INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro,gospodo,sta je s vama?Kakve dobre vijesti,kakav rast?ako je 100 milijuna eura kredita dobra vijest,svaka vam cast.Sutra otvaranje ispod 33.
Nikakvo nabrijavanje na forumu nece pomoci.

Ak ne vrijedi nece dobit…a kaj ako im daju paare?
da ne velim kak je krasan datum objave na samom portalu [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
valjda ce sutra objavljivat sa 25.05….hehehe sto se sve nece cinit da se kupi jeftino

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

pa ljudi moji na cemu ste svi vi kakva vas euforia puca??? pa jel ste sve na bunici je.. te led!

– gospon splićo.
– ovdje je kolektivno ludilo.
– gubici kakvi se ne pamte.
– pa mora se i sebi lagati da bi se lakše zaspalo.

I love this dream!


Dobro,gospodo,sta je s vama?Kakve dobre vijesti,kakav rast?ako je 100 milijuna eura kredita dobra vijest,svaka vam cast.Sutra otvaranje ispod 33.
Nikakvo nabrijavanje na forumu nece pomoci.

kolega kasno je za drukanje na dole konzorciji je odlućio da je vrijeme za lansiranje

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Dobro,gospodo,sta je s vama?Kakve dobre vijesti,kakav rast?ako je 100 milijuna eura kredita dobra vijest,svaka vam cast.Sutra otvaranje ispod 33.
Nikakvo nabrijavanje na forumu nece pomoci.

kolega kasno je za drukanje na dole konzorciji je odlućio da je vrijeme za lansiranje
[/quote]
hmmmm ako je clanak o novom zaduzivanju fitilj za lansiranje [undecid] treba nesto moćnije

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

znaći sutra sljedi blokada???? [bye]


znaći sutra sljedi blokada???? [bye]

Naravno. Samo ne ova [bye], nego ova [thumbsup]. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.poslovni.hr/148411.aspx
"Uprava i banke postigle su dogovor o novom zaduženju kojim bi se iskupili svi komercijalni zapisi, obveznice koje dospijevaju dogodine i podmirila dugovanja.
Novi kredit kupio bi vrijeme i stabilizirao kompaniju koja je upala u nelikvidnost nakon gradnje Arene Zagreb i pada građevinskog sektora.
Novi aranžman bi Ingri osigurao barem dvije godine stabilnog poslovanja.
"

…pa ovo uopce ne izgleda lose…bar je situacija oko moguceg bankrota odgodjena za neko drugo vrijeme…sad jos samo da padne vijest o objavi nekog veceg posla i eto nove rakete…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist



znaći sutra sljedi blokada???? [bye]

Naravno. Samo ne ova [bye], nego ova [thumbsup]. [thumbsup]
[/quote] cista stoja od mene hehe
[lol]

@ Faco iz ST-a

Hvala. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Od INGRe sam odustao kad sam saznao da je Openheim ozbiljno razmišljao da ide s Blagajićem u projekt Hrvatski san!!! Nije ušao jer su ga neki suradnici uvjerili da je to potpuna ludost ali je bio jako blizu dogovora. Ako oni dobiju 100 milja eura kredita onda nam nema spasa, ode sve u 3pm. Ne mislim pri tome na HR nego na EU, s takvim bankama nema spasa Europi.




Dobro,gospodo,sta je s vama?Kakve dobre vijesti,kakav rast?ako je 100 milijuna eura kredita dobra vijest,svaka vam cast.Sutra otvaranje ispod 33.
Nikakvo nabrijavanje na forumu nece pomoci.

kolega kasno je za drukanje na dole konzorciji je odlućio da je vrijeme za lansiranje
[/quote]
hmmmm ako je clanak o novom zaduzivanju fitilj za lansiranje [undecid] treba nesto moćnije
[/quote]
firmi koja vrijedi na ZSE-u 33mil eura neko daje zajam od 100 miliona eura mmmm [rolleyes]

New Report

Close