INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amilo3438—no sada postoji i drugi problem…onih 703.124kn sto se upecase jucer iznad 37kn…
a mi ponovo u kanalu…
…mirno čekaj dok dođe Meho sa bagerom da te vadi iz kanala… [lol] … šala mala…ma dečki nemojte me krivo shvatiti, meni je drago ak ste vi izašli iz Ingre i ako ste sretni zbog toga…netko dokupljuje pa je opet sretan…ionako nam kiša pada danima pa barem da se tako veselimo…pozzz P.D.I. [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




nitko nije procitao dobru vijest..vaterpolo se igra na savi..

…niti onu da će Ingra vjerovatno po dobivanju sindiciranog kredita, dio svojih zaliha pretvoriti u dionice koje je dala za otpremnine…? [wink]…
[/quote]
povećanje broja dionica bez povećanja vrijednosti glavnice znači manju knjigovodstvenu vrijednost dionice (B)…a da bi P/B odnos ostao isti, P (cijena) mora pasti…filija, filija…
[/quote]

…da kupovati će po bidu-čučati na 35 i čekati…pa valjda znaš kako se vrši dokupljivanje svojih dionica…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ovo je jedna od onih dinica gdje se stalno pitas…pa zasto nisam prodao jos jucer…

a ova situacija danas vrlo slicna onoj u prosli cetvrtak…mali promet na vrhu kanala…a slijedeci dan potop do dna kanala i 8x veci promet…samo da se i sutra ne dogodi nesto slicno…

Optimist - loše informirani pesimist

…mirno čekaj dok dođe Meho sa bagerom da te vadi iz kanala…

nije li jos malo rano…pa tek je jucer bio i otisao…ali doci ce on opet kada padnemo na dno kanala…
sala mala…[cool]

Optimist - loše informirani pesimist

Misli pozitivno !
http://www.poslovni.hr/147326.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…mirno čekaj dok dođe Meho sa bagerom da te vadi iz kanala…

nije li jos malo rano…pa tek je jucer bio i otisao…ali doci ce on opet kada padnemo na dno kanala…
sala mala…[cool]

…pitanje je da li je glava u kanalu ili je kanal u glavi… [lol] …ima svašta…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

eto, jucer navala na kupnji na 37 kao da je nestasica a danas skoro cijeli dan prodje da je jedva itko hoce i za skoro dvje kn manje…nije li to nekako ipak malo i previse cudno…cemu takva nagla promjena raspolozenja…zar je jucer vrijedila toliko vise nego danas…zar ce sutra vrijedit puno manje nego danas…ipak sutra je novi dan za neke nove pocetke i nadanja…a mozda ne sutra nego prekosutra…a mozda ipak tek jednog lijepog jesenskog dana…nadajmo se samo da to bude i ove godine…

Optimist - loše informirani pesimist

http://www.jutarnji.hr/vaterpolski-fijasko–igrat-ce-se-na-savi-odakle-se-s-nasipa-vidi-arena/766051/

@trinaest
pa eto, ako je vec nece imati priliku gledati iznutra bar ce je moci gledati je izvana…

Optimist - loše informirani pesimist

mislim da je stvarno suludo ići raskapati sve što je potrebno za bazen. osim toga, kad bi se prvenstvo tamo održavalo pitanje je da li bi se druge, već planirane koncerte i događanja moglo održati. osim, naravno, ako ne bi bilo organizirano u bazenu. [lol]



@trinaest

pa eto, ako je vec nece imati priliku gledati iznutra bar ce je moci gledati je izvana…

U ćemu je problem, da li ste nervozni da toliko nepotrebnim informacija iznosite ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




@trinaest

pa eto, ako je vec nece imati priliku gledati iznutra bar ce je moci gledati je izvana…

U ćemu je problem, da li ste nervozni da toliko nepotrebnim informacija iznosite ?
[/quote]
i tko je sada ovdje nervozan… [shocked]

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close