INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prijatelju kakvo pitanje takav odgovor . pa ako misliš da će past tako nisko onda nešto stvarno ne štima s tobom , ili si autodestruktivan ili si teški mazohist . reži i bježi , to ti je moj savjet [thumbsup] , dobronamjeran i još k tomu besplatan , a znaš da savjet vrijedi onoliko kolko si ga i platio [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

kolega živi bili pa vidili! lp

nevjerojatno;komercijalni zapisi,obveznice se prodaju investitorima firma radi stanovi za imućnije srebrenjak,dvori lapad,ičići,za državu ceste,bolnice,alžir luke i dobivanje novi poslova izgledno:irak pogođen posao drugi pred realizacijom. tendera 1milijarda eura, poslovi u rusiji . u areni imaju 40% vlastitog udjela.nema afera i uskoka na vidiku a cijena dionice 33 kune kume konzorcij je izgleda prejak zato čekaj,čekaj ili izađi

http://www.zse.hr/default.aspx?id=30714
…nije li vam čudno što nitko nije komentirao ovo…ah da, možda neznamo da li je dobra ili loša vijest…objasnite mi što to znači za Ingru, ja neznam… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




jel ima nade za ovu utopiju? kako stvari stoje ide ovo na 15kn? jel ima ko sta pametno za reci?

ne …ako ovaj odbijanac ne odradi ….onda ni nece…..drugi tjedan….
[/quote]
ma koji odbijanac? povodom cega?
[/quote]
tehnicki oversold….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





jel ima nade za ovu utopiju? kako stvari stoje ide ovo na 15kn? jel ima ko sta pametno za reci?

ne …ako ovaj odbijanac ne odradi ….onda ni nece…..drugi tjedan….
[/quote]
ma koji odbijanac? povodom cega?
[/quote]
tehnicki oversold….
[/quote]
[yawn]


kolega živi bili pa vidili! lp

Do kraja mjeseca Ingra je iznad 40.
[thumbsup]

Da ako se promjeni vlada i rođo Bandić ne pobijegne kod Glavaša…Prije da čemo morat mi svi platit za varšavsku….da se mene pita napravio bi nadzemni vlak u ZG.pa i ingra nebi potonula ovako iskreno kao što sam pisao ingri evo i vama informacija PROPADAMO ZAJEDNO(što se tiče ingre) [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



jel ima nade za ovu utopiju? kako stvari stoje ide ovo na 15kn? jel ima ko sta pametno za reci?

ne …ako ovaj odbijanac ne odradi ….onda ni nece…..drugi tjedan….
[/quote]

kolega je lijepo pitao – ima li tko što PAMETNO za reći [tongue]

Frankly my dear, I don't give a damn!



kolega živi bili pa vidili! lp

Do kraja mjeseca Ingra je iznad 40.
[thumbsup]
[/quote]

obveznice ili redovna?

Frankly my dear, I don't give a damn!


[bye] [bye] [bye] sretno onim koji ostaju unutra….


a sve ostalo su nagadjanja…..TA ovdje vise ne sljaka….




ako ovaj odbijanac ne odradi ….onda ni nece…..drugi tjedan….

ma koji odbijanac? povodom cega?
[/quote]
tehnicki oversold….
[/quote]

priznajem,sad sam se totalno pogubio.croman mi ne želi više pomagati,jedino još tebe mogu moliti za pomoć
vrijedi ili ne vrijedi TA?
ili je tehnički oversold nešto vezano za grah analizu?
reci,što da radim

Frankly my dear, I don't give a damn!

o fino, ovi kaj su mjesecima kupovali [cool] [proud] su rasprodali [bye],
mirišem buy signale u zraku.

New Report

Close