INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


šta niko se ne javlja za punomoć stvarno ako nećete ić bolje dat meni punomoć nego da se glas nećuje tako nećemo ništa promjenit

a moguce da si ti dosao malo provjeriti koliko ima margina u ingri ha [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kak ovo divno izgleda

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kuda se žurite sa skupštinom kad neće biti prije kolovoza, a do tada će se već sve znati. Čisto sumnjam da bi se i s punomoćima moglo doznati nešto što oni ne žele da se dozna, ali danas je već svakom iole razumnom jasno da više nema muljanja i skrivanja bilo kakvih informacija. Lijepo je Roha rekao da je ovo godina preživljavanja. Bilo bi dobro da uleti neki dobar posao, ali mislim da ni to nije do ingre kao takve. Vidite slovence u Libiji. Dobili posao a ne mogu raditi. Nije lako, treba čekati.

1.Osnovno pravilo ulaganja je nikada ne ulaži novac koji ti je potreban……….
2. Nikada nemoj biti pohlepan, jer iz pohlepe rađa se svaka vrsta nestabilnosti…..

A ovi koji ruše neka se potrude malo jače…… [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri

All-in, a?
A na koliko ti je margin call? 85%?
Nije provokacija. Stvarno pitam.
[/quote]
ja sam digao u zabi jedva natezao sam se nekih mjesec dana,margin call je na 90%
[/quote]
A koliki ti je prosječni ulaz?

…evo jedna javna nabava u prilogu 😉

ovo je jedna od najgorih dionica na ZSE, ne događa se ništa mjesecima. valjda 99% nas ima INGR u portfelju, pa sad svi čekamo godota tj. da se fondovi nakon 3 godine probude i počnu kupovati INGRU, ali ništa od toga
čim vidim neki muving na drugim dionicama Ingru ću iskrcati po bidu i kupiti nešto drugo, a ovamo se više ne vraćam [angry]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje





ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri

All-in, a?
A na koliko ti je margin call? 85%?
Nije provokacija. Stvarno pitam.
[/quote]
ja sam digao u zabi jedva natezao sam se nekih mjesec dana,margin call je na 90%
[/quote]
A koliki ti je prosječni ulaz?
[/quote]
prosjećni ulaz mi je 40,58

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

1. N-30-V-113657-120410.pdf (92,07 KB)
…dobro je i to no ne vidim cijenu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


ovo je jedna od najgorih dionica na ZSE, ne događa se ništa mjesecima. valjda 99% nas ima INGR u portfelju, pa sad svi čekamo godota tj. da se fondovi nakon 3 godine probude i počnu kupovati INGRU, ali ništa od toga
čim vidim neki muving na drugim dionicama Ingru ću iskrcati po bidu i kupiti nešto drugo, a ovamo se više ne vraćam [angry]

…a gdje se išta događa??? DKVS, VLDS,VPIK,HGSP i par sličnih…tu se nešto događalo a vidiš i sam kako je završilo…prema tome mrtvilo je svugdje, a kako se u mrtvilu tržišta postupa čitaj, iskusni su napisali sve odavno…a ako se iskrcavaš javi mi porukom da se postavim na 37 pa da i ja nešto dobijem…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…imaš pod procijena vrijednosti nabave…
Ps: nemoj nikom reći 😉


ovo je jedna od najgorih dionica na ZSE, ne događa se ništa mjesecima. valjda 99% nas ima INGR u portfelju, pa sad svi čekamo godota tj. da se fondovi nakon 3 godine probude i počnu kupovati INGRU, ali ništa od toga
čim vidim neki muving na drugim dionicama Ingru ću iskrcati po bidu i kupiti nešto drugo, a ovamo se više ne vraćam [angry]

Bok [yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close