INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izvještavam cjenjene forumaše,ako se situacija bude razvijala kako treba,možda danas uđem s nekom određenom količinom u ingru. pozdrav..al neću drukat na gore, ja bi to još jeftinije.

…iako mi nisi simpa dao sam ti stotku za iskrenost…konačno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ako je suditi prema današnjem prometu neće biti nikakve objave oko hidroelektrana na rijeci Bosni ili Ingra nije dobila taj posao [angry]

Kad gledaš INGRU imaš 2 pitanja ;
1. Koliko je 2×2-2 = ?
2. Koji je zadnji broj prije broja beskonačno ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


izvještavam cjenjene forumaše,ako se situacija bude razvijala kako treba,možda danas uđem s nekom određenom količinom u ingru. pozdrav..al neću drukat na gore, ja bi to još jeftinije.

Ajde daj bar jedan razlog za kupiti ingru!



izvještavam cjenjene forumaše,ako se situacija bude razvijala kako treba,možda danas uđem s nekom određenom količinom u ingru. pozdrav..al neću drukat na gore, ja bi to još jeftinije.

Ajde daj bar jedan razlog za kupiti ingru!
[/quote]

raste pesimizam…

idući tjedan će bit bolje...


Ako je suditi prema današnjem prometu neće biti nikakve objave oko hidroelektrana na rijeci Bosni ili Ingra nije dobila taj posao [angry]

Po treći put pišem na ovoj temi da je Ingra odustala od posla u bosni zbog smješno niske cijene koju je dala konkurencije, tj. cijena nije uopće isplativa. Norvežani će izabrati najnizu ponudu jer su svjesni da mogu ucjenjivati izvođače koji nemaju drugi posao i koji su spremni raditi maltene zabadava. Strabag i Ingra nisu spremni raditi samo da bi radili pa prema tome od toga posla nema ništa i nemojte podgrijavati očekivanja investitora lažnim nadama u poslove od kojih su već odavno odustali i okrenuli se drugim profitabilnijim tržištima kao što je Alžiri i Irak.

po toj logici ingra ima dovoljno love i poslova?



Ako je suditi prema današnjem prometu neće biti nikakve objave oko hidroelektrana na rijeci Bosni ili Ingra nije dobila taj posao [angry]

Po treći put pišem na ovoj temi da je Ingra odustala od posla u bosni zbog smješno niske cijene koju je dala konkurencije, tj. cijena nije uopće isplativa. Norvežani će izabrati najnizu ponudu jer su svjesni da mogu ucjenjivati izvođače koji nemaju drugi posao i koji su spremni raditi maltene zabadava. Strabag i Ingra nisu spremni raditi samo da bi radili pa prema tome od toga posla nema ništa i nemojte podgrijavati očekivanja investitora lažnim nadama u poslove od kojih su već odavno odustali i okrenuli se drugim profitabilnijim tržištima kao što je Alžiri i Irak.
[/quote]

…ma i to je samo jedan poslić-nije šteta…no daj link o toj objavi…ako ima???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Ako je suditi prema današnjem prometu neće biti nikakve objave oko hidroelektrana na rijeci Bosni ili Ingra nije dobila taj posao [angry]

Po treći put pišem na ovoj temi da je Ingra odustala od posla u bosni zbog smješno niske cijene koju je dala konkurencije, tj. cijena nije uopće isplativa. Norvežani će izabrati najnizu ponudu jer su svjesni da mogu ucjenjivati izvođače koji nemaju drugi posao i koji su spremni raditi maltene zabadava. Strabag i Ingra nisu spremni raditi samo da bi radili pa prema tome od toga posla nema ništa i nemojte podgrijavati očekivanja investitora lažnim nadama u poslove od kojih su već odavno odustali i okrenuli se drugim profitabilnijim tržištima kao što je Alžiri i Irak.
[/quote]

Po toj logici dobar pas ptičar je onaj koji više leti !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-641/Grad-dao-Arenu-Zagreb-Digitelu-i-partnerima-za-150.000-kuna


izvještavam cjenjene forumaše,ako se situacija bude razvijala kako treba,možda danas uđem s nekom određenom količinom u ingru. pozdrav..al neću drukat na gore, ja bi to još jeftinije.

dobro si me nasmiao!!!!
jel to zato kaj je Inverter izasao ili?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kako možete prodavat po 34 za pola godine će bit po 70 jeftino

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close