INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


– kolega filija, vi stalno kupujete.
– dokle?
– i, kada će doći te strašno dobro vijesti koje bi jamčile da će ingra barem poslovati bez gubitaka?

I love this shame!

…napokon…još jedan puknuo i prodao…već je postalo dosadno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


– gospon jamilo.
– barem pogledajte graf.
– all time low je 12,67 kn.

I love this game!


eto ga, znao sam jos od onog trenuta kada ste se pojavili na ovoj temi da ne sluti na dobro…
isto kao kad u pustinji ugledas one pticurine u zraku kako kruze, znas odmah da negdje jako vonja…

Optimist - loše informirani pesimist



mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


– kolega filija, vi stalno kupujete.
– dokle?
– i, kada će doći te strašno dobro vijesti koje bi jamčile da će ingra barem poslovati bez gubitaka?

I love this shame!
[/quote]
…hehe, kad HT bude 400 i Ingra će biti 400 stoga ne se brigaj…ne kupujem na tisućice već na stotice…pa ima se…od dividende HT kao i ti…vidim i ti bi je u Ingru ali misliš jeftinije…svakom kunom dole kupujem po malo…a kad krene gore prodajem HT i idem pogurati u vrhove… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…već sat i pol nema transakcije…na prodaji se nešto folira ali nema još puno prodaje za bagatelu…ponavljam još jednom , za cijene koje nam tek slijede kada krene rasti onda neće biti bitno da li je bilo 30 ili 40 ili negdje između…

itekako je bitno. kupljeno na 30 rado će mnogi iskrcavati na 40. 33% zarade se ne odbija.
Jasno, ako dođe do takvog crnog scenarija.

– kolega filija.
– vidim da kupujete tzv.strip-tiz metodom.
– na kraju čovjek da i podgaće za dionicu.
– problem je što tako ostane gol.
– btw, u potpisu Vam stoji "pametan čovjek vidi zlo i skloni se…".
– jel to žalite što niste pametni!?

I love this game!

….dan

-Kupio !

-I što ćemo sad ???? [smiley]

Wagner


– kolega filija.
– vidim da kupujete tzv.strip-tiz metodom.
– na kraju čovjek da i podgaće za dionicu.
– problem je što tako ostane gol.
– btw, u potpisu Vam stoji "pametan čovjek vidi zlo i skloni se…".
– jel to žalite što niste pametni!?

I love this game!

…vidim imate smisla…zanimljivo je ovako s vama-ipak mislim da ste ženska…čujte, barem imam puno gaća, pa nije mi teško par žrtvovati i uložiti da sa dobitkom kupim odijelo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

INGRU je najbolje danas prodati, pa sutra kupiti, i tako svaki dan i zarada u dionicama je tu, ako nekome ne smeta da je vrijednost portfelja brojcano veci, novcano manji .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


…nisam prodao i ne namjeravam…ali da sam razočaran ovim što vidim…jednostavno ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima od mirovinskih fondova ili Ingre …sramota


….dan

-Kupio !

-I što ćemo sad ???? [smiley]

Wagner

sad pričekaj 10-etak dana pa zovi na na tulum



mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…


…nisam prodao i ne namjeravam…ali da sam razočaran ovim što vidim…jednostavno ne mogu vjerovat da nitko ništa ne poduzima od mirovinskih fondova ili Ingre …sramota
[/quote]

Mirovinci nesmiju kupovati ingru jer je ispod zakonskog minimuma a hanfa je previše troma kako bi pratila stanje na tržištu. Oni su još na oblacima.

New Report

Close