INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj savjet svima je da se maknu s kupnje kako bi Medo ostao bez suigrača !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…pucaju živci haaa…preživjeti će najjači… [thumbsup]…i oni koji sada kupuju…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

maknite se s kupnje i nece vise padat cjena…..vrlo jednostavno….ili imate jos dodatnih boca zraka zaron..????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



…opet sam se malo postavio na kupnju a na prodaju sam stavio koju tisućicu, čisto za plašenje…ako uspije hvalit ću se jednog dana da sam i na dnu dna kupovao… [proud]…

ti se hvališ da kupuješ na dnu još od 40kn..
[/quote]

…nemo udarati tako nisko…piši malo istinu…od 36 je točnija brojka…sjela dobra dividenda pa mogu…ti nemaš pa ćeš kupovati kad se potvrdi rast iznad 40…tebi će to biti dno… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…ako ode ispod 34 danas mogli bi gledat paniku i početak većih iskrcavanja…ovo ne izgleda dobro(barem za mene)… [undecid]




Sve manje onih koji pišu o rastu.
To me malo zabrinjava, možda ću morati kupiti prije 30kn. Al danas još jedan fini spust sljedi.34.30kn, možda niže.

…to znači da je puno onih u kesh poziciji i čekaju potvrdu rasta, doći će i taj dan a tada dok svi oni uđu u Ingru, zamislite gdje će biti…tako da meni nije bitno da li je 30 ili 40, jer se sve to mijenja u 5-6 dana…što više ih piše protiv Ingre to više mušterija i veći i eksplozivniji rast… [thumbsup]…
[/quote]
al prije tog eksplozivnog rasta,moratće malo imat posla sa ovom ekipom:
Prodaje: INGR-R-AKoličina Cijena
354 35,10
222 35,15
470 35,29
120 35,30
301 35,49
1386 35,50
2230 35,55
475 35,56
328 35,58
806 35,59

[/quote]

…dok si ti ovo pisao već su se makle tisućice, tako da ti je ta analiza bezveze…kad krene gore brzo se miču nalozi sa niskih cijena a onda odeeeeeeee…. [rolleyes]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ovo nikako nisu prirodne i normalne okolnosti. Ne postoji realan faktor ove cijene dionice, kao ni forsiranje rušenja iste, oporavak će ga više koštati nego ovo !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Znam kako obaraju cijene trebaš malo više vremena pratiti da dođeš do istine, čista fizika
Prvi zakon : Zakon inercije
Lex I:Corpus omne perseverare in statu suo quiescendi vel movendi uniformiter in directum, nisi quatenus a viribus impressis cogitur statum illum mutare.“
U prijevodu:
Svako tijelo ostaje u stanju mirovanja ili jednolikog pravolinijskog kretanja sve dok neka sila dovede do promjene tog stanja. Taj zakon se zove još i zakon inercije.
http://bs.wikipedia.org/wiki/Newtonovi_zakoni_kretanja

Rušači kada dođu do 2000 dionica koje su kupili na dnu, automatski stave na cijenu od 60 lipa više od one koje su kupili kako bi cijenu zabetonirali i utjecali na pad, kako bi drugi htjeli prodati prodali po manjoj cijeni jer ljudi koji nemaju znanje njih vodi strah i oni automatski spuštaju cijenu i stavljaju se na bidu prije rušača, a rušač koji prati on korigira po 10 lipa ili niže pa tako stvara reakciju straha koja utječe na spuštanje cijena, ili čista inercija!

Zato ako imaš dionice zaboravi ih da ih imaš ili ako možeš kupuj svako malo, i to je to!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Znam kako obaraju cijene trebaš malo više vremena pratiti da dođeš do istine, čista fizika
Prvi zakon : Zakon inercije
Lex I:Corpus omne perseverare in statu suo quiescendi vel movendi uniformiter in directum, nisi quatenus a viribus impressis cogitur statum illum mutare.“
U prijevodu:
Svako tijelo ostaje u stanju mirovanja ili jednolikog pravolinijskog kretanja sve dok neka sila dovede do promjene tog stanja. Taj zakon se zove još i zakon inercije.
http://bs.wikipedia.org/wiki/Newtonovi_zakoni_kretanja

Rušači kada dođu do 2000 dionica koje su kupili na dnu, automatski stave na cijenu od 60 lipa više od one koje su kupili kako bi cijenu zabetonirali i utjecali na pad, kako bi drugi htjeli prodati prodali po manjoj cijeni jer ljudi koji nemaju znanje njih vodi strah i oni automatski spuštaju cijenu i stavljaju se na bidu prije rušača, a rušač koji prati on korigira po 10 lipa ili niže pa tako stvara reakciju straha koja utječe na spuštanje cijena, ili čista inercija!

Zato ako imaš dionice zaboravi ih da ih imaš ili ako možeš kupuj svako malo, i to je to!


da da dokup i samo dokup….. [lol] [lol] [lol] otvorit stampariju love i udri…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

danas stanje oko 11:30

IGH-R-A … +0,91%
VDKT-R-A … +0,06%
DLKV-R-A … -0,22%
INGR-R-A … -2,32% ???

Optimist - loše informirani pesimist

http://www.ingra.hr/index.php?page=bizr
evo, napokon je ingra stavila izvješta za 2009. pa i to je nešto. U vezi savjeta da se zaboravi na dionice ako nemaš keša za kupovinu, pitanje je samo na koji način to učiniti. i čemu sada sva ova panika? što dalje?

Dioničar sam INGR i nisam day trader. Jako je žalosno gledati kako ova dionica tone, tone i tone…
Sve one koji je prodaju za kikiriki podsjetio bi da je 10% TK pripada mirovincima.
Ako INGRA propadne šta bu sa penzijama ?

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

New Report

Close