INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

filija ponavljaš se već mjesecima. i već mjesecima cijena polako klizi. i danas u sveopćem zelenilu i euforiji na stranim TK ingra završava na daily low. očaj.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

… [lol] …smijurija od zatvaranja…vuna frca na sve strane…a što ovaj sutra očekuje propast svijeta…eeeee ludosti laka li si…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

zadnjih mjeseci se vrtimo na prosjeku 37…danas smo završili na prosječnoj +3%. [thumbsup]…neki u keš su nervozni a neke koje sam zamolio da me ne komentiraju dok ne kažu barem jednu dionicu iz portfelja i dalje molim da uvažava moju molbu…HVALA… pozz svim iskrenim dioničarima INGRE…nema straha idemo naprijed…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


zadnjih mjeseci se vrtimo na prosjeku 37…danas smo završili na prosječnoj +3%. [thumbsup]…neki u keš su nervozni a neke koje sam zamolio da me ne komentiraju dok ne kažu barem jednu dionicu iz portfelja i dalje molim da uvažava moju molbu…HVALA… pozz svim iskrenim dioničarima INGRE…nema straha idemo naprijed…

Imam KODT pa eto smijem komentirati.

Da li je itko od vas optimističnih dioničara Ingre vidio BigBossa? Nešto ga nema u zadnje vrijeme.

Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

UNATOČ TEŠKOM RAZDOBLJU, INGRA NA PUTU OPORAVKA
http://www.nacional.hr/clanak/82937/restrukturiranje-i-novi-poslovi

"…prema posljednjem kvartalnom izvješću ukupne obveze Ingre iznose 920 milijuna kuna."

iliti oko 125mil €…sto je cak i dosta vise i od vrijednosti same Arene od oko ~100mil €…ovo sada objasnjava i zasto smo tu gdje jesmo, pa tko kupuje danas kupuje (ne)izvjesnu buducnost…

Optimist - loše informirani pesimist


Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

baljezgas bezveze, mf nisu ni mrdnuli niti jedan komad dionice…sto je najgore tu su nase penzije kupovano po 400 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

…nisu oni jedini…a zašto??? pa što mislite kolega zašto-POHLEPAAAAAA…jednostavan razlog…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


UNATOČ TEŠKOM RAZDOBLJU, INGRA NA PUTU OPORAVKA
http://www.nacional.hr/clanak/82937/restrukturiranje-i-novi-poslovi

"…prema posljednjem kvartalnom izvješću ukupne obveze Ingre iznose 920 milijuna kuna."

iliti oko 125mil €…sto je cak i dosta vise i od vrijednosti same Arene od oko ~100mil €…ovo sada objasnjava i zasto smo tu gdje jesmo, pa tko kupuje danas kupuje (ne)izvjesnu buducnost…


Otkad me nema u INGRI mirnije spavam, a koliko vidim i nadalje obečanja….mislim pusta…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Štopaju istina, al zašto? Napišite slobodno. Ja ču samo reći da u ovom neposredno ima prste jedan mif……..

baljezgas bezveze, mf nisu ni mrdnuli niti jedan komad dionice…sto je najgore tu su nase penzije kupovano po 400 kn
[/quote]

…ma lako za njih,oni su za sada sića… kad budu mogli i oni će ulaziti, popravljati prosjek i dizati sebi i nama…no problem su druge asocijacije koje na ovako malim pometima mogu regulirati a budući da je tržište prestrašeno, pogotovo u vezi Ingre onda nije teško manipulirati-uz svesrdnu pomoć nekih burekdžija i drukerskih komentara…eto u tom grmu leži zec…no nema srtaha uskoro će svi željeti vidjeti Ingru na većim pozicijama…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

i sto sad imamo…imamo brod koji lagano tone i zenu na brodu punu optimizma…sto li bi samo stari pomorci imali za reci na ovu kombinaciju…kud plovi ovaj brod…

http://www.youtubemuzika.com/radojka-sverko-kud-plovi-ovaj-brod

Optimist - loše informirani pesimist

Filija odmori malo, uzmi zraka covjece..pusti ih, ko zeli prodavati neka proda jos bolje da takvi to naprave sada nego kad krene prema gore, onda nas vise nitko nece moci stopati 😉

New Report

Close