INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Samo tako rušite, vani u Americi to Goldman i veće banke udruženo rade, nema krize oni umjetno stvaraju nove krize i žele da se samo bogate, iz te pohlepe i rušenjem barem se jeftino dolazi do dionica……

…uff što će biti plakanja kad budu gledali kako im bogatstvo propada a oni nemogu ništa…a toliko su spletkarili da dođu do njega… [lol] …to će gledati biti će najveći gušt…
[/quote]
BigBoss i filija protiv Goldman Sachsa i financijskog sektora…

Mislim da je vrijeme da se svi uključino u rušenje cijene. Svi na prodaju na 25, a onda držati pritisak dok medvjedi ne popuste, treba im poremetiti računicu jer ovako samo ko ovce promatramo .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

izgleda da se krca i rodbina 3-4 kolinu

I opet sam dobro pogodio da idemo ispod 33.Nisam zlonamjeran,nego glup sto sam stvarno vjerovao da ce ingra dobiti neke poslove.I vec postaje iritantno sto je svaka stranica ove teme ista.
Puna poruka tipa: ”samo prodajte,cekam vas”,”plakati cete kad raketa krene” bla bla bla.
Tocno znam sta ce koji nick napisati.Tu i tamo se registrira neki novi nick koji prica o marginima i kojekakvim budalastinama.
Samo prestanite.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

samo mi pak nije jasno, tu neki kupuju svaki dan,lik im stavi nalog 1kn niže, sa 33,5, spusti na 32,5kn a nitko ne želi uzeti, a na dnu smo i neće ići niže… jel tako filija

idući tjedan će bit bolje...

21.05.


usput pokupilo me djelom na kupnji,za danas dosta,sutra čemo za kunu niže…


hahaha.al neko grca u minusu, vidim da nekima više nije svejedno… jel ono jutros trebalo biti na 37

a ti?
si kupio kn nize?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


I opet sam dobro pogodio da idemo ispod 33.Nisam zlonamjeran,nego glup sto sam stvarno vjerovao da ce ingra dobiti neke poslove.I vec postaje iritantno sto je svaka stranica ove teme ista.
Puna poruka tipa: ”samo prodajte,cekam vas”,”plakati cete kad raketa krene” bla bla bla.
Tocno znam sta ce koji nick napisati.Tu i tamo se registrira neki novi nick koji prica o marginima i kojekakvim budalastinama.
Samo prestanite.

Sjedi 5
[thumbsup]

ja sam uzeo


21.05.

usput pokupilo me djelom na kupnji,za danas dosta,sutra čemo za kunu niže…


hahaha.al neko grca u minusu, vidim da nekima više nije svejedno… jel ono jutros trebalo biti na 37

a ti?
si kupio kn nize?
[/quote]
ja sam uzeo,al ja sam friški, a koliko su u minusu oni sto su uzimali preko 40kn

idući tjedan će bit bolje...

Zagrebačka burza: Nova katastrofa
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-nova-katastrofa-crobex-a%2c-ht-srusen-na-260-kuna,79111.html
"Građevinari su najveći sektorski gubitnici. Među likvidnijim izdanjima najviše je potonula Ingra (ZSE:INGR-R-A) koja je potonula 4,6 posto, na 32,34 kune, uz promet od 195 tisuća kuna. Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) je srezan 1,5 posto, na 2.422 kune dok je Dalekovod, uz slabih 161 tisuću kuna prometa srezan 4 posto, na 330 kuna."

Optimist - loše informirani pesimist


I opet sam dobro pogodio da idemo ispod 33.Nisam zlonamjeran,nego glup sto sam stvarno vjerovao da ce ingra dobiti neke poslove.I vec postaje iritantno sto je svaka stranica ove teme ista.
Puna poruka tipa: ”samo prodajte,cekam vas”,”plakati cete kad raketa krene” bla bla bla.
Tocno znam sta ce koji nick napisati.Tu i tamo se registrira neki novi nick koji prica o marginima i kojekakvim budalastinama.
Samo prestanite.

Kolega, Ingra vam je zapeti šprih, raketlin što je spreman za poljetanje, čvrsto dno na kojem je trambolin….

Ako smo na 34 kune rovali po dnu kako su se tu forumaši kleli prije par dana, što sada radimo? Ukopavamo se?

beholder,

DA, nažalost za Vas dioničare INGRe, svi mi na TK smo skloni kocki, očekivajući odbijanac na 38, pa na 36, pa na 34, pa sada na 32,00 pitate se dokle…

PS Vjerujem da će doći i pozitivni dani za INGRu, al još na njih treba pričekat

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



I opet sam dobro pogodio da idemo ispod 33.Nisam zlonamjeran,nego glup sto sam stvarno vjerovao da ce ingra dobiti neke poslove.I vec postaje iritantno sto je svaka stranica ove teme ista.
Puna poruka tipa: ”samo prodajte,cekam vas”,”plakati cete kad raketa krene” bla bla bla.
Tocno znam sta ce koji nick napisati.Tu i tamo se registrira neki novi nick koji prica o marginima i kojekakvim budalastinama.
Samo prestanite.

Kolega, Ingra vam je zapeti šprih, raketlin što je spreman za poljetanje, čvrsto dno na kojem je trambolin….

Ako smo na 34 kune rovali po dnu kako su se tu forumaši kleli prije par dana, što sada radimo? Ukopavamo se?

[/quote]

…sada je sadimo duboko u zemlju tako kada nikne i izraste da se ne ruši više tako lako… [lol] …uživajte kolega i pjevajte uz onu-okreće se kolo sreće… … [yawn]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close