INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro pitanje asdfgh123, mislim da su mogli prodavati po ca. 37 000 koliko je bila cijna u to vrijeme na burzi, ako se ne varam.
Naravno da će sudjelovati u dokapitalizaciji, zašto bi inaće prodavali?
Vjeruj mi Uprava ima iz prve ruke stanje u Ingri, znaju oni vrlo dobro da će ciejna biti ohoho preko 35 000, kada bude vrijeme dokapitalizacije.Nakon dokapitalizacije i ukrcaja Uprave fondova i nas malih dioničara slijedi objava novih poslova, intervjui i tako dalje, živi bili pa vidjeli.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

cobankovic:

daj wunderkind ne zagađuj forum. jesi kupio ili prodao? ni sam više ne znaš. jednu minutu jednu-drugu drugo. to što radiš zove se manipulacija na tržištu ili plasiranje lažnih informacija o ponudi i potražnji, za što bi mogao i kazneno odgovarat.

Pa ces ko Gotovac u buksu.

imam dobrog odvjetnika! [smiley1] [smiley2]

kupio na 36500……….i mislim da bi se mogo ispričat jer je bilo mnogo njih javno na “liparenju” na kupnji!

Baš mi je drago da sam ušao prošli tjedan.
Moram nekako kompenzirati minus uzrokovan korekcijom drugih dionica,a
INGRa je pravi izbor.
Znao sam da će krenuti…..a sad leti………[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Iljadu zašto iljedi ne znam, mame im ga nabijem
Ajmo ovako.Prvo su rekli da će bit zaokruživanje na više i da neće bit ispod 25k
Nakon što glavonje prodaju dio nekome (sigurno ne ispod 35K) skuže da neće bit dovoljno za sve koji bi rado omrstili brke. Pogledaju knjigu i vide koliki ima onih koji imaju ispod 4 dionice.
Tada se na skupštini donese odluka da će se ići sa 1 povlaštenom na 4 postojeće.
Zašto ?
Pa vjerovatno radi onih koju bi htjeli uzeti i više od 1 na 4.
A vi si mislite koji su to i koliko je dionica kod onik koji imaju manje od 4 dionice
I to vam je drugari to. Ipak su oni jači igraći od nas. A mislim da imaju slobodnog casha više nego svi mi zajedno.
Zanimljivo da mi do sad nitko od ovih babaroga što pokušacvaju plašiti malu djecu nije ponudio okladu kontra uspjeha dokapitalizacije.
Žuna gaće žvaće ili su samo jaki na jeziku

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


imam dobrog odvjetnika! [smiley1] [smiley2] kupio na 36500……….i mislim da bi se mogo ispričat jer je bilo mnogo njih javno na “liparenju” na kupnji!

imaš temu što smo danas tržili http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=642
i još nekoliko tema u kojima možeš pisati o stanju na kupnji i prodaji.

mich

nisam jučer uspio tržit pa nije red da tamo zagađujem ljudima, a ovdje sam ionako vidio da ponekad i neko drugi spomene tako nešto, a i uostalom mene se pitalo unatrag par stranica da li sam uspio što utržit jer ko prati ingru zna i da ja ovdje dugo pišem i da sam prodo i reko se vratit, i dobro sam napravio!

a vama kolega savjetujem s obzirom na godine i nadam se dug i sretan skori brak da ojačate živce! [smiley11]

Prva prodaja 38100…pokupljeno sve, uz promet skoro 9 milijuna kuna, svaka čast…sad mi je žao da nisam malo više uzeo na 36000…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ovi koji su sterali Ingru u blokadu sa 169 komada su sigurno neki levati i neznalice
je l’ tako aponeštočovječe

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


kaj mislite da ode u blokadu ingra oće nakon očitovanja pustit bez limita trgovinu? [smiley11]

a lijepo sam pito i umjesto da me ovi ko cobankovic se napada bolje bi bilo da neko odgovori!? [smiley11]

a i lijepo sam bio napiso kolki je limit danas! [smiley11]

B L O K A D A
Netko blokirao INGRU sa ulazom od 6,7 miliona kuna.
Sva sreća da smo se jučer dodatno ukrcavali, je li tako kolege?[smiley2]

Kolega Kuc…night…Bubas. …Tim.. ovaj …hm. apoksi.??[smiley1][smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


B L O K A D A
Netko blokirao INGRU sa ulazom od 6,7 miliona kuna.
Sva sreća da smo se jučer dodatno ukrcavali, je li tako kolege?[smiley2]

Kolega Kuc…night…Bubas. …Tim.. ovaj …hm. apoksi.??[smiley1][smiley2][smiley2]

A kada bi se trebala odblokirati??

samo molim vas nemojte počet lupat po tagetim, dođe mi muka

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

New Report

Close