INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=INGR-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3


http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=INGR-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3

po ovom grafu ovo je čista ponzi shema..
ovi na dnu će profitirati a ovi na vrhui popljugati…

samo je pitanje kada kreće novi vrh…kupi danas i sudjeluj u dnu piramide..
p.s. ali prvo zruši na 30 da kupim još 1500 komada..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ingra za par dana potpisuje sindiciran kredit u vrij. 100mil eura (ako je vjerovati poslovnom) i kad odbijemo 400 miliona duga mi ćemo biti jedna od rijetki čiji obrtni kapital nadmašuje vrijednost trenutnu vrijednost na burzi

već sedmi dan zaredom stochrsi roni po samom dnu na nuli i oko nule . cijena se sanjka niz donji boll još od kraja travnja , više se niti ne odbija od njega . ema20 niti da se našali da prijeđe preko ma20, a o ma100 i ma200 nema smisla ni govorit s ovih razina. vol ma je probijen prekjučer kad je pala ispod 32 . ne izgleda lijepo , ovo je eutanazija ingre , ne reagira ni na ove pokušaje reanimacije . svrbi me nešto , kako rekoh nisam očekivo vaki rasplet , neće me gledat ispod 30 . tužno izgleda ingra danas nikad tužnije [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


ingra za par dana potpisuje sindiciran kredit u vrij. 100mil eura (ako je vjerovati poslovnom) i kad odbijemo 400 miliona duga mi ćemo biti jedna od rijetki čiji obrtni kapital nadmašuje vrijednost trenutnu vrijednost na burzi

da al kolka će bit cijena tog obrtnog kapitala [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

još jedna stvar , upita s vremena na vrijeme onaj bljumen za ingrine obveznice . ako je izvjesno dobijanje sindiciranog kredita i ako se zna da bi trebo dijelom poslužit za iskup duga (zapisa i obveznica) zašto je onda na asku obveznica tako nisko . pa to je fantastična investicija ako je kredit gotova stvar [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



http://www.seebiz.eu/hr/analize/rba-gradevina-se-ove-godine-nece-oporaviti,79367.html

a ingra ima koliko projekata vezanih za Hrvatsku?
[/quote]
Velika vecina (i bez arene je to puno)
u mil kuna
2009 HR 337
2009 inoz 165
2008 HR 962
2008 inoz 238
2007 HR 530
2007 inoz 176
2006 HR 142
2006 inoz 209

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ingra za par dana potpisuje sindiciran kredit u vrij. 100mil eura (ako je vjerovati poslovnom) i kad odbijemo 400 miliona duga mi ćemo biti jedna od rijetki čiji obrtni kapital nadmašuje vrijednost trenutnu vrijednost na burzi

A di si ti to vidio da su dužni svega 400 milijuna kuna?

U konsolidiranoj bilanci za prvi kvartak piše da duguju cca. 1.360 milijuna kuna (553m dugoročnih i 804m kratkoročnih obveza).

Po nekonsolidiranoj duguju cca. 920 milijuna kuna (234m dugoročnih i 687m kratkoročnih obveza).

Osim toga imaju i u konsolidiranoj i u nekonsolidiranoj bilanci preko 190 milja izvanbilančnih zapisa.

7.2 milo eura dobivaju od arene a kamata će vjerojatno (7.2 %)biti na tim razinama a što znači da je ingra u biti prodala arenu za 100 mil eura a već su dobili ili dobiti će 14.4 miliona sve skupa 114 miliona……. JOš da se pojavi kakav ženik na vratima cijena bi bila minimum 100 kuna dionica

Osim toga imaju i u konsolidiranoj i u nekonsolidiranoj bilanci preko 190 milja izvanbilančnih zapisa.

Kakvi su to izvanbilancni zapisi?
Nikad cuo za takvu formaciju….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Osim toga imaju i u konsolidiranoj i u nekonsolidiranoj bilanci preko 190 milja izvanbilančnih zapisa.

Kakvi su to izvanbilancni zapisi?
Nikad cuo za takvu formaciju….
[/quote]
Stavak G ispod Aktive i Pasive.
U revizorskom izvješću je objašnjeno što je to.

kolega ako je sindicirani kredit defakto prodaja arene onda nisu dobili ni blizu 100 mil€ . net present value , tj sadašnju vrijednost ćete dobit kad diskontirate iznos kredita s kamatnom stopom za koju ni ja ni vi ne znate kolka će bit . ne pokušavam vam nabit nikakve crnjake , ja još uvjek imam ingru za koju sam računo da sam povoljno kupio , a ispalo je da me je neko nakitio na cijeni cca 35+ . znam da se ni taj neko nije usrećio s tih 35 kn , al ako je to sve što dobijaš od ove dionice onda ću s zadovoljstvom prodat po bidu ovo što imam i reć ingri sajonara u ovom životu [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close