INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A prije toga danas još malo šopinga po 34xx !




kako možete prodavat po 34 za pola godine će bit po 70 jeftino

Nemojte me krivo shvatiti ,ali od početka godine
tj.šest mjeseci već pričate da će za pola godine ili
godinu biti jeftino na 60,70,80….kn.a mi tonemo
sve nize i nize.Prema tome opalite po asku ako ste
toliko uvjereni da će cijena na te razine ili…
[/quote]

…zašto po asku kad ima ovaca koje na šišanje dolaze same…kad prestanu dolaziti onda idemo po asku za njima da još malo šišamo prije nego što vuna postane skuplja-za nas koji sada kupujemo, tada će biti jeftina za one koji sada prodaju ili čekaju potvrdu trenda rasta… [thumbsup]…
[/quote]

Vidim sve same ovce prodaju(članovi uprave) a vi ih šišate,svaka čast. Oprez ,kratkoročne obveze su jako zabrinjavajuće i ako ne bude posla (najvljuje se više od pola godine i ništa jos uvijek) mogla bi ingra i kihnuti.




kako možete prodavat po 34 za pola godine će bit po 70 jeftino

[/quote]

Ne ..opalit ćemo prodaju po bidu na 80 ……
[/quote]
Da,da hoćete kao i proteklih pola godine..





kako možete prodavat po 34 za pola godine će bit po 70 jeftino

Nemojte me krivo shvatiti ,ali od početka godine
tj.šest mjeseci već pričate da će za pola godine ili
godinu biti jeftino na 60,70,80….kn.a mi tonemo
sve nize i nize.Prema tome opalite po asku ako ste
toliko uvjereni da će cijena na te razine ili…
[/quote]

…zašto po asku kad ima ovaca koje na šišanje dolaze same…kad prestanu dolaziti onda idemo po asku za njima da još malo šišamo prije nego što vuna postane skuplja-za nas koji sada kupujemo, tada će biti jeftina za one koji sada prodaju ili čekaju potvrdu trenda rasta… [thumbsup]…
[/quote]

Vidim sve same ovce prodaju(članovi uprave) a vi ih šišate,svaka čast. Oprez ,kratkoročne obveze su jako zabrinjavajuće i ako ne bude posla (najvljuje se više od pola godine i ništa jos uvijek) mogla bi ingra i kihnuti.
[/quote]
..ahaa, kihnut će, i to ravno u tvoj portfelj… inače hvala na dušebrižnosti…a sada obiđi forume svih dionica i svima napiši što ih čeka…naročito onima koje danas očekuje crvenilo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

pada kota 34 [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

probijeno je duplo dno

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Rekvijem@ nakon ovog se ne pise dobro…. [bye] [bye] [bye] sretno onim koji ostaju unutra….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak






kako možete prodavat po 34 za pola godine će bit po 70 jeftino

Nemojte me krivo shvatiti ,ali od početka godine
tj.šest mjeseci već pričate da će za pola godine ili
godinu biti jeftino na 60,70,80….kn.a mi tonemo
sve nize i nize.Prema tome opalite po asku ako ste
toliko uvjereni da će cijena na te razine ili…
[/quote]

…zašto po asku kad ima ovaca koje na šišanje dolaze same…kad prestanu dolaziti onda idemo po asku za njima da još malo šišamo prije nego što vuna postane skuplja-za nas koji sada kupujemo, tada će biti jeftina za one koji sada prodaju ili čekaju potvrdu trenda rasta… [thumbsup]…
[/quote]

Vidim sve same ovce prodaju(članovi uprave) a vi ih šišate,svaka čast. Oprez ,kratkoročne obveze su jako zabrinjavajuće i ako ne bude posla (najvljuje se više od pola godine i ništa jos uvijek) mogla bi ingra i kihnuti.
[/quote]
..ahaa, kihnut će, i to ravno u tvoj portfelj… inače hvala na dušebrižnosti…a sada obiđi forume svih dionica i svima napiši što ih čeka…naročito onima koje danas očekuje crvenilo…
[/quote]

Bez brige u moj portfelj nece,samo dobronamjerno upozorio da treba biti oprezan.

O kakvim dnima društvo zborite, kakva TA na našem TK [undecid]
Nisu mi jasni ovi što prodaju na dnu dna, po koliko oni misle da će ponovno kupiti – ovca je ovca!

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Baš lijepo pada, glavno da ne pada zbog mojih dionica koje ja čuvam, a sada treba znati uhvatiti dno ako misliš kupiti povoljno……. [thumbsup]

Uskoro bi trebalo doći do promjene trenda……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

titulus@ o dnu dna se prica da je na 40 kn….koliko je % jeftinije od tzv. dna??????
nitko nezna di je dno….apsolutno dno je 0 ….a sve ostalo su nagadjanja…..TA ovdje vise ne sljaka….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ inverter

to i velim; kakvo duplo dno, kakva TA – ovo je čista psihologija bez trunke razuma i znanja

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close