INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda će za koji tjedan biti i niže od ovoga, ali tehnički je ovo zrelo za odbijanac na 35-36 kn…samo da vani zazeleni sutra pa ćete vidjeti [thumbsup]

vidi usa sve tone masovna rasprodaja se nastavlja i u evropi ,jeli vidite sta se dogadja u svijetu ,eu , a pricamo o nekoj nominali ,areni, kreditima to vrijedi kad je zdrava globalna situacija.

crobex ide ispod 1900, nekidan su to potvrdila 3 nasa jaka fonda.

…25.5… zgodan datum i lako se pamti dan kada je bilo dno dna svih dnaa(kako bi to bilo gramatički???)…pozz i čestitke na kupnji…i meni naravno… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…25.5… zgodan datum i lako se pamti dan kada je bilo dno dna svih dnaa(kako bi to bilo gramatički???)…pozz i čestitke na kupnji…i meni naravno… [thumbsup]…

Filija, od kad ti kupuješ ove dionice Ingre? Od koje cijene?

Vidim da ti u potpisu piše "pametan čovjek vidi zlo i skloni se…" pa me, čisto sa socijološkog aspekta, zanima gdje si ti u cijeloj priči.


…25.5… zgodan datum i lako se pamti dan kada je bilo dno dna svih dnaa(kako bi to bilo gramatički???)…pozz i čestitke na kupnji…i meni naravno… [thumbsup]…

Filija danas se tio vratiti u zadnji tren s 6oo kom, al me nije poklopilo..htio samo kupit jer se pokazao gap…
Nema veze biti če to i po 15 kn…
p.s. svaka čast operhaimu . pogodio da INGRA prva roni na povijesni minimum.
Osobno sam uvijeren da ova dionica sad ide na 18 kn.
Živi bili pa vidili

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


…25.5… zgodan datum i lako se pamti dan kada je bilo dno dna svih dnaa(kako bi to bilo gramatički???)…pozz i čestitke na kupnji…i meni naravno… [thumbsup]…

dno dna svih dnaa kazete…koliko ste sigurni kolega…onda ce vas sigurno zanimati i prilozeni graf… sada usporedite danasnju razinu cijene s onom u periodu od 21.01.2006.- 27.02.2006 na grafu … napomena: svijece su na tjednoj bazi…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist





http://www.poslovni.hr/148411.aspx jel ima ko šta reći ?

sutra otvaranje na 37
[/quote]
kolega gotovina je pogodio danas bilo otvaranje na 37kn cestitam kolega pogodili ste… [thumbsup]
[/quote]

Po 37 se nece ni trgovati. Bit ce prva prodaja na 39. Ta stepenica ce jednostavno biti preskocena.
Do kraja tjedna Ingra iznad 40. [thumbsup]
[/quote] bravo kolega i danas ste pogodili sve cestitke,nadam se da ima ovdi normalnih ljudi koji valjda ne kupuju na princip rekla kazala!!! o moj bože…

u privitku graf ingre…sto ima…pa eto, danas izasli iz ovogodisnjeg padajuceg kanala…probijena sva ovogodisnja dna na RSI…sto da velim, puno srece svim imaocima…trebat ce nam…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist


Sam direktor INGRE, OPPENHEIM je platio skuplje dionice nego što su sada.
Njegov kapital u dionicama je u kratkom roku došao s 20 mil.Eura na 3,3 mil. Eura, a da ništa nije prodavao ?

Nije prodavao ON, nego svi oko njega!
Pa zar nemogu imati dogovor.?
Drugo ..kako je došao do njih?
Mislim slično [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Današnjim medo igrama netko ili bolje rečeno neki fond je u najboljem slučju zaradio 700 dionica Ingre, ali vrijednos portfelja srušio 5 %, a što znaći gubitak od 2,5%, za njih, čak i da Ingra ode na 150 kn-a.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa kakvi su ovo komentari, pa ovo je prestrašno ingre ce biti po 15-18kn pa šta je vama ljudi!!
Ingra ce za 3 kvartal iskazati dobit a u 4 kvartalu ce se tržiti po 90-100kn ali niti tada ju nemojte
prodavati jel ce i na tim razinama biti jeftina!! [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Pa kakvi su ovo komentari, pa ovo je prestrašno ingre ce biti po 15-18kn pa šta je vama ljudi!!
Ingra ce za 3 kvartal iskazati dobit a u 4 kvartalu ce se tržiti po 90-100kn ali niti tada ju nemojte
prodavati jel ce i na tim razinama biti jeftina!! [lol]

evo 100-tka od mene…evidentno je da ovo rusenje nastaje (ras)prodajom od strane malih dionicara uplasenih svakodnevnim padom vrijednosti svojih udjela…nazalost, oni koji sada prodaju u nadi da ce moci uci na puno nizim razinama mogli bi opet ostati kratkih rukava…no evidentno je i da od prvih 10 vec mjesecima nitko ne (ras)prodaje…a i objava novih poslova samo sto nije…stoga pamet u glavu…no i dalje neka savtko odluci sam za sebe…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist



Pa kakvi su ovo komentari, pa ovo je prestrašno ingre ce biti po 15-18kn pa šta je vama ljudi!!
Ingra ce za 3 kvartal iskazati dobit a u 4 kvartalu ce se tržiti po 90-100kn ali niti tada ju nemojte
prodavati jel ce i na tim razinama biti jeftina!! [lol]

evo 100-tka od mene…evidentno je da ovo rusenje nastaje (ras)prodajom od strane malih dionicara uplasenih svakodnevnim padom vrijednosti svojih udjela…nazalost, oni koji sada prodaju u nadi da ce moci uci na puno nizim razinama mogli bi opet ostati kratkih rukava…no evidentno je i da od prvih 10 vec mjesecima nitko ne (ras)prodaje…a i objava novih poslova samo sto nije…stoga pamet u glavu…no i dalje neka savtko odluci sam za sebe…(lp)
[/quote]
http://www.google.com/finance [thumbsup]

New Report

Close