INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav ekipa,
eto nije me bilo neko vrijeme, odmarao sam se od burze, posla, života i stvarnosti!
sada sam natrag.
u međuvremenu sam kupio 2000 komada na 35.5 i nije mi ugodono jer mi je sada minus solidan (prosjek 7k komada je 36,85 ali kaj je tu je.

Ja znam kakva je situacija i znam da će biti oke, samo treba puno puno strpljenja.
Ako padne na 33 kupujem opet.

Ako dođe do nečeg ozbiljnog pisat ću o tome, a do tada nema me tu, ne mislim odgovarati na provokacije koje slijede i slične stvari.

lp i držite se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Majko mila našto ste spali,nakrcali se pa sad sami sebe tješite.
A ingra od arene nije dobila ozbiljnijeg posla. Neznam kako friziraju ova izvješća al ako ne dođe neki ozbiljni posao mogli bi prdnuti u rosu uskoro.

…misliš ovako kao ti?… [lol] …pa jel se ti informiraš čovječe, ili namjerno pljuješ drukerske fore nebil i ti ušao…pa Ingra radi kontinuirano cijelo vrijeme i ima Arenu od preko 100 milja Eura…eeej tko ima too?…riješili su se belaja u MK i dogovaraju nove poslove vani…eeeee drukeru drukeru, daj to malo bolje drukaj, ovo ti je preprozirno… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

pomalo postaju nervozni ovi sto su u kesu jer dionica ne pada ispod 35 a bili su ju prodali.
tako vam i treba kada gledate nerealno na ovu trenutno podcijenjenu dionicu

KUPNJE (14.129) – INGR-R-A PRODAJE (67.498) – INGR-R-A

pogledate kako rastu nalozi na kupnji a nekad je bilo 8000

sta cekate kupujte dok mozete tako jeftino ova dionica raste u sljedecih mjesec dana na 60-70 kn

neumorni su
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-bez-svjetla-u-tunelu-za-ingru,77457.html

a IGH je zvjezda sjevernjaca… [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

to sto su poceli medijski pisati o ingri veliki rade kako bi male naveli da prodaju dok jeftina

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/autoput-beograd-cacak-boljare-stajat-ce-oko-2%2c5-milijarde-eura,77162.html
…a tko će imati udela u ovom poslu???…tko se sve prijavio-TAJNAAA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



ili drugim rijecima, da si u pravo vrijeme tj. u proljece 2005. kupio samo nekih 16 dionica po 1950kn (ili sadasnjih 2400 po 13kn), a sto bi bilo ukupno 31.200kn, tako bi za samo nekih 2,5 godina, iliti vec na jesen 2007., postao milijunas…e, to su bila prava vremena za ulaganja…a ne ovo danas…

zanimljivo i da je netom prije stock-splita u ljeto 2008. cijena samo jedne dionice bila ~32.000kn…

…a kad bi bili u šumi???… [lol] …0d 2005-2008 je 3 godine…ako mi je kalkić dobar- [lol] …
…od 2010 do 2013 je 3 godine…tako kaže kalkić…
…tada će biti 416kn…
…ne vjerujete???…
…da li ste 2007 vjerovali da će 2009 biti sa 416 na 34,xx…
…NISTE…
…da li ste 2005 vjerovali da će 2007 biti sa 13 na 416???…
…NISTE…
…pa da, zašto biste vjerovali da će 2013 biti 416…
…NE VJERUJTE, pa će biti tako…
… [shocked]…
[/quote]
Da samo 2005-e bilo više i novaca i "BRAČE" SPREMNE DA OTMU NOVAC..DANAS RECESIJA, A "brača"……….

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....




ili drugim rijecima, da si u pravo vrijeme tj. u proljece 2005. kupio samo nekih 16 dionica po 1950kn (ili sadasnjih 2400 po 13kn), a sto bi bilo ukupno 31.200kn, tako bi za samo nekih 2,5 godina, iliti vec na jesen 2007., postao milijunas…e, to su bila prava vremena za ulaganja…a ne ovo danas…

zanimljivo i da je netom prije stock-splita u ljeto 2008. cijena samo jedne dionice bila ~32.000kn…

…a kad bi bili u šumi???… [lol] …0d 2005-2008 je 3 godine…ako mi je kalkić dobar- [lol] …
…od 2010 do 2013 je 3 godine…tako kaže kalkić…
…tada će biti 416kn…
…ne vjerujete???…
…da li ste 2007 vjerovali da će 2009 biti sa 416 na 34,xx…
…NISTE…
…da li ste 2005 vjerovali da će 2007 biti sa 13 na 416???…
…NISTE…
…pa da, zašto biste vjerovali da će 2013 biti 416…
…NE VJERUJTE, pa će biti tako…
… [shocked]…
[/quote]
Da samo 2005-e bilo više i novaca i "BRAČE" SPREMNE DA OTMU NOVAC..DANAS RECESIJA, A "brača"……….
[/quote]

…kao što rekoh…bolje da ih što manje vjeruje…bolje za rast…a ti misli kako…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

12.O5 09 GOD

1 dionica 57 Kn


12.O5 09 GOD

1 dionica 57 Kn

12.05.2011.

1 dionica 190 kn

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close