INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Totalna rasprodaja, prestrašno !

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

E kad sam ja onaj dan piso,da ce se cijena jos rusit prema 30kn. Vi ste rekli da moj prijatelj koji to kaže treba u vrapče,a moderator je obrisao moj post. Sretno vam bilo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovakav razvoj opcenito na burzi nisam ocekivao,,pa ovo nije normalno!!!Masovno sve treba prodati i porusiti do 0 i onda kupovati jer drugacije nece rasti

Gdje vidite masovnu prodaju ? Gdje vidite razlog za prodaju ? Izgleda da mnogi vide, ali ne gledaju, jer
u strahu su velike oči !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kakvi naivni ljudi. sada ni mrtav ne bi prodao svoje dionice




vidim da je mnogima ovdje kapetan Nemo bio omiljeni lik. sad kad su odrasli i dalje imaju opsesiju traženja dna.

…da bi te ozbiljnije shvaćali samo nam još objasni što ti tražiš na INGRI…dno??? ili vrh??? [lol]…
[/quote]
Pogledaj filija u gornji desni vrh ove stranice…pa češ vidjeti graf od 48,59 do 36,26 , a da ne govorimo godine prije [lol]
[/quote]

…upravo zato i pitam i njega i vas…pa što tražite ovdje i pišete na temi ionako propale dionice???…to mi nije jasno…pa odgovori kad se već imaš razloge…nisi valjda spasitelj koji nas toliko voliš da nas đeliš spasiti tako da prodamo sa gubitkom???…a kome ćemo prodati???…ako svi tebe i takve slušaju nitko nebi trebao niti kupiti, i što onda???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…ajde prodajite… još jedno 2000 kom do 35…tu sam negdje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Totalna rasprodaja, prestrašno !

Nije prestrašno, dapače super za onog ko ima novac da kupi ovako podcjenjenu dionicu
Slijed obrat

danas tko kupi dobro ce profitirati

nebi ja prodo danas makar palo do 30kn jer ovo nema nikakve veze sa hrvatskom.
Pada zato što se goldman igra sa cijelim svijetom niste valjda naivni ko ameri da rasprodate

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Pa jeste li vi normalni! Hoćete da mi srce stane!! [shocked]

kako čekaju na kupnji kao vukovi. otimaju se za mjesto da ih netko klikne

New Report

Close