INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…slabo vam ide danas gospodo…dosta ste snizili,puno dali ali malo dobivate…sve je manje drhtavaca…morati ćete još koju tisućicu protrgovati međusobno nebi li se koja krupna riba uhvatila… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija baš i nije smiješno. međutim ova trgovina zadnjih dana služi zaista samo plašenju. zapravo bi bilo najbolje da se sve burze ujedine u jednu, a možda i sve dionice u jednu, jer ionako nema nikakve razlike među burzama i cijene nemaju nikakve veze s poslovanjem firmi. zaista bi bilo zanimljivo znati što bi npr. ingra trebala učiniti da joj naraste cijena dionice? to je sve apsurdno.

Filija…

Kako stoji dionica… [lol]

Drago mi kad ulazim u INGR-u, a još draže kada iz nje izlazim…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Filija…

Kako stoji dionica… [lol]

Drago mi kad ulazim u INGR-u, a još draže kada iz nje izlazim…

..pa ti kupi sada par tisuća koliko si prodao, pa računaj koliko si zaradio…nije baš dobra računica haaa??? dok dođeš do treće tisućice već si na 37,xx a prodao si za manje…[lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


filija baš i nije smiješno. međutim ova trgovina zadnjih dana služi zaista samo plašenju. zapravo bi bilo najbolje da se sve burze ujedine u jednu, a možda i sve dionice u jednu, jer ionako nema nikakve razlike među burzama i cijene nemaju nikakve veze s poslovanjem firmi. zaista bi bilo zanimljivo znati što bi npr. ingra trebala učiniti da joj naraste cijena dionice? to je sve apsurdno.

a da možda malo bolje posluje?


filija baš i nije smiješno. međutim ova trgovina zadnjih dana služi zaista samo plašenju. zapravo bi bilo najbolje da se sve burze ujedine u jednu, a možda i sve dionice u jednu, jer ionako nema nikakve razlike među burzama i cijene nemaju nikakve veze s poslovanjem firmi. zaista bi bilo zanimljivo znati što bi npr. ingra trebala učiniti da joj naraste cijena dionice? to je sve apsurdno.

…vjerujem ti…nije smiješno onima koji ne znaju o čemu se radi ali kad znaš i imaš info onda je smiješno…dobro je sinoć na TV rekao Štern-u panici su oni koji neznaju a koji znaju oni ne paničare…dakle bitno je znati…pozzz, ne brini kolega 13…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

"trinaest" i "filija" znaju sve,
a ljudi koji znaju sve, živciraju nas koji sve znamo !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


nitko nije procitao dobru vijest..vaterpolo se igra na savi..

…niti onu da će Ingra vjerovatno po dobivanju sindiciranog kredita, dio svojih zaliha pretvoriti u dionice koje je dala za otpremnine…? [wink]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

i dobro, koji je onda razlog da danas opet padamo…no bit ce vjerojatno slijedeci…

u petak imasmo veliki pad na 35kn sa prometom od 825.611kn…
jucer imasmo rast iznad 37 sa prometom od 703.124kn…
a sto je rast oko 4.5%…bit ce za dosta bureka, ha…

po ovome je onda jucer najvjerojatnije izislo 85% onih sto kupovase u petak po 35…
a danas vjerojatno izlazi i preostalih 15%…ili je mozda vec i izislo…da se ima jos za koji burek…

no sada postoji i drugi problem…onih 703.124kn sto se upecase jucer iznad 37kn…
a mi ponovo u kanalu…i sad koliko ce ovi jos moci dugo izdrzati ako i sutra jos potonemo…

pitanje i koliko ima medju istima onih koji su jucer kupovali a u petak prodavali…
i onda se svi pitaju zasto netko gubi a drugi dobiva…

Optimist - loše informirani pesimist

amilo3438 @ ovih 15% prodali sa nulom….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Filija…

Kako stoji dionica… [lol]

Drago mi kad ulazim u INGR-u, a još draže kada iz nje izlazim…

..pa ti kupi sada par tisuća koliko si prodao, pa računaj koliko si zaradio…nije baš dobra računica haaa??? dok dođeš do treće tisućice već si na 37,xx a prodao si za manje…[lol] …
[/quote]
Pa zašto stalno kupovati, pa prodavati…?
Bolje ne kupovati nikako do potvrde obrata trenda…
Znaš da je šansa za potvrdu trenda 95% nasparam 5% obrat trenda…
Tj. od 20 puta samo češ jednom pogoditi kada rano kreneš…
Meni je i na 40 jeftina kada krene…
p.s. čekam Vas…sretno hrabrima

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



nitko nije procitao dobru vijest..vaterpolo se igra na savi..

…niti onu da će Ingra vjerovatno po dobivanju sindiciranog kredita, dio svojih zaliha pretvoriti u dionice koje je dala za otpremnine…? [wink]…
[/quote]
povećanje broja dionica bez povećanja vrijednosti glavnice znači manju knjigovodstvenu vrijednost dionice (B)…a da bi P/B odnos ostao isti, P (cijena) mora pasti…filija, filija…

New Report

Close