INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam dioničar Ingre i imam je podosta. Ali poruke poput, ovih nek prodaju, neće nas imat ko štopat… traju već 1,5 god… ohladite svi zajedno

vilhajm mi se zagrijavamo jer je vec prehladno postalo 😉


i sto sad imamo…imamo brod koji lagano tone i zenu na brodu punu optimizma…sto li bi samo stari pomorci imali za reci na ovu kombinaciju…kud plovi ovaj brod…

http://www.youtubemuzika.com/radojka-sverko-kud-plovi-ovaj-brod


rekli bi bježi što dalje dok te noge nose,ovo nije dobro..

a takva situacija je i sa dionicom Ingre i cijenom u zadnjih godinu i dvje.
za plač,tugu,očaj,razočaranje, ali vidim da neki ipak vjeruju u njenu budućnost,tako i treba,vjerujte sve što vam kažu za budućnost i prosperitet ove dionice, ako treba da i čekali 5-10 godina ,doći će to na svoje.



Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

baljezgas bezveze, mf nisu ni mrdnuli niti jedan komad dionice…sto je najgore tu su nase penzije kupovano po 400 kn
[/quote]
Misliš da se samo prodavanjem dionica iz portfelja može utjecati na cijenu? Posrednik recimo? Neću više pisati o tome, zaboravite ovo što sam napisao.
I da, to jesu naše penzije a sad nam kradu novac preko ove dionice, basta, više niti riječi da me ne proguta crna noć………




Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

baljezgas bezveze, mf nisu ni mrdnuli niti jedan komad dionice…sto je najgore tu su nase penzije kupovano po 400 kn
[/quote]
Misliš da se samo prodavanjem dionica iz portfelja može utjecati na cijenu? Posrednik recimo? Neću više pisati o tome, zaboravite ovo što sam napisao.
I da, to jesu naše penzije a sad nam kradu novac preko ove dionice, basta, više niti riječi da me ne proguta crna noć………
[/quote]

…nažalost u takvo što mnogi ne vjeruju, a tada je najlakše manipulirati…no dosta o tome…danas vrhunac čerupanja…tko se upeca…pozzz pravim investitorima u INGRU…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

kaj vi ovde napraviste, kolektivni harakiri!?

…da li je to DAX otvorio sa 4% zelenila??? za naš crobi je to znanstvena fantastika… [sad]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Vaš link
ođe pravo stanje stvari

mi smo ipak zemlja slučaj

nitko nije procitao dobru vijest..vaterpolo se igra na savi..


nitko nije procitao dobru vijest..vaterpolo se igra na savi..

zašto je to dobra vijest? ipak to još nije definitivno, sada Bandić traži osiguravatelje, a do jučer nije htio ni čuti, baš čudno!!! stvarno, da li je EP u areni za ingru plus ili minus?

DAX u zelenom a skoro svi ostali u crvenom…
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

a sto se nas tice, jucer eto imasmo jednodnevni izlet izvan kanala…
a danas povratak u stvarnost…u kanal…u privitku…

Optimist - loše informirani pesimist

bolje ne radit nego radit sa bandicem na riječ..ako nadje garanciju ,onda je to dobar posao.

New Report

Close