INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rekvijem@ nakon ovog se ne pise dobro…. [bye] [bye] [bye] sretno onim koji ostaju unutra….

LIjepo je kad želiš sam sebi sreču !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Baš lijepo pada, glavno da ne pada zbog mojih dionica koje ja čuvam, a sada treba znati uhvatiti dno ako misliš kupiti povoljno……. [thumbsup]

Uskoro bi trebalo doći do promjene trenda……….

Dok je ovakva situacija u svijetu, "konzorcij" koristi i spušta cijenu, a iskreno i ne treba im veća količina dionica da ovaj scenarij uspješno provode.

Stalno vrše pritisak na prodaji, pa kupuju jeftinije, da bi opet prodali i tako do daljnjeg…

Krajem dana uglavnom spuste cijenu na najniži nivo, kako bi sutra opet mogli "Jovo nanovo".

Iskreno dok ovdje ne (ako) dođe više dobrih vijesti slika će se zadržati duže…


Baš lijepo pada, glavno da ne pada zbog mojih dionica koje ja čuvam, a sada treba znati uhvatiti dno ako misliš kupiti povoljno……. [thumbsup]

Uskoro bi trebalo doći do promjene trenda……….


Što je kod vas već počela padati,kod nas je ovdje sunce..

idući tjedan će bit bolje...

usput pokupilo me djelom na kupnji,za danas dosta,sutra čemo za kunu niže…

idući tjedan će bit bolje...

Ovdje se igra na 0,4% zarade, ovo je stavrno lik koji to izvodi !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


O kakvim dnima društvo zborite, kakva TA na našem TK [undecid]
Nisu mi jasni ovi što prodaju na dnu dna, po koliko oni misle da će ponovno kupiti – ovca je ovca!

Meni nisu jasni ovakvi kao ti, koji kada jasno vide da je ovih 33,5 dno dna ne ulete s par miljuna kuna i nakupuju se jer od sada se, ako je ovo dno dna, samo može zarađivati na ovoj ljepotici

čemu čuđenje kolege,na svaki komentar koji nije bio usko vezan na druk i rast cijene na 50 kn u zadnjih nekoliko mjeseci se samo mogla dobiti jedinica ili nekakav podrugljiv komentar, a sve je bilo na vrjeme uočljivo da se ovaj sektor i navedena dionica nalazi na novim nižim cijenama,i pred slomom ,kako od 6X do sadašnjih razina,koji idu na 30 kn i niže kako stvari stoje.

Zanimljiva je situacija u kojoj do cijene od 50 kuna po dionici ima 45000 dionica, a poslije do 300 kuna po dionici samo još 20000 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Baš lijepo pada, glavno da ne pada zbog mojih dionica koje ja čuvam, a sada treba znati uhvatiti dno ako misliš kupiti povoljno……. [thumbsup]

Uskoro bi trebalo doći do promjene trenda……….

Dok je ovakva situacija u svijetu, "konzorcij" koristi i spušta cijenu, a iskreno i ne treba im veća količina dionica da ovaj scenarij uspješno provode.

Stalno vrše pritisak na prodaji, pa kupuju jeftinije, da bi opet prodali i tako do daljnjeg…

Krajem dana uglavnom spuste cijenu na najniži nivo, kako bi sutra opet mogli "Jovo nanovo".

Iskreno dok ovdje ne (ako) dođe više dobrih vijesti slika će se zadržati duže…
[/quote]

Zavjera zlih skupljača ingre i sličnih dionica. problem s Ingrom je što ti zli skupljaći ruše cijenu još od 160 kuna, i samo po jeftinom kupuju, ali kada su zli skupljaći srušili cijenu na 140 i jeftino kupovali, to danas više i nije toliko jeftino, zar ne?


Zanimljiva je situacija u kojoj do cijene od 50 kuna po dionici ima 45000 dionica, a poslije do 300 kuna po dionici samo još 20000 dionica.


A nije vam zanimljivo da do 20 kuna ima 7500 dinica?


čemu čuđenje kolege,na svaki komentar koji nije bio usko vezan na druk i rast cijene na 50 kn u zadnjih nekoliko mjeseci se samo mogla dobiti jedinica ili nekakav podrugljiv komentar, a sve je bilo na vrjeme uočljivo da se ovaj sektor i navedena dionica nalazi na novim nižim cijenama,i pred slomom ,kako od 6X do sadašnjih razina,koji idu na 30 kn i niže kako stvari stoje.

…a kako to stvari stoje???…imate li insajd info???…ili samo drukate kao i svi drugi a kao ono oni nas samo upozoravaju…pa idite i na sve druge teme, i tamo padaju pa upozoravajte… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Zanimljiva je situacija u kojoj do cijene od 50 kuna po dionici ima 45000 dionica, a poslije do 300 kuna po dionici samo još 20000 dionica.


A nije vam zanimljivo da do 20 kuna ima 7500 dinica?

[/quote]

…a jest vam računanje…pa što vi mislite da nitko nebi stavljao nove naloge???to računanje je bez veze…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close