INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%


Zbroj ti je veći od 100%.
Di ti je tu Oppenhajm koji ima preko 10%?
Da li ti je jasno da dionice na skrbničkom računu kod jedne banke ne znači da je ta banka vlasnik tih dionica?




mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


– kolega filija, vi stalno kupujete.
– dokle?
– i, kada će doći te strašno dobro vijesti koje bi jamčile da će ingra barem poslovati bez gubitaka?

I love this shame!
[/quote]
…hehe, kad HT bude 400 i Ingra će biti 400 stoga ne se brigaj…ne kupujem na tisućice već na stotice…pa ima se…od dividende HT kao i ti…vidim i ti bi je u Ingru ali misliš jeftinije…svakom kunom dole kupujem po malo…a kad krene gore prodajem HT i idem pogurati u vrhove… [thumbsup]…
[/quote]
a dkvs 8500 kn..kako ce to biti lijepo..

Dolazi kraj trgovanja, treba spustiti cijenu po već provjerenom scenariju…


Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%

Da li sada razumijete koliko je INGRA jaka i da neki od prvih 4 puni svoj portfelj prije ofenzive !
[/quote]
tih 10,77% posjeduje onda oko 807.750 dionica, a dnevni promet se krece samo nekih 10.000 kom… iliti jedva preko 1%…a kako dionica reagira na imalo negativne vijesti dobro je poznato…i u cemu je onda tu jakost…

Optimist - loše informirani pesimist


….dan

-Kupio !

-I što ćemo sad ???? [smiley]

Wagner


kupio …pa ko ziv ko mrtav…..nek ide kam oce…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kolega loris je napravio grešku(namjerno ili nenamjerno ne znam),
ono što je naveo nije struktura vlasnika nego struktura investitora u komercijalne zapise Ingre,
u svakom slučaju i ta struktura govori o ozbiljnim investitorima tj igračima koji su sposobni kontrolirati i cijenu dionice i prate poslovanje firme u koju očigledno imaju povjerenje.
Zašto je cijena sada toliko niska ne treba puno razmišljati nego iskoristiti priliku i priključiti se.
A kad veliki odluče ići će to tamo gdje treba da bi okrenuli lovu.

Ovdje i jesu problem mali, a ne veliki. Veliki su prepustili malima da se malo "igruckaju". Neki mali su si umislili da su "veliki", ali kada dođe "veliki brat" i napravi "čistku" mnogi će ostati kao ribe na suhom, posr… i popiš… [rolleyes]



Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%

Da li sada razumijete koliko je INGRA jaka i da neki od prvih 4 puni svoj portfelj prije ofenzive !
[/quote]
može bit

Danas je bio prosjek 124 dionice po transakciji iliti 4150 kuna po transakciji. Daleko je to od nekog "utovara" ili "istovara", klasični ping-pong. [rolleyes]


kolega loris je napravio grešku(namjerno ili nenamjerno ne znam),
ono što je naveo nije struktura vlasnika nego struktura investitora u komercijalne zapise Ingre,
u svakom slučaju i ta struktura govori o ozbiljnim investitorima tj igračima koji su sposobni kontrolirati i cijenu dionice i prate poslovanje firme u koju očigledno imaju povjerenje.
Zašto je cijena sada toliko niska ne treba puno razmišljati nego iskoristiti priliku i priključiti se.
A kad veliki odluče ići će to tamo gdje treba da bi okrenuli lovu.

Nenamjerna greška !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



kolega loris je napravio grešku(namjerno ili nenamjerno ne znam),
ono što je naveo nije struktura vlasnika nego struktura investitora u komercijalne zapise Ingre,
u svakom slučaju i ta struktura govori o ozbiljnim investitorima tj igračima koji su sposobni kontrolirati i cijenu dionice i prate poslovanje firme u koju očigledno imaju povjerenje.
Zašto je cijena sada toliko niska ne treba puno razmišljati nego iskoristiti priliku i priključiti se.
A kad veliki odluče ići će to tamo gdje treba da bi okrenuli lovu.

Nenamjerna greška !
[/quote]

Moš mislit!




kolega loris je napravio grešku(namjerno ili nenamjerno ne znam),
ono što je naveo nije struktura vlasnika nego struktura investitora u komercijalne zapise Ingre,
u svakom slučaju i ta struktura govori o ozbiljnim investitorima tj igračima koji su sposobni kontrolirati i cijenu dionice i prate poslovanje firme u koju očigledno imaju povjerenje.
Zašto je cijena sada toliko niska ne treba puno razmišljati nego iskoristiti priliku i priključiti se.
A kad veliki odluče ići će to tamo gdje treba da bi okrenuli lovu.

Nenamjerna greška !
[/quote]

Moš mislit!
[/quote]
ako je neznanje onda je tek tragedija kako bilo i dionica i komentari ruku pod ruku

New Report

Close