INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško je sada gledati ovih 8 % od ATH kad je još pred očima ATH 2007 . g. i 61000 ! …….

U dionicama sam od 95 ….gledao sam krizu 98….rast tržišta 2005-2007 -..i bojim se da nas čeka dugi polagani oporavak od par godina ….

naš veći problem što je privreda RH i proizvodnja kompletno ruinirana u odnosu na 10-tak godine ranije …i opstati će na svjetskim tržištima samo najsposobnije firme …. Mislim da INGRA spada u njih i da ćemo se izvući iz ovog taljiganja …..ali …..izgleda da je strpljenje …….nužno !


..i bojim se da nas čeka dugi polagani oporavak od par godina ….
…i opstati će na svjetskim tržištima samo najsposobnije firme …

Nemaš se zašto bojati, ovo gore je najbolje što nam se može desiti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Teško je sada gledati ovih 8 % od ATH kad je još pred očima ATH 2007 . g. i 61000 ! …….

U dionicama sam od 95 ….gledao sam krizu 98….rast tržišta 2005-2007 -..i bojim se da nas čeka dugi polagani oporavak od par godina ….

naš veći problem što je privreda RH i proizvodnja kompletno ruinirana u odnosu na 10-tak godine ranije …i opstati će na svjetskim tržištima samo najsposobnije firme …. Mislim da INGRA spada u njih i da ćemo se izvući iz ovog taljiganja …..ali …..izgleda da je strpljenje …….nužno !


mislim da su naivno uletili s arenom upali su u nelikvidnost (grad im je još dužan 20 mil k) ali kompanija vrijedi koliko ima sposoban menadžment a prvi 10 diničara otkriva puno toga za razliku od ostali građevinara. velika im je prednost što konstantno rade vani i nemaju nikakvi repova ni afera ići će to gore

…aali ima biseraaaa…ulupao 1000kom da bi pokušao rušiti i kupiti jeftinije ili je kupio na dnu pa sada ide po zaradu koja će u konačnici bito cca 300kn…ne bojim se ja budunosti Ingre već me zabrinjava stanje pojedinih umova, a takvih je sve više ne samo na burzi već općenito oko nas, nažalost odlučuju o velikim stvarima…no, ima i za njih "lijeka"… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…aali ima biseraaaa…ulupao 1000kom da bi pokušao rušiti i kupiti jeftinije ili je kupio na dnu pa sada ide po zaradu koja će u konačnici bito cca 300kn…ne bojim se ja budunosti Ingre već me zabrinjava stanje pojedinih umova, a takvih je sve više ne samo na burzi već općenito oko nas, nažalost odlučuju o velikim stvarima…no, ima i za njih "lijeka"… [thumbsup]…

neznam što visiš od 10 do 4 na burzi,a uložio si na dugoročno,i pun si povjerenja.

idući tjedan će bit bolje...


…aali ima biseraaaa…ulupao 1000kom da bi pokušao rušiti i kupiti jeftinije ili je kupio na dnu pa sada ide po zaradu koja će u konačnici bito cca 300kn…ne bojim se ja budunosti Ingre već me zabrinjava stanje pojedinih umova, a takvih je sve više ne samo na burzi već općenito oko nas, nažalost odlučuju o velikim stvarima…no, ima i za njih "lijeka"… [thumbsup]…

A čuj, ako mu uspije svaki dan 300 kn, eto jedna plaća.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

…pojedine glave misle da je svako smeće smeće, ali puno smeća može u reciklažu…dok neko ni reciklaža ne poporavlja…pozzz svim iskrenim i strpljivim dioničarima Ingre…burekdžije sretno, trebat će vam…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…aali ima biseraaaa…ulupao 1000kom da bi pokušao rušiti i kupiti jeftinije ili je kupio na dnu pa sada ide po zaradu koja će u konačnici bito cca 300kn…ne bojim se ja budunosti Ingre već me zabrinjava stanje pojedinih umova, a takvih je sve više ne samo na burzi već općenito oko nas, nažalost odlučuju o velikim stvarima…no, ima i za njih "lijeka"… [thumbsup]…

A čuj, ako mu uspije svaki dan 300 kn, eto jedna plaća.
[/quote]

…hmmm, i da ima sve info, teško…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

FILIJA!

Evo opet se vratio ,danas mislim s največom kupovinom, al tragedija..
Definitivno najgora dionica..samo mi deblja minus.Uistinu žalim one koji nisu izlazili..
Rekao ti filija da ču se vratiti..pokupio 2x dividendu, a vi niže nego gdje ste bili.
Napustio Vas na 37,xx
Još malo da uzmem i 1K skidam s računa da ne gledam te brojke jer me živciraju, al definitivno može biti i 300 kn neču zažaliti što je nisam jačao.
Onaj ulaz nakon prodaje na 61..i povratak 5k na 57 nevjerujem da ču ubrzo izbrisati.
Sve mi smrdjelo na prevaru…dovoljno me zabrinulo na zse 100 puta prodavanje vlastitih dionica.

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Jučer Ingra najveći pad a danas najmanji rast u građevini , a i uopće. Ovo mi je smeće potpuno dozlogrdilo , već mi je žao što nisam prodao danas. Sutra ako DJ i DOW korigiraju današnji rast , ovo je na 30. Prestrašno što neki brokerčići rade s ovim , naročito mi se povraća kad vidim one falše naloge od 10 i 40 komada , fujjj !!! Naravno , i uprava Ingre mogla bi nešto konkretno objaviti , ili barem naručeni članak , kao što rade ostali , koji su na račun laži narasli 100% od 6.ožujka 2009., IGH npr. Moje smeće je u privitku , nije puno , ali boli.

Prinos na obveznicu veci od prinosa OPTE
I nitko ne kupuje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



e prijatelji…danas ste se svi ukeljali radi USA a vidi njih…oni u plus…pokupovali vaše i ine dionice u zadnjih dva tjedna i sada opet mogu up…

a kaj sutra?
kaj mislite da ćemo na 30???

ufff meni visi 1500 komada i nekako mi se čini da ih nebum kupio…nije bad…idu natrag na račun banke…
lp i svaka čast svima koji su danas prodali..
laku noć



e prijatelji…danas ste se svi ukeljali radi USA a vidi njih…oni u plus…pokupovali vaše i ine dionice u zadnjih dva tjedna i sada opet mogu up…

a kaj sutra?
kaj mislite da ćemo na 30???

ufff meni visi 1500 komada i nekako mi se čini da ih nebum kupio…nije bad…idu natrag na račun banke…
lp i svaka čast svima koji su danas prodali..
laku noć


pogodak za malo 32,24kn ide to na 40 kn A?
[thumbsup]

New Report

Close