INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…opet se burekdžije natječu tko će uzeti koji burek više…a pametni investitori na drugim dionicama su već na preko 5% i prodaju po uzlaznim cijenama…zaista je ova dionica sumnjivo kontrolirana…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


STFACA{@ cjelih 2000 kom po asku islo… [lol] [lol] [lol]

to ti je con o’brijan ošišo ask (što smo tržili) [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

…nemojmo misliti da je u ovoj zemlji samo burza oslobođena od kriminala i mafije…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Zahvalimo se EU i njihovom osnivanju kriznog fonda vrijednog 750 milijardi eura.
Pozdrav strpljivima! [thumbsup]
P.s. još samo da se riješimo burekdžija, sad je jedan radi 9 dionica srušio Ingru s 37,00 na 36,80… radi 9 dionica… teško nama s njima! [sealed]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-ne-mora-platiti-6%2c2-milijuna-dolara-zbog-posla-u-libiji,77231.html

…sada sam zaista uvjeren da je ova dionica kontrolirana da ne raste…suludo je to da je jedina u sektoru a i na cijeloj burzi da se valja po dnu od 3-09. dok su sve ostale preko 50%… a tko kontrolira? pa isti oni koji su je u dva zadnja vala napucali na preko 70 i preko 60 kn…uvjeren sam da ne pišem bedastoće, danas sam "sve saznao" a vi ovo možete komentirati kako hoćete…repliku bi prvi mogli baciti upravo ONI…no dok nema pravih investitora i ovdje se može raditi što se hoće…i strpljivo čekati dok im se ne krene u novo val…kada će to biti i do koliko će ga dizati bumo vidli…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…sada sam zaista uvjeren da je ova dionica kontrolirana da ne raste…suludo je to da je jedina u sektoru a i na cijeloj burzi da se valja po dnu od 3-09. dok su sve ostale preko 50%… a tko kontrolira? pa isti oni koji su je u dva zadnja vala napucali na preko 70 i preko 60 kn…uvjeren sam da ne pišem bedastoće, danas sam "sve saznao" a vi ovo možete komentirati kako hoćete…repliku bi prvi mogli baciti upravo ONI…no dok nema pravih investitora i ovdje se može raditi što se hoće…i strpljivo čekati dok im se ne krene u novo val…kada će to biti i do koliko će ga dizati bumo vidli…

jeli ti citas godisnja i kvaratlna izvjesca?

@filija
i bit ce tako sve dok vuk ne pojede vecinu ovcica koje mu bezglavo uletise u gnijezdo…

Optimist - loše informirani pesimist



…sada sam zaista uvjeren da je ova dionica kontrolirana da ne raste…suludo je to da je jedina u sektoru a i na cijeloj burzi da se valja po dnu od 3-09. dok su sve ostale preko 50%… a tko kontrolira? pa isti oni koji su je u dva zadnja vala napucali na preko 70 i preko 60 kn…uvjeren sam da ne pišem bedastoće, danas sam "sve saznao" a vi ovo možete komentirati kako hoćete…repliku bi prvi mogli baciti upravo ONI…no dok nema pravih investitora i ovdje se može raditi što se hoće…i strpljivo čekati dok im se ne krene u novo val…kada će to biti i do koliko će ga dizati bumo vidli…

jeli ti citas godisnja i kvaratlna izvjesca?
[/quote]

a šta cijena već nije debelo uračunata u izvješće, šta bi trebalo je srušit na 2 kune pa bi svi bili zadovoljni ?



nazalost, jos uvijek samo porazmi podaci u odnosu na isti sektor…

Dionica….09.03.2009……07.05.2010…..RAST
———————————————————-
IGH-R-A……943.62kn……2.558,94kn….72,16%
HDEL-R-A…..121,89kn……..208,20kn….70,81%
CROBEX…..1.262,58kn……2.075,48kn….64,38%
VDKT-R-A…..191,22kn……..303,64kn….58,79%
DLKV-R-A…..224,61kn……..354,42kn….57,79%
THNK-R-A…1.015,15kn……1.402,69kn….38,18%
INGR-R-A……35,39kn………35,30kn….-0,25%

u obzir su uzimane samo prosjecne cijene…a po tome izgleda da smo vec u petak ostvarili prosjecnu cijenu od -0.25% nego smo je imali na dan od proslog ‘nazovi’ dna 9.3.2009…
i ne cini li se sada mozda malo i cudno ovo vec pretjerano odstupanje u odnosu na isti sektor…
netko je pametan vec davno zapisao pa nije na odmet ponoviti jos jednom…
"prvi put je slučajnost, drugi put podudarnost, a treći put neprijateljsko djelovanje…."
pitanje je samo od kojeg…jel’ od vanjskog ili od unutarnjeg…(lp)

u zadnjih mjesec dana sam par puta pisao o ovoj korekciji ,mnogi su se smijali i pisali postova ala "sigurno si u kesu".
pali smo 10 % -15 % po dionici u zadnjih 10 dana ,a jos od sutra sta slijedi crobex debelo ispod 2000
[/quote]

…po tvojoj prognozi ti čitaš…vidi koliko je CRObex… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…sada sam zaista uvjeren da je ova dionica kontrolirana da ne raste…suludo je to da je jedina u sektoru a i na cijeloj burzi da se valja po dnu od 3-09. dok su sve ostale preko 50%… a tko kontrolira? pa isti oni koji su je u dva zadnja vala napucali na preko 70 i preko 60 kn…uvjeren sam da ne pišem bedastoće, danas sam "sve saznao" a vi ovo možete komentirati kako hoćete…repliku bi prvi mogli baciti upravo ONI…no dok nema pravih investitora i ovdje se može raditi što se hoće…i strpljivo čekati dok im se ne krene u novo val…kada će to biti i do koliko će ga dizati bumo vidli…

Ne još, ali uskoro !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

treba još puno strpljenja. vijesti su u svakom slučaju dobre, ali se ništa spektakularno neće dogoditi prije nego objave neki vredniji posao ili objave dobitak u kvartalnom izvješću. kad se sve zbroji i oduzme do tog trenutka nećemo dugo čekati, no sada, ako smo čekali ovako dugo tražeći dno, nadam se da smo ga nakon današnjega dana konačno i pronašli. ponavljam da sindicirani kredit ide sigurno, a kada je lova tu, sve će biti optimističnije. pa i euro su riješili štampanjem gomile novčanica i sve je grunulo u nebo, pa što ne bi i ingra na isti način?

New Report

Close