo nisam siguran da li će ova naša jadna burza popratiti tako nešto ili će opet kvazi market makeri vladati. Nešto je možda još u igri, a to je vjerojatnost ulaska u prime market i potpisivanje ugovora sa pravim market makerom koji vrlo vjerovatno cijelo vrijeme skuplja potrebne dionice.

Svima dobronamjernim Želim uspjeh na kraju, a onim zločestima ——-

koliko bi se love skupilo od clanarine ovdje????? [rolleyes] i ja sam sudjelovao

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


1. Banke u Hrvata su pune para koje nemaju kome plasirati osim naravno big bossu todoriću koji je već toliko izložen prema bankama da kod njega vrijedi ona " too big to fall ".
Novaca ima a boje ga se dati bilo kome već čekaju priliku kao što je Ingra da plasiraju kapital.
Firma sa kvalitetnom imovinom kao što je Arena, poslovima u inozemstvu i što je najbitnije jedina građevinska firma koja je smanjila troškove, broj zaposlenih i započela fin. konsolidaciju.

2. Banke neće dati kredu ako Ingra nema osigurane poslove na kojima će nešto i zaraditi i bankama vratiti kredu. Za sve se danas traži poslovni plan koji mora biti utemeljen na realnim postavkama a ne bajkama.

3. Prema tome treba zbrojiti ove dvije stavke i rezlutat je jasan. Ingra završava restrutkuriranje, dobija traženi kredit, ugovara nove poslove u Alžiru i Iraku itd.

Samo nisam siguran da li će ova naša jadna burza popratiti tako nešto ili će opet kvazi market makeri vladati. Nešto je možda još u igri, a to je vjerojatnost ulaska u prime market i potpisivanje ugovora sa pravim market makerom koji vrlo vjerovatno cijelo vrijeme skuplja potrebne dionice.

Svima dobronamjernim Želim uspjeh na kraju, a onim zločestima ——-


Naj vrijedniji post u zadnju godinu dana…

Minimini čista 5-ica [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close