INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…evo jedna javna nabava u prilogu 😉

dobar [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Čudna ova naša burza od -0,60 na + 0,20. Zaista svašta!!! A zaista ne znam što misli ova ingra s FI, mora da je očajan.


Čudna ova naša burza od -0,60 na + 0,20. Zaista svašta!!! A zaista ne znam što misli ova ingra s FI, mora da je očajan.


kolega suprotno ćekaju da se što više ukrcaju pa da objave jer onda letimo na 50,u prva devet mjeseca imali su dobitak od 20 milja tako da nemogu bit u minusu to isto vrijedi i za igh

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

biti ce Ingra u minusu…..trebaju otpisati (barem veci dio ako ne i sve) investiciju u ADG Mavrovu posto je otislo u stecaj tjekom 2009…..to je 50+ milijuna kuna pusinga….


biti ce Ingra u minusu…..trebaju otpisati (barem veci dio ako ne i sve) investiciju u ADG Mavrovu posto je otislo u stecaj tjekom 2009…..to je 50+ milijuna kuna pusinga….

ima li netko kakav komentar u vezi ovoga s Mavrovom?

kaj trinaest?

btw čemu lupat ispod 38???
pa ako stvarno želite sve prodat stavite 10 000 na 38 i nestati će…jedino ako imate drugačije namjere

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pisi kuci propalo je….mozda to? Nadam se,debelo, debelo se nadam da da se ovaj ipak rastaje pa sakriva lovu [pray]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

može neki link?
kak ste sada došli do mavrova?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



biti ce Ingra u minusu…..trebaju otpisati (barem veci dio ako ne i sve) investiciju u ADG Mavrovu posto je otislo u stecaj tjekom 2009…..to je 50+ milijuna kuna pusinga….

ima li netko kakav komentar u vezi ovoga s Mavrovom?
[/quote]
Nikakav poseban komentar osim da je zaista otišlo u stečaj, pa to svi znaju i mislim da je uračunato.

Mean people suck and nice people swallow!

lol
pa u stečaju je već dugo…kaj ste ponorili ili ste prodali dionice?
btw kaj nema komentara na današnje kretanje cijene???

rekao sam vam do slijedečeg petka min 50 kuna

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


lol
pa u stečaju je već dugo…kaj ste ponorili ili ste prodali dionice?
btw kaj nema komentara na današnje kretanje cijene???

rekao sam vam do slijedečeg petka min 50 kuna

To si pročitao na nekom makedonskom portalu?

malo odskrolati na dno stranice… 😉
Vaš link

New Report

Close