INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u privitku graf za danas oko 13h…

evo sto se dogodi kad se ponasate ko one ovce jucer na ‘farmi’…slucajno naletih bas na taj dio i rekoh samo da sutra ne bude i ovdje tako…i gle danas…napravili ste da smo danas izasli iz onog ovogodisnjeg kanala…no ipak jos postoji i neka nada za odredjeni odbijanac jer je pritom napravljen i pozamazni gap…no kako vrijeme ide ovo mi se sve manje svidja…zasto…isuvise preveliki pad na ovako malom prometu…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

filija
…sada je sadimo duboko u zemlju tako kada nikne i izraste da se ne ruši više tako lako… …uživajte kolega i pjevajte uz onu-okreće se kolo sreće… … … OKRENE SE PA SE VRATI DA JA BUDEM SRETAN ČOVJEK

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jutarnja kava + forum/ingra = najbolji način da sa osmjehom krenete u nove radne pobjede
što se ovdje čovjek načita pa to nema nigdje… al neka… bar je veselo

Još malo pa će ingra "vrijediti" kao kava na Stradunu… Neka, samo (pro)dajte svoje dionice… Ja cu u dokup cim skupim cash-a…

Stojte mi dobro!

Kako se INGRA uvik kreće kao svjetska tržišta evo uspordbe;
CROBEX 10 ili mjerodavni CROBEX u odnosu na analize unutar 5 godina govori da nikada nije bio niži, odnosno čak 230 bodova je niži sada nego ikad. 1048 bodova naspram 1275 bodova
http://preview.bloomberg.com/apps/quote?T=en10/quote.wm&ticker=CRO:IND
CROBEX – 17%
S druge strane ostali su na današnji dan u odnosu na najniži dan ;
FTS 100 +30%
DAX +36%
S/P 500 + 35%

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…ljudi moji pa ne pada amo Ingra pa da radimo katastrofu…svi padaju, a pogledajte vani, crvenilo ko posle bitke na Kosovu polju…kome se prodaje neka prodaje ima tko će kupiti…ionako je počelo biti vruće pa treba sa ovaca skinuti svu vunu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@loris
INDEX…09.03.2009…25.06.2010.(14h)…RAST
——————————————————–
CROBEX…1262,58……1939,80……..+53,63%
INGRA…….35,39………32,12……….-9,23%

…sto mislite, na koliko ce biti ingra ako crobi padne na svoj ATL ???

Optimist - loše informirani pesimist


http://www.poslovni.hr/148411.aspx jel ima ko šta reći ?

Evo imam ja šta za reći. ingra treba novac za projekte koji slijede a za koje vec imaju ovog trenutka potpisane ugovore koje ce ove dane objaviti, ljudi pa nedajte ingru u bescjenje to je dionica koja se samo nadokupljuje a ne prodaje… ingra ima novaca ne sekirajte se, pa samo pogledajte koje firme kotiraju za sindicirani kredit i sve ce vam biti jasno!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



@loris

INDEX…09.03.2009…25.06.2010.(14h)…RAST
——————————————————–
CROBEX…1262,58……1939,80……..+53,63%
INGRA…….35,39………32,12……….-9,23%

…sto mislite, na koliko ce biti ingra ako crobi padne na svoj ATL ???

Ovo nije dobra analiza za povijesnu usporedbu, Crobex10 je relevantan pokazatelj za povijest !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Od kad se točno počeo računati Crobex10?
Zašto je on onda relevantan pokazatelj?



@loris

INDEX…09.03.2009…25.06.2010.(14h)…RAST
——————————————————–
CROBEX…1262,58……1939,80……..+53,63%
INGRA…….35,39………32,12……….-9,23%

…sto mislite, na koliko ce biti ingra ako crobi padne na svoj ATL ???

Ne ko kava na stradunu, nego kava u Skopju
[undecid]

uzeo još 1500 na 32 i još ću 1500 na 30

Pa da zaokružim ovu propast na 10k s prosjekom 35,60..uff nije ugodno ali kaj kada znam kako će se stvari odvijati.—

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close