INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još cca 18.000 dionica ima na rasprodaji, a onda ???

Kostrencic?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nevjerni obama..:D

ovo sto imamo sada je ocito malo zakasnjela reakcija od samo nekih 3 i pol mjeseca, a od one vec poznate recenice napisane u izjava Društva o nemogućnosti dostave FI za 4Q 2009. godine u roku a koja glasi: "…te bi objavljivanje preuranjenih, privremenih i nerevidiranih podataka moglo prouzrociti nepotrebnu zabunu kod investicijske javnosti."
"http://zse.hr/userdocsimages/novosti/60iybB5OBBoi4bEIGqfFDw==.pdf

…i kako se sad ne zapitati: a sto to ima danas nesto novo sto se tada nije smjelo objaviti sve do prije neki dan…stvarno kome vise vjerovati…i kako biti siguran da to mozda nije bilo napravljeno s nekom namjerom…pitanje kojom??? i gdje li u medjuvremenu nestadose par njih sto do tada bijase na pozicijama u prvih 10 a sada eto sjede u NO??? bit ce da nas ceka ocito lijepa buducnost ovdje…

mozda je ovo i totalno neispravno vidjenje, ali ipak neke cinjenice govore drukcije…(lp)
eto malo za razmisljanje…ako nitko od malih ne prodaje, a tko to onda svaki dan izlazi ‘neprimjetno’ sa par tisuca komada…(lp)

p.s. bez obzira na sve nema napustanja broda pa makar i sam kapetan vec pobjegao…

Optimist - loše informirani pesimist


Svatko ima svoju računicu, pa i mi koji čamimo u ovom grobu od dionice.

Pa grob je uvijek dobro imati ….ne moraš brinut za budućnost ….haha……

no šalu na nastranu …..pitam se i ja gdje je bottom ….i nije da ne volim kupovati sve niže i smanjivati prosjeke ulaska al ….moglo bi ipak malo naviše …..
građevina nam je total ….bananizirana …..cccc…..

Svi na 35 i 36, ugodan vikend i nemojte žaliti za učinjenim, u ponedjeljak je novi dan pa krenite ispočetka !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nećemo žalit prijatelju ….kupovat ćemo ……više bih žalio za 2 godine kad cijena bude x3 ..x4 da nisam sad kupovao ….!!

@janlana
…i to sve dok se ne ostane bez soldi a u konacnici i sve dok se ne ostane i bez soldi i bez dionica a zbog onoga sto bi se jos moglo sve dogadjati ako ne dodje do nekog pozitivnijeg preokreta…tako da sada najvjerojatnije ulaze i oni koji vjeruju u buducnost i to onu od dan dva…

Optimist - loše informirani pesimist

Već nekoliko dana zaredom, pojedinac s jednom dionicom ( danas 35.88 ) smanjuje minus… danas je podigao s 35.25 na 35.88… šteta što više nema ljudi koji to shvaćaju, jer mi smo i dalje okruženi paničarima koji prodavaju po nižim cijenama, te nas tako ruše!
Svaka čast pojedincima! [thumbsup]

biće neki veći igrač [pray]

DAJ PET !!!

@seeker
treba to gledati i s pozitivne strane…naravno, ako se ima para…ali takodjer treba i paziti da se ne dogodi da ovcice ulete u vucju jazbinu i budu pojedene, na trzistu ipak vladaju vucji odnosi, kaj ne…

Optimist - loše informirani pesimist

Žilavo je ovo, ne da se!

Vjerujem da je i ovima koji drukaju na pad već jasno da smo odavno u "dolini", a vrhovi nas tek čekaju. Čudom se čudim da netko ima "hrabrosti" prodavati po 35, pa ljudi prošle godine u ovo vrijeme se INGR-a tržila po 70. Od tada do danas napravljeno je već mnogo pozitivnih pomaka u "oživljavanju" firma, a cijena se prepolovila. Do sada ovu dionicu nisam nikada ozbiljno shvaćao, ali ova cijena po kojoj se trenutno trži je čisti poklon svih poklona. Zahvaljujem Amerima što su nam omogućili kupnju po 35 – 36. Živio GS!

New Report

Close