INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sutra napokon ispod 35kn

da barem bude tako do utorka da uletim još malo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


sutra napokon ispod 35kn

…to si mislio i danas…ali nemaaaaa… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



tko je jamio, jamio-stara uzrečica

tko je prodao barem je nešto jamio
kad ovo ode u stečaj dobit ćete godišnju ulaznicu za trešnjevačke mališane matineja nedjeljom u areni
[/quote]

…stečaj je već iskorištena fora…probaj nešto drugo…npr požar će zahvatiti sve Ingrino… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…konzorcij nije uspio ispod 35 ali se ipak nešto navatao, iako su dosta prodavali međusobno…no bez bacanja mamca nema ni upecanih ribica…pozz do sutra…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

opet je spašavaju s jednom dionicom!!! nego, ima li netko link na večernjem gdje se govori nešto o upravljanju arenom, da je ljuština donio odluku, ali da APU nitko o tome nije obavijestio?


sutra napokon ispod 35kn



sutra napokon ispod 35kn

…to si mislio i danas…ali nemaaaaa… [lol] …
[/quote]
Je je filija nije čovjek pogodija nije bilo ispod 35…
Bilo je preko 35,06 i to 3-4000 kom… [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

danas je izašlo u globusu od 30 do 34 strane čitav građevinski projekt od 36 mlrd kuna koji pokreče hrvatsku građevinu na viši nivo [thumbsup]


danas je izašlo u globusu od 30 do 34 strane čitav građevinski projekt od 36 mlrd kuna koji pokreče hrvatsku građevinu na viši nivo [thumbsup]

tako je.
Imam i ja jedan projekt a to je Luxury-Unique-High Level-Unparallel razvoj otoka Solte ili Pasmana, nemogu se odluciti.
Natrkeljat cu 40 hotela, 8 marina, 2450 apartmana(high level), shoping centre, 8 golf terena, zracna luka, pristaniste za podmornicu etc. etc.

Inveticija 50-60 mlrd eur.

Ajmo svi gradjevinari UP

Samo mi fali kapitala ali imam dobre rendere…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


danas je izašlo u globusu od 30 do 34 strane čitav građevinski projekt od 36 mlrd kuna koji pokreče hrvatsku građevinu na viši nivo [thumbsup]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

u privitku graf ingre s pocetkom od nove godine…
a gdje se nalazimo ovih dana…pa eto, proslo dno je bilo jos 9.3.2009. iliti prije vise od godinu dana i 2 mjeseca a cijena se toga dana (i samo toga dana!!!) kretala u rasponu od HI=36,35kn do LO=34,08kn i na kraju dana zakljucila na 36kn…na prilozenom grafu taj raspon je oznacen strelicom izmedju dviju crvenih linija…
a ovih dana imamo situaciju da se cijena vec 3. dan, tj. jos od petka, ne racunajuci onaj jednodnevni izlet u ponedjeljak, pa jucer i eto danas nalazi unutar tih crvenih linija izmedju kojih se je cijena kretala u proslom dnu i to u samo tom jednom danu…
i sad, jel to kao neka alarmantna situacija ili vise kao struganje o proslo dno…pa eto, mozda jos i ne alarmantna sve i ako se ne prijedje u slijedeca dva-tri dana i ona zadnja linija obrane na 34,08 i to mozda bas zbog ocekivane isplate HT-dividende pocetkom slijedeceg tjedna, a koja bi mogla itekako prouzrociti povecanu likvidnost na trzistu i tako spasiti ovaj nas brodic od daljnjeg potonuca…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

pa valjda je i pticama na grani jasno da ako država ne potakne građevinare da uopće nećemo imati gospodarski rast,evo jaca je obećala i pelješki most,podsijeća me na sanadera,ha,ha..znam samo jednu stvar,netko će na ingri,hdel-u,igh u dignuti veliki novac,nek se još malo namire ti pohlepnici pa krećemo naglo prema gore..dakle bez poticaja građevinara osuđeni smo na nultu stopu rasta,a teška stagnacija ne bi bila dobra,dakle što prije pokrenuti građevinu jer već kaskamo za ostatkom svijeta…jer ako budemo oduživali,to je onda još gore….dakle odmah i sada…

Između građevinara ima jako puno razlika i ne treba ih trpati u isti koš. Jedni su smanjili troškove, imaju visoko vrijednu imovinu i dugogodišnje iskustvo u radu na stranim tržištima.
Drugi su ograničeni na poslove sa državom i te su poslove naravno dobijali "zna se " kako.
U koju grupu vi svrtstavate Ingru.

New Report

Close