INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=499&pg=1730&#post1008665


Informanka.
– evo danas sam se nakupovala dosta likvidnih i više nego o.k. dionica.
– a sada je li to pametno ili nije vrijeme će pokazati.

– I love this game.
Pozdrav !

@jivana1309
opet sestra malo kupuje…

Optimist - loše informirani pesimist



mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


…nisam prodao i ne namjeravam…ali da sam razočaran ovim što vidim…jednostavno ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima od mirovinskih fondova ili Ingre …sramota
[/quote]

…problem je što vam drukeri nabijaju komplekse a vi ste psihološki labavi…gledajte malo druge dionice pa ćete vidjeti da isto padaju i to više nego Ingra…oscilacije su puno veće a samim time i mogući gubici…dok god ima ovaca padati će…a na ovim za Ingru malim prometima, može se dobro manipulirati…a svi znamo kad okrene trend da INGRA u jednom danu ide po 3-5 kuna…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


…nisam prodao i ne namjeravam…ali da sam razočaran ovim što vidim…jednostavno ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima od mirovinskih fondova ili Ingre …sramota
[/quote]

Mirovinci nesmiju kupovati ingru jer je ispod zakonskog minimuma a hanfa je previše troma kako bi pratila stanje na tržištu. Oni su još na oblacima.

[/quote]
Mogu kupovat jer su u najvišoj kotaciji


http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=499&pg=1730&#post1008665

Informanka.
– evo danas sam se nakupovala dosta likvidnih i više nego o.k. dionica.
– a sada je li to pametno ili nije vrijeme će pokazati.

– I love this game.
Pozdrav !

@jivana1309
opet sestra malo kupuje…
[/quote]
– blizanka se danas malo napila.
– za koji dan ipak odbijanac, pa i nije puno fulala.

I love this game!





mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


…nisam prodao i ne namjeravam…ali da sam razočaran ovim što vidim…jednostavno ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima od mirovinskih fondova ili Ingre …sramota
[/quote]

Mirovinci nesmiju kupovati ingru jer je ispod zakonskog minimuma a hanfa je previše troma kako bi pratila stanje na tržištu. Oni su još na oblacima.

[/quote]
Mogu kupovat jer su u najvišoj kotaciji
[/quote]
ne nemogu smiju kupovat tek nakon što trž kapitačizacija prijeđe 350 milja to ti je odprilike na 46kn

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Vidim ovdje sve više rasprave, a sve manje koristi od svega toga. Nije se ovdje još nitko nešto posebno "omrsio", promet je premal, pa čak i oni što "šeraju" dionice iz ruke u ruku nisu napravili baš nekakav posao. I najobičniji naivci su već mogli pohvatati konce o čemu se ovdje zapravo radi. Najveću korist će ovdje izvući oni koji se "šlepaju" uz konzorcij malo po malo. E pa mogu se pohvaliti da sam jedan od "šlepera", jedino što mi postaje sve veći problem što to prodati da bi se i dalje nastavio "šlepati". Ako potraje još par dana desit će mi se da ću ispasti iz "kolone". Nadam se da neće! [rolleyes]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=30714

Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%

Da li sada razumijete koliko je INGRA jaka i da neki od prvih 4 puni svoj portfelj prije ofenzive !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Struktura vlasništva INGRE ;

investicijski fondovi 34,82%
banke 13,35%
mirovinci 33,38%
osig. društva 13,35 %
i
svi mi ostali ; 10,77%

A piše li igdje koliki udio ima konzorcij
[lol] [lol] [lol]

Ko ce ovo graditi?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=102442

Stojte mi dobro!



http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=499&pg=1730&#post1008665

Informanka.
– evo danas sam se nakupovala dosta likvidnih i više nego o.k. dionica.
– a sada je li to pametno ili nije vrijeme će pokazati.

– I love this game.
Pozdrav !

@jivana1309
opet sestra malo kupuje…
[/quote]
– blizanka se danas malo napila.
– za koji dan ipak odbijanac, pa i nije puno fulala.

I love this game!
[/quote]
ivan kupila si sigurno 5 dionica ingr-e

New Report

Close