INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo mi miriši nešto slično kao i na MAGMI.
Cijena se ruši na onaj nivo na kojem su spremni veliki investitori uplatiti veću količinu keša.
Ući s većim kapitalom,popraviti bilancu i krenuti u nove projekte.
Naravno riječ je o izglednoj dokapitalizaciji.


Ovo mi miriši nešto slično kao i na MAGMI.
Cijena se ruši na onaj nivo na kojem su spremni veliki investitori uplatiti veću količinu keša.
Ući s većim kapitalom,popraviti bilancu i krenuti u nove projekte.
Naravno riječ je o izglednoj dokapitalizaciji.


Sjedi 5!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ova dionica zorno pokazuje da se čovjek kod individualnih dionica puno manje može oslanjati na tehničku analizu, a na hrvatskom tržištu ustvari vrlo slabo.

Zašto se ingra ponaša kao da joj ovo nije dno,
ja sam potpuno zbunjen.

Gdje je entuzijazam?
Svaka dionica koja vrijedi je bar dobila po asku, pa koliko toliko.

Tu neće nitko skinut po 32.90-33 .
Bolesno.

Ne znam više šta bi mislio.

[shocked]

Neće dokle god ima onih što lupaju po bidu. Nažalost neizvedivo, ali baš me zanima kad bi se drhtave ručice pomakle na asku na 36-7 da li bi se išta dogodilo. Da li bi i bid to popratio?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Gledam već danim i vjerujem da netko smišljeno da poticaj za pad cijene dionice od par stotina komada, a onda "bistroumni" među kojima i poveći broj forumaša nastavlja sa rasprodajom; tako da cijenu ruše mali, neuki u nadi da će ugrabiti nešto jeftinije, a organizirani rušači daju samo poticaj…
Vidi se po pisanju pojedinih forumaša da su kupovali po 36, 35, 34 i onda odjednom okrenu ploču i drukaju za pad – bravo ekipa, tko zna, zna [thumbsup] [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ovaj forum živi je dokaz neiscrpivosti ljudske mašte. Ja se stvarno ovdje lijepo nasmijem. Toliko zgodnih teorija o razlozima padanja da je to čudo jedno. A tek prognoza do kada koliko 50 kn, 60, sto do jeseni, ko da se ima čarobna kugla. Naravno sve bez nekih konkretnih razloga. Ma čudesa…

Evo, zadnja teorija jest da padamo jerbo je sve palo ali kada crobex ode u zeleno mi smo raketa, duplo ćemo od ostalih…

Jest, evo rakete na + 0.62% uz 40 000 prometa. Ludilo [thumbsup]

Inače, imam ovoga 35% portfelja, i to je najveće govno koje sam pojeo, i sam se sebi čudim zašto sam još tu, vjerojatno sam mazohista. Al opet nitko sretniji od mene ako dođe dan kada će filija svima vaditi mast. I meni prvome [thumbsup] [cool]


Ovaj forum živi je dokaz neiscrpivosti ljudske mašte. Ja se stvarno ovdje lijepo nasmijem. Toliko zgodnih teorija o razlozima padanja da je to čudo jedno. A tek prognoza do kada koliko 50 kn, 60, sto do jeseni, ko da se ima čarobna kugla. Naravno sve bez nekih konkretnih razloga. Ma čudesa…

Evo, zadnja teorija jest da padamo jerbo je sve palo ali kada crobex ode u zeleno mi smo raketa, duplo ćemo od ostalih…

Jest, evo rakete na + 0.62% uz 40 000 prometa. Ludilo [thumbsup]

Inače, imam ovoga 35% portfelja, i to je najveće govno koje sam pojeo, i sam se sebi čudim zašto sam još tu, vjerojatno sam mazohista. Al opet nitko sretniji od mene ako dođe dan kada će filija svima vaditi mast. I meni prvome [thumbsup] [cool]


Ajd ajd meni je 100 posto pa se ne bunim.
Opusti se i uživaj.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo ovako izgledaju i govore gatari. Osobe koje nisu sklone stavranju već gatanju .
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/santic-bdp-ce-padati-do-kraja-godine,-place-ce-padati,79214.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Zašto nitko ne komentira post od marjana (posao vrijedan 1Mil € bez pdv-a):

javna nabava….Hep i Ingra…

http://ponuda-jn.nn.hr/(S(dkpvukva5leour45oqe3hlnt))/DocumentDownLoad.aspx?kind=pdf&contractid=1675F423-AC0A-4215-954D-7EEE2FDBF590

Većina se zamara što kažu analitičari i oni koji se nazivaju analitičarima …

30.06. prosle godine ono rekose da u ingrinoj strukturi ima vise od 3.000 malih dionicara…a i poznato je, eto nazalost i na ovom nasem primjeru, da upravo mali dionicari ostvaruju gubitke prodajom svojih udjela po izrazito niskim cijenama u trenucima kada nastane ‘panika’…no pitanje je sada i da li se taj u broj u ovih nesto manje od godinu dana smanjio ili mozebit jos povecao ???

Optimist - loše informirani pesimist


Zašto nitko ne komentira post od marjana (posao vrijedan 1Mil € bez pdv-a):

javna nabava….Hep i Ingra…

http://ponuda-jn.nn.hr/(S(dkpvukva5leour45oqe3hlnt))/DocumentDownLoad.aspx?kind=pdf&contractid=1675F423-AC0A-4215-954D-7EEE2FDBF590

Većina se zamara što kažu analitičari i oni koji se nazivaju analitičarima …


jer vijesti trenutno neigraju nikakvu ulogu.
INGRA ce di i trziste dok se netko ne udostoji rec sto se desilo sa tenderom u bosni i bolnicom u alziru
milja eura za to je sica


30.06. prosle godine ono rekose da u ingrinoj strukturi ima vise od 3.000 malih dionicara…a i poznato je, eto nazalost i na ovom nasem primjeru, da upravo mali dionicari ostvaruju gubitke prodajom svojih udjela po izrazito niskim cijenama u trenucima kada nastane ‘panika’…no pitanje je sada i da li se taj u broj u ovih nesto manje od godinu dana smanjio ili mozebit jos povecao ???

…recimo sada neka svaki mali dionicar ima prosjecno bar 300 dionica x 3.000 malih dionicara = 900.000 dionica samo u posjedu malih dionicara…a bez stabilne strukture nema niti stabilne cijene dionice…i sto sad…kad nastane panika neki od malih dionicaria u nadi da smanje svoj gubitak jurisaju kao ovce i time ruse cijenu sebi i drugima…i kako ovaj zacarani krug sad prekinuti…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

Dečki ja sam vam napisao prije par dana. Oni koji su htjeli Ingru su je već kupili od 39 do 33. Mi ostali je ne bi kupovali ni da padne na 20. Zato ne znam od kuda vi očekujete da netko digne ovo na 50 kuna.

“A man's got to do what a man's got to do”

New Report

Close