INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


znam kako će se stvari odvijati.—

…pocelo je sa grcka kriza…pa onda sa euro kriza…pa sada sa korejska kriza…pa…nastavi niz…

Optimist - loše informirani pesimist


uzeo još 1500 na 32 i još ću 1500 na 30

Pa da zaokružim ovu propast na 10k s prosjekom 35,60..uff nije ugodno ali kaj kada znam kako će se stvari odvijati.—

što bi bilo neugodno ako kažeš da znaš kako će se stvari odvijati… sretno


INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

A u međuvremenu gutajmo knedle.
Barem se i javno zna d anema stečaja, a za sve ostalo tu je apaurin…heheheh
ma biti će oko…samo neka pada bumo kupovali…makar i na kredu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

Onda prodaj svu Ingru i kupi dionice HG Spota. One su 78% ispod nominale i garantiraju ti puno veću sigurnu zaradu.

Btw. baš me zanima koji će biti sljedeći argument.

Sam direktor INGRE, OPPENHEIM je platio skuplje dionice nego što su sada.
Njegov kapital u dionicama je u kratkom roku došao s 20 mil.Eura na 3,3 mil. Eura, a da ništa nije prodavao ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

zasto,zasto,zasto ????????ovako pises

ja uzeo 1000 pa u .urac

bit će bolje................



INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

zasto,zasto,zasto ????????ovako pises
[/quote]

Prevedi ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

možda će za koji tjedan biti i niže od ovoga, ali tehnički je ovo zrelo za odbijanac na 35-36 kn…samo da vani zazeleni sutra pa ćete vidjeti [thumbsup]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

nominala je bezvrijedan marker , al na ovim razinama to je 0,548 booka . ako ingra ne ode u stečaj i vrati se na 1 book , to je rast od cca 90% . stoch rsi roni po dnu na nuli već peti dan .

jeli ovo dno ne znam , ali ovakav razvoj događaja nisam očekivo . inače kad bi dosad ulazio u ingru to bi bilo s 4-6k komada . sad kako stoji to mi ne pada na pamet . ovo malo što me je poklopilo na bidu na 35+ još ne prodajem , al neće me vidjet ispod 30 . pola booka bi bilo na 29,24 kn što je lijepa okrugla brojka za kupnju (pod uvjetom da bolesnik preživi). želim sreću svima u ovoj tragikomediji od tikera , ja ću čekat rasplet po strani . još sam na bidu al bezobrazno nisko , ako me tu poklopi onda mi neće bit žao ni ako propadne .

bez smajlića ovaj put , situacija ne dozvoljava smijeh.

ma ipak evo jedan , ko ga hebe [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



INGRA sada vrijedi 20% ispod nominale, ako je netko napravio posao na burzi zadnjih mjesec dana onda je to kupac svih dionica ispod nominale.

Onda prodaj svu Ingru i kupi dionice HG Spota. One su 78% ispod nominale i garantiraju ti puno veću sigurnu zaradu.

Btw. baš me zanima koji će biti sljedeći argument.
[/quote]

Ovo mi zvuči presigurno, rizik mi je draži !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close