INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA je imali cijenu od 33 kn (4950,00) zadnji put 2006 godine.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… [embarass]

ne možeš reći dno je toliko ili toliko, sve ovisi koliko je netko spreman rušiti cijenu dionice, sve dok se ne pojavi netko tko je spreman jače kupovati ingru, ili se pojave izuzetno povoljne vijesti koje znače vjetar u leđa……..
[thumbsup] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… [embarass]

A tko ce prodavat ispod all time low ? Vidiš da je i sad promet slab, velikih iskrcaja nema…

Promet signalizira pad, ako ga nema šta vam vrijedi da je dionica na 30 kuna kad ne možete kupit više od 100 komada.


…idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… [embarass]

stanje u EU je vrlo zabrinjavajuce pogorsa li se (moglo bi vrlo lako) idemo mi jos dole -30% , a ne samo ingra nego i sve ostalo.

vrijeme je za cash , nasi analiticari nas na fin nacin upozoravaju da idemo ispod 1900 bodova zato pamet u glavu, a usporedbe iz proslosti zaboravimo kad je cro bio xxxxx, ingra je bila xxxx.

to su gluposti jer ce se isto pisat za par tjedana , a mi cemo bit debelo ispod 1900 jer je situacija takva .euro u svijetu pada munjevito vec mjesecima ,pustite nas tecaj 7,2 neka nas ne zavarava.


U vrhu krize cijena dionice ingre je bila 34,08 all time low, znači kad je crobex bio na 1230 bodova…,
Zar stvarno mislite da ima još više prostora za pad…

ovo je zalosno da je ingra toliko potonula ne samo u odnosu na crobex nego i na svoj sektor…i tko je tomu kriv…no istina je i da taj isti sektor nije dobio ‘noz u ledja’ i od onih nazovi onih svojih…
i zar sad vise nema prostora za pad…hm…ingra vec danas -3% od all time low a crobex tek na 60%…i sto ako ovaj nastavi dalje ingra kao nebu padala…racunajte na koliko bi dosla ako bi crobex pao opet na svoj all time low tj. odradio dvostruko dno…

Optimist - loše informirani pesimist

pogledajte dionica po jeftinim cijenama , a nitko nista ne kupuje.

prosle godine u ovo doba su bili prometi od 70-90 mil kuna na dan, a sad.

open jor ajs

mirjan …idemo mi još koju kunu dolje…uostalom zašto nebi kada ima onih koji prodaju…moje mišljenje je da nam je dno čak ispod 30…iako nisam mogao vjerovati u to do prije neki dan… embarass

…znam kako je to…počeo si vjerovati tek kad si prodao, ali je sada veća frka…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…već sat i pol nema transakcije…na prodaji se nešto folira ali nema još puno prodaje za bagatelu…ponavljam još jednom , za cijene koje nam tek slijede kada krene rasti onda neće biti bitno da li je bilo 30 ili 40 ili negdje između…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…i ja sam na drugim dionicama, nekada, prodavao jer sam mislio da ide još dole ali sam se zeznuo nekoliko puta-ovako je ipak bolje, ako ide dole pomalo kupovati, a kad ide gore superrr…

ovo nisu druge dionice kolega, ovo je ingra!

Optimist - loše informirani pesimist


pogledajte dionica po jeftinim cijenama , a nitko nista ne kupuje.

prosle godine u ovo doba su bili prometi od 70-90 mil kuna na dan, a sad.

open jor ajs

polako, prošle godine je bilo dklv na 22x koei na 17x, zaba malo iznad 100 a ht na 200….
siguran sam da ove navedene neće na te razine po drugi put, ali ipak imaju još prostora za pad



U vrhu krize cijena dionice ingre je bila 34,08 all time low, znači kad je crobex bio na 1230 bodova…,
Zar stvarno mislite da ima još više prostora za pad…

ovo je zalosno da je ingra toliko potonula ne samo u odnosu na crobex nego i na svoj sektor…i tko je tomu kriv…no istina je i da taj isti sektor nije dobio ‘noz u ledja’ i od onih nazovi onih svojih…
i zar sad vise nema prostora za pad…hm…ingra vec danas -3% od all time low a crobex tek na 60%…i sto ako ovaj nastavi dalje ingra kao nebu padala…racunajte na koliko bi dosla ako bi crobex pao opet na svoj all time low tj. odradio dvostruko dno…
[/quote]
– gospon jamilo.
– barem pogledajte graf.
– all time low je 12,67 kn.

I love this game!

zar mi nismo odradili dvostruko dno

New Report

Close