INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


8 Autocesta ZAGREB-SISAK, Dionica: Jakuševac – Velika Gorica jug Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
16 Kardiološki centar KEMEROVO Bolnice RUSIJA u izgradnji
24 Obnova i rehabilitacija hidromehaničke i elektro opreme na brani GHRIB Brane ALŽIR u izgradnji
29 Rezervni dijelovi za zračne prekidače, HE 6×110 MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK u izgradnji
30 Lopatice turbinskog kola, 6×110 MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK u izgradnji
31 Rezervni dijelovi i pribor, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK u izgradnji
32 Otkrivanje kvarova na regulatoru turbine, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK u izgradnji
33 HE Lešće 2 x 20,5 MVA Hidroelektrane HRVATSKA u izgradnji
50 Uređenje infrastrukturnih objekata unutar luke MARSA BEN M’HIDI Luke ALŽIR u izgradnji
51 Proširenje luke STORA Luke ALŽIR u izgradnji
52 Izgradnja ribarske luke MARSA BEN M’HIDI Luke ALŽIR u izgradnji
70 Inženjerske usluge i građevinski radovi vezani za mobilnu telefoniju baznih stanica operatora HT MOBILNE KOMUNIKACIJE, Mostar Telekomunikacije BOSNA I HERCEGOVINA u izgradnji
81 Transformatori, 4×350 MW, TE AL SHEMAL Termoelektrane IRAK u izgradnji
84 INGRINO potpuno financiranje i izgradnja kompleksa vila za tržište na SREBRNJAKU, Zagreb Zgrade HRVATSKA u izgradnji
212 Rekonstrukcija Klinike za tumore Zagreb Bolnice HRVATSKA u izgradnji
213 Stambeno-poslovni objekt DVORI LAPAD, Dubrovnik Zgrade HRVATSKA u izgradnji
216 Vile Ičići, Ičići Zgrade HRVATSKA u izgradnji
222 Autocesta ZAGREB-SPLIT-DUBROVNIK, Dionica: Ravča – Ploče 1 Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji

…sve to i + naknada za Arenu…
…FI nemože biti u minusu nikako…
…čudno mi je da je cijena još uvijek ovako niska…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



rekao sam vam do slijedečeg petka min 50 kuna

Svakog petka ispocetka…

Optimist - loše informirani pesimist


Čudna ova naša burza od -0,60 na + 0,20. Zaista svašta!!! A zaista ne znam što misli ova ingra s FI, mora da je očajan.


očajno dobar!!!!;)

mozemo mi hvaliti i pljuvati koliko god hocemo,,ali nazalost dok se fondovi ne odluce dizati nema nis od rasta!!!Idealno bi bilo da ju uspijemo nagurati do cck 44kn prije ulaska vecih igraca!??


lol
pa u stečaju je već dugo…kaj ste ponorili ili ste prodali dionice?
btw kaj nema komentara na današnje kretanje cijene???

rekao sam vam do slijedečeg petka min 50 kuna

danas je srijeda, trebalo je u neku od prethodnih srijeda nešto stići?
neka najava?
dosad je stigao samo pad [cry]
imam INGR


mozemo mi hvaliti i pljuvati koliko god hocemo,,ali nazalost dok se fondovi ne odluce dizati nema nis od rasta!!!Idealno bi bilo da ju uspijemo nagurati do cck 44kn prije ulaska vecih igraca!??

samo trezor i fondovi mogu dici cijenu dionice, jer kako se trenutno cini "pametni" kapital ovo zaobilazi u veelikom luku…a netko ce prije trebati i uloziti u te fondove a i trebati ce poceti stizati i neke pozitivne vijesti…recimo onda realnije novi ciklus mozda opet tek za kojih 2-3 godine…

Optimist - loše informirani pesimist

Da li postoji neki zadnji rok za objavu rezultata od prošle godine? Do sada su već trebali objaviti i prvi kvartal 2010!!!


…sve to i + naknada za Arenu…
…FI nemože biti u minusu nikako…
…čudno mi je da je cijena još uvijek ovako niska…

Prestanite pisati da je sve super, pasti ćemo na 35………………..!

Mislim da FI neće imati nikakav efekt. Neće tu doći novi investitori ako izvještaj bude dobar jer ovoj Upravi još malo tko vjeruje. A ako izvještaj bude loš neće nitko prodavati jer ovi koji su zapeli unutra su ili malo educiraniji investitori koji su već odguglali na sve (pa i na revizorsko mišljenje na FI 2008) ili očajni "ide-to-gore-kad-tad" investitori koji nikako ne žele prodati sa gubitkom.

just my two cents…



btw čemu lupat ispod 38???
pa ako stvarno želite sve prodat stavite 10 000 na 38 i nestati će…

jel ovaj mjesec isplata dividende HT-a?
e pa sad stvarno treba imat dobar razlog staviti i manje a kamoli 10 000 i to jos na 38…no ako ima jos netko samo naprijed i nestati ce… [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

Jel ima još novih "članova Inverter"????? [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



…sve to i + naknada za Arenu…
…FI nemože biti u minusu nikako…
…čudno mi je da je cijena još uvijek ovako niska…

Prestanite pisati da je sve super, pasti ćemo na 35………………..!
[/quote]

…pa neka, dokupimo i ponovo nazad… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close