INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne prave paniku mali dioničari već veliki igrači, a mali dioničari s 300 dionica svejedno im je da li je cijena 30 ili 40 Kn, dok velikima je najmanja promjena cijene velika razlika

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Ne prave paniku mali dioničari već veliki igrači, a mali dioničari s 300 dionica svejedno im je da li je cijena 30 ili 40 Kn, dok velikima je najmanja promjena cijene velika razlika
[/quote]

BigBoss nebi se složio s tobom. Ovo gore što spominješ je razlika od 30%, što malim dioničarima nije mala stvar.

du du du .. nema nam pomoći




Ne prave paniku mali dioničari već veliki igrači, a mali dioničari s 300 dionica svejedno im je da li je cijena 30 ili 40 Kn, dok velikima je najmanja promjena cijene velika razlika
[/quote]

Njima je nebitno sve dok ne idu prodavati.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Ne prave paniku mali dioničari već veliki igrači, a mali dioničari s 300 dionica svejedno im je da li je cijena 30 ili 40 Kn, dok velikima je najmanja promjena cijene velika razlika
[/quote]
velikima pad ne znaci nista jer ionako rade s tudjim parama na duzi rok…dok malima znaci itekako…no ocito je i da sad ti neki igraci koriste ovu spoznaju jaaako dobro u svoju korist…

Optimist - loše informirani pesimist


Gledam već danim i vjerujem da netko smišljeno da poticaj za pad cijene dionice od par stotina komada, a onda "bistroumni" među kojima i poveći broj forumaša nastavlja sa rasprodajom; tako da cijenu ruše mali, neuki u nadi da će ugrabiti nešto jeftinije, a organizirani rušači daju samo poticaj…
Vidi se po pisanju pojedinih forumaša da su kupovali po 36, 35, 34 i onda odjednom okrenu ploču i drukaju za pad – bravo ekipa, tko zna, zna [thumbsup] [lol]

…ima ih ima ali nitko to neće sada da prizna ali jednog dana će se hvaliti o tome…no što je tu je…ovu dionicu mnogi vole, i to na različite načine i iz mnogo razloga…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Dečki ja sam vam napisao prije par dana. Oni koji su htjeli Ingru su je već kupili od 39 do 33. Mi ostali je ne bi kupovali ni da padne na 20. Zato ne znam od kuda vi očekujete da netko digne ovo na 50 kuna.


…malo lupetaš…a tko će dignuti dionice koje ti imaš???zar one ne padaju???…dižeš li ih ti???…misli malo prije nego …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





Ne prave paniku mali dioničari već veliki igrači, a mali dioničari s 300 dionica svejedno im je da li je cijena 30 ili 40 Kn, dok velikima je najmanja promjena cijene velika razlika
[/quote]

BigBoss nebi se složio s tobom. Ovo gore što spominješ je razlika od 30%, što malim dioničarima nije mala stvar.
[/quote]

…svi oni koji nemaju minimalno 20 000 kn u jednoj dionici za mene nisu dioničari…a što misli sa 300 dionica??? kupiti po 33 i prodati po 35??? i što ima od toga nakon svih naknada???ili prodaje nakon 2% pada i tako svaki od njih 3000??? a dosta ih je i 100 koji tako rezoniraju i eto, imamo što imamo… za burek ću zaraditi na cesti za 10 minuta, a ne biti burekinvestitor… SVATKO JE I POČEO DA SE BAVI BURZOM…posle HT-a sve je otišlo nizbrdo jer je svaka šuša počela biti investitor u dionice…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Dečki ja sam vam napisao prije par dana. Oni koji su htjeli Ingru su je već kupili od 39 do 33. Mi ostali je ne bi kupovali ni da padne na 20. Zato ne znam od kuda vi očekujete da netko digne ovo na 50 kuna.

Mislim da je percepcija obrnuta. Onaj tko sada drži i sutra ruši cijenu on će je i počet dizati ili ništa nije napravio. Kada će to biti ostaje da čekamo .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

big boss je mačak još mu fali bull shit ,,istina je da neke dionice neće vidjeti sunca do 2011 ,,,a fondovi svoje dionice čuvaju ki oči u glVI SAM PRIMJER JE LEDO HT ERICSON,INA,ZABA,PODRAVKA,ADRIS,,,A OVO S OSTALIM DIONICAMA SAMO PLJAČKAJU ,,PA TKO JE KUPIO DIONICE JUČER NEGO FONDOVI a istresti če se s njima kad narastu bar 20 %

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Opće je poznato da u velikim burzovnim krizama kakva je svijet zadesila unazad 1-2 godine, mnoge dionice otklize na cca 10% od svog maksimuma (ATH). Upravo to se dogodilo i Ingri koja je sada na samo 8,2 % od maksimuma. Tko vjeruje da će Ingra propasti, taj je odavno prodao ovu dionicu.
Svi ostali trebali bi se upitati je li veća šansa da s ovih razina Ingra ode na barem 30% od svog maksimuma u roku od 1-2 godine ili da dodatno padne još 1-2% od maksimuma? Koliki je zapravo sada rizik kupnje u usporedbi s mogućom dobiti? (govorim naravno o ulagačima koji vjeruju da će Ingra opstati) [smiley]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Dečki ja sam vam napisao prije par dana. Oni koji su htjeli Ingru su je već kupili od 39 do 33. Mi ostali je ne bi kupovali ni da padne na 20. Zato ne znam od kuda vi očekujete da netko digne ovo na 50 kuna.

Mislim da je percepcija obrnuta. Onaj tko sada drži i sutra ruši cijenu on će je i počet dizati ili ništa nije napravio. Kada će to biti ostaje da čekamo .
[/quote]

Promijenu raspoloženja najbolje će se uočiti kada se povuće večina naloga iz prodaje do 40 kn-a jer večina ih je s zadatkom rušenja cijene istog špekulanta.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Opće je poznato da u velikim burzovnim krizama kakva je svijet zadesila unazad 1-2 godine, mnoge dionice otklize na cca 10% od svog maksimuma (ATH). Upravo to se dogodilo i Ingri koja je sada na samo 8,2 % od maksimuma. Tko vjeruje da će Ingra propasti, taj je odavno prodao ovu dionicu.
Svi ostali trebali bi se upitati je li veća šansa da s ovih razina Ingra ode na barem 30% od svog maksimuma u roku od 1-2 godine ili da dodatno padne još 1-2% od maksimuma? Koliki je zapravo sada rizik kupnje u usporedbi s mogućom dobiti? (govorim naravno o ulagačima koji vjeruju da će Ingra opstati) [smiley]

još da te ko ima pročitat i onda promislit i onda ….

New Report

Close