INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





@trinaest

pa eto, ako je vec nece imati priliku gledati iznutra bar ce je moci gledati je izvana…

U ćemu je problem, da li ste nervozni da toliko nepotrebnim informacija iznosite ?
[/quote]
i tko je sada ovdje nervozan… [shocked]
[/quote]

Onaj tko nezna da li bi kupio ili prodao, a ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…EBRD i Hrvatska: Poduzetništvo, energetska učinkovitost, ceste, turizam i banke…dolazi baba s kolačima…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@loris–Onaj tko nezna da li bi kupio ili prodao, a ?
bit ce onda da niste jedini…

Optimist - loše informirani pesimist




@trinaest

pa eto, ako je vec nece imati priliku gledati iznutra bar ce je moci gledati je izvana…

U ćemu je problem, da li ste nervozni da toliko nepotrebnim informacija iznosite ?
[/quote]
samo iznosim linkove koji možda utječu na cijenu dionice. kao što i ti komentiraš cijenu igh nakon što su definitivno izgubili cg. inače, potpuno se slažem s tobom u vezi igh, da je to prenapuhana dionica

@trinaest–inače, potpuno se slažem s tobom u vezi igh, da je to prenapuhana dionica
da, ali kako onda objasniti zasto se ta ‘prenapuhana dionica’ bolje drzi od ove podcijenjene…

Optimist - loše informirani pesimist



@trinaest
–inače, potpuno se slažem s tobom u vezi igh, da je to prenapuhana dionica
da, ali kako onda objasniti zasto se ta ‘prenapuhana dionica’ bolje drzi od ove podcijenjene…

PR

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



@trinaest
–inače, potpuno se slažem s tobom u vezi igh, da je to prenapuhana dionica
da, ali kako onda objasniti zasto se ta ‘prenapuhana dionica’ bolje drzi od ove podcijenjene…

mora da je stvar u politici i vezama i poznanstvima, i to što je drži značajan broj glavešina sa značajnom količinom dionica. što drugo?

@trinaest
ako uzmemo npr. da su mali dionicari zastupljeni u obje dionice te da se inace ponasaju po jednakom obrascu, jos uvijek nije nekako logicno da je onda ova dionica bas toliko podcijenjena u odnosu na onu drugu…a i ovu drzi takodjer znacajan broj ‘glavesina’ sa znacajnom kolicinom dionica…

Optimist - loše informirani pesimist

…6800 dionica u 50 transakcija…136 dionica po transakciji…biće su se veliki iskrcavali… [lol] …smijurija od trgovanja na ovoj na burzi sa ogromnih 14 milja prometa…upola od jučer a i to je bilo ništa s obzirom na rast…uglavnom i dalje 0:0…pozz do sutra…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Oznaka__Valuta__Promet___Promjena
———————————————-
DLKV-R-A_HRK__328.004,70_-1,56%
IGH-R-A__HRK__126.063,32_-2,68%
VDKT-R-A_HRK__187.084,52_-3,84%
INGR-R-A_HRK__211.583,52_-3,85% ?!?
THNK-R-A_HRK__206.314,55_-4,37%

i dok mi jos uvijek struzemo o proslogodisnje dno ostali iz sektora su u prosjeku za 50% iznad tog istog dna…

Optimist - loše informirani pesimist


Oznaka__Valuta__Promet___Promjena
———————————————-
DLKV-R-A_HRK__328.004,70_-1,56%
IGH-R-A__HRK__126.063,32_-2,68%
VDKT-R-A_HRK__187.084,52_-3,84%
INGR-R-A_HRK__211.583,52_-3,85% ?!?
THNK-R-A_HRK__206.314,55_-4,37%

i dok mi jos uvijek struzemo o proslogodisnje dno ostali iz sektora su u prosjeku za 50% iznad tog istog dna…

Eto, bar ćeš se moći hvaliti da si kupio na samom dnu ako ne ode niže.

evoi ja već 2 godine mjerkam di je dno ove dionice,pa nikako dokučit..probat ću sutra opet kupit ako bude oko 35 kn,možda ne bi bilo loše vidit kolika je stvarna knjigovodstvena vrijednost ove dionice…termoelektrane i hidrocentrale će se sigurno graditi,pitanje je samo tko će ih graditi,kao i stadion…ipak mislim da ingra neće propasti,uslijedit će novi ciklus koji jedino država može pokrenuti,a to se očekuje tek u idućj godini kad će država biti manje opterećena sa vraćanjem kredita,dakle iduća godina bi mogla donijeti preokret,samo je pitanje gdje je više to dno?

New Report

Close