INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…točno sa zatvaranjem povlači se nekoliko naloga sa prodaje-od 36,34-36,57…kako je to moguće???…ali točno kada se zaključa status na burzi iz otvorenog u zatvoreno…TKO MOŽE TAKO MICATI NALOGE???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…točno sa zatvaranjem povlači se nekoliko naloga sa prodaje-od 36,34-36,57…kako je to moguće???…ali točno kada se zaključa status na burzi iz otvorenog u zatvoreno…TKO MOŽE TAKO MICATI NALOGE???

Dnevni nalozi….
tak rade na CEBI
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vidim da je mnogima ovdje kapetan Nemo bio omiljeni lik. sad kad su odrasli i dalje imaju opsesiju traženja dna.

…da bi te ozbiljnije shvaćali samo nam još objasni što ti tražiš na INGRI…dno??? ili vrh??? [lol]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…točno sa zatvaranjem povlači se nekoliko naloga sa prodaje-od 36,34-36,57…kako je to moguće???…ali točno kada se zaključa status na burzi iz otvorenog u zatvoreno…TKO MOŽE TAKO MICATI NALOGE???

Dnevni nalozi….
tak rade na CEBI
🙂
[/quote]

…O.K. imaš pravo, sad sam se sjetio te mogućnosti…HVALA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

danas ingra opet kontra svih, sa zadnjih 170 dionica u mali plusić 36,34. E pa Amilo mislim da sada možemo prestati proučavati TA. da dionica zaista ne vrijedi, do sada bi je sigurno spustili na 30 i to preko noći. i bolje da se drugi njome ne bave. biti će vremena i za to. pozdrav svim strpljivim ingrašima. [thumbsup]

mislim da je u pitanju da svi nalozi nisu prošli, naime ovaj koji je dao nalog na 36,34 vjerojatno je u zadnjim trenucima odustao od naloga ali mu je netko uhvatio ovih 23 komada, što je na kraju krajeva jednog sigurno koštalo previše 🙂 heheheh, meni iovako nije jasno kako se nekome da zafrkavati sa takvom sičom? Minimalna provizija im je daleko veča od one redovne kada bi nalozi imali neku težinu [smiley]



vidim da je mnogima ovdje kapetan Nemo bio omiljeni lik. sad kad su odrasli i dalje imaju opsesiju traženja dna.

…da bi te ozbiljnije shvaćali samo nam još objasni što ti tražiš na INGRI…dno??? ili vrh??? [lol]…
[/quote]
Pogledaj filija u gornji desni vrh ove stranice…pa češ vidjeti graf od 48,59 do 36,26 , a da ne govorimo godine prije [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


…točno sa zatvaranjem povlači se nekoliko naloga sa prodaje-od 36,34-36,57…kako je to moguće???…ali točno kada se zaključa status na burzi iz otvorenog u zatvoreno…TKO MOŽE TAKO MICATI NALOGE???

KOMPJUTER….kad ćete shvatiti [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


šta sutra bumo opet mi u zeleno ili kaj?

???

sutra minus 2% sigurno ako ne i više si vidio šta se dešava u svijetu

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

navodno je tip SLUČAJNO stavio nalog na prodaju od milijardu a ne milion nečega. pa krenula panika.
previše je meni tu slučajnosti zadnjih par godina. sutra na početku dana veselje. usudim se pretpostaviti da bi sutra ipak na kraju dana mogli u plus na krilima vijesti da vlada ipak nešto radi.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

navodno ….. [lol] slucajno [lol]
i pobrisao ljudima Stop losseve pa se vratilo na pocetnu poziciju
citam komentare…da ne povjerujes…
svi se prave ludi…kompjuter…ovo i ono….
niko ne govori ko je to zadao nalog…
na forexu grafovi nenormalni….eur/usd…150 pipa u 5 sec…
pa natrag na pocetnu poziciju
ma bedastoce….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close