INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj nisu malo pretjerali s blokadom po novom? [smiley11]


samo molim vas nemojte počet lupat po tagetim, dođe mi muka

Evo, ja cu lupiti pa me ubijte.
50,000 ali do kraja godine.
1% foruma ce toliko cekati.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


cekotunjo: ” samo molim vas nemojte počet lupat po tagetim, dođe mi muka ” Evo, ja cu lupiti pa me ubijte. 50,000 ali do kraja godine. 1% foruma ce toliko cekati.

Ja već mjesecima lupam da će biti do kraja godine 50-60k…..Ako bude splita na 50k po pola…a to mi je prišapnula dobra vila mogli bi za godinu-dvije i na 100k…hi.hi..hi
A sad sam spreman na napade od “dežurnih” kritičara INGRE…he..he..he
…Bilo im preskupo na 20k, 30k, 40k,….vidjet ćemo kaj budu rekli za cca. 2-3 mjeseca[smiley1][smiley2
]

ja kupio danas, prodat ću danas ak bude bez limita trgovina………. [smiley2]

al vratim se ja za koji dan, a možda je i zadržim, ovisi!

sad kad me cobankovic tuži za manipulaciju! [smiley2][smiley2][smiley2]

TRGOVINA BEZ LIIMITA!

[smiley11]

jel moze netko dati kupnju-prodaju na ingri.hvala

blueman:

cekotunjo: ” samo molim vas nemojte počet lupat po tagetim, dođe mi muka ” Evo, ja cu lupiti pa me ubijte. 50,000 ali do kraja godine. 1% foruma ce toliko cekati.

Ja već mjesecima lupam da će biti do kraja godine 50-60k…..Ako bude splita na 50k po pola…a to mi je prišapnula dobra vila mogli bi za godinu-dvije i na 100k…hi.hi..hi
A sad sam spreman na napade od “dežurnih” kritičara INGRE…he..he..he
…Bilo im preskupo na 20k, 30k, 40k,….vidjet ćemo kaj budu rekli za cca. 2-3 mjeseca[smiley1][smiley2
]

koliko je dobra vila točna i kad bi trebao biti split?

cobankovic:

ma sve ok. iako ti kao investitoru zamjeram što što si površan i ne čitaš sve, jer je o ovome bilo riječi i u drugim medijima.

Varaš se.
Čitam sve.
Znao sam kao i ti za dokapitalizaciju, ali nitko nije mogao znati naćin na koji će ići i kada.
I sada znam za jedan posao koji će očigledno ići u skoro vrijeme – objava, poslije dokapitalizacije, a moći će se po obimu uspoređivati sa Arenom, samo je druge vrste.
U svakom slučaju po mene je ovo sa dokapitalizacijom ispalo odlično, a mislim i po male dioničare dugoročno je ovo bolje rješenje.

Podijelite s nama koji je to posao i kad ce biti objavljeno.da vidimo o čemu se radi.

dokupio ja onih 5 na 38100 samo za kolegu cobankovica i da me sto prije tuzi! [smiley2]

Nadam se da će se ova blokada lijepo vidjeti na izvještaju PBZ Equity fonda kad već nemam dionice INGRE.

možda sam u krivu, al ko ne kuži da je to jeftino sve do 40 taj nije kužio ni na 5, 13, 20, 35……… [smiley11]


Nadam se da će se ova blokada lijepo vidjeti na izvještaju PBZ Equity fonda kad već nemam dionice INGRE.

Hoče, hoće, a još će biti bolje , kada uđu u dokapitalizaciji po 35 000.
PBZ – kako god okreneš + Ingra – Svaka čast = sigurni dobitak.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close