INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda sam u krivu, al ko ne kuži da je to jeftino sve do 40 taj nije kužio ni na 5, 13, 20, 35……… [smiley11]

Vučeš me za jezik, nečemo ipak vaditi one negativističke postove dok je cijena bila na 12 000 i 19 000.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

a i neko se preračuno pa do 38000 se nalupo ko majmun danas…………38 fondu nije skupo, a 39 ulagačima je!

jea rajt! [smiley11]


a i neko se preračuno pa do 38000 se nalupo ko majmun danas…………38 fondu nije skupo, a 39 ulagačima je! jea rajt! [smiley11]

Nije skupo ništa ispod 40k…..A i to nije skupo ako namjeravaš čekati nekoliko mjeseci…za godinu -dvije uz sve ove ugovorene poslove i najave ….target je ???k.[smiley2]

nadam se da će sutra bit zanimljivije nego danas, a možda i neće! [smiley11]

u svakom slučaju sutrašnji gornji limit je:

41.610,95

bojim se da dolje nejdemo! [smiley2]

Danas je netko zazidao na 38 000 sa ovih 6,5 miliona u samo jednoj transakciji.
Kao što sam pisao jučer, evo danas se pokazuje, ova cijena od 35 000 je puno bolja opcija od 30 ili 25 000.
Osim Adpl , Ingru trenutno vidim kao najbolji pick na tržištu pri ovim cijenama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.poslovni.hr/46837.aspx

evo jos malo vijesti

Molim za malu pomoć.
Može li me netko uputiti gdje da nađem informacije o kupnji dionica po IPO-u. U odluci o dokapitalizaciji to ne piše. Gdje se upisuju te dionice?

Učim se. 😉 Hvala.

What we've got here is a failure to communicate...

pa nazovi u ingru………….kolke sam firme ja već tlačio za svašta! [smiley2]

nego oće li ko da bubne ovu prodaju i danas? [smiley11]


pa nazovi u ingru………….kolke sam firme ja već tlačio za svašta! [smiley2] nego oće li ko da bubne ovu prodaju i danas? [smiley11]

Nece, cijena ce se stabilizirati do dokapitalizacije tj. do uvrstenja na 1 kotaciju na ovim razinama. Vidjeli ste onaj nalog na 40,000.
Nesmije jos gore.
Poslije prve kotacije, kako trziste odluci.
Po meni do 40,000 je sve jeftino ali zasto davati kada se moze hvatati po bidu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Po meni do 40,000 je sve jeftino ali zasto davati kada se moze hvatati po bidu

Tako je. Ako ulažete dugoročno i 50,000 je jeftino. Za godinu dana, ako ne bude stock splita, Ingra ce se sa JMNC tući za najskuplju dionicu na našem tržištu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ma ostaje meni ingra u dugoročnom portfelju, ipak sam previše emotivno vezan… [smiley11]

Blueman:

james, 28.06.2007. u 11:38
Poslije prve kotacije, kako trziste odluci.

Kad smo vec kod prve kotacije, kada bi se ulazak u prvu kotaciju mogao ocekivati, barem neka okvirna predvidjanja molit cu ukoliko netko zna?

New Report

Close